Niestety, ta okazja już wygasła
60-minutowy seans w wirtualnej rzeczywistości dla 1-4 osób w VR Questrooms Gdańsk (1 stanowisko) @Groupon
317° Zakończono

60-minutowy seans w wirtualnej rzeczywistości dla 1-4 osób w VR Questrooms Gdańsk (1 stanowisko) @Groupon

49,99zł79zł-37% Darmowa dostawa DarmowaGroupon Okazje
Edytor8
317° Zakończono
60-minutowy seans w wirtualnej rzeczywistości dla 1-4 osób w VR Questrooms Gdańsk (1 stanowisko) @Groupon
wrz 9. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

60-minutowy seans w wirtualnej rzeczywistości dla 1-4 osób w VR Questrooms Gdańsk (1 stanowisko) za 49,99 zł na Grouponie.

VR Questrooms
Startowa 4a, Gdańsk
vr.questrooms.pl/gry/

Do zakupu mamy dwa warianty:
  • 60-minutowy seans w wirtualnej rzeczywistości dla 1-4 osób (1 stanowisko) - 49,99 zł
  • 60-minutowy seans w wirtualnej rzeczywistości dla 1-8 osób (2 stanowiska) - 69,99 zł

W skrócie
  • czas trwania zabawy: 60 min
  • dni, w które można korzystać z grouponu: codziennie
  • wyprzedzenie, z jakim należy pojawić się na miejscu: 15 min
  • dostępne gry można zobaczyć tutaj

W zależności od zakupionej opcji uczestnicy mają dostęp do 1 lub 2 stanowisk. Każde z nich jest w pełni dostosowane do wszelkiego rodzaju gier (także w wersji multiplayer). Zakładając specjalne okulary HTC Vive uczestnik nie tylko widzi inny świat, ale także wchodzi z nim w interakcję. Umożliwiają to śledzące ruch kamery oraz kontrolery do poruszania się po wirtualnym świecie.

Aktualizacje społecznościowe
Groupon OkazjeGroupon kupony rabatowe
8 Komentarzy
U mnie dodatkowo 15% rabatu od tej ceny.
Jedno stanowisko czyli jak pójdę z dziewczyną to nie możemy grać jednocześnie tylko druga osoba musi czekać?
to samo pytam

Zadajcie sobie czasem te 30 sekund trudu:

"W zależności od zakupionej opcji uczestnicy mają dostęp do 1 lub 2 stanowisk. Każde z nich jest w pełni dostosowane do wszelkiego rodzaju gier (także w wersji multiplayer)."
adiGDA10/09/2020 07:52

Zadajcie sobie czasem te 30 sekund trudu:"W zależności od zakupionej opcji …Zadajcie sobie czasem te 30 sekund trudu:"W zależności od zakupionej opcji uczestnicy mają dostęp do 1 lub 2 stanowisk. Każde z nich jest w pełni dostosowane do wszelkiego rodzaju gier (także w wersji multiplayer)."


Opis okazji można interpretować na coś najmniej dwa sposoby, więc to nadal nic nie wyjaśnia. Jeżeli jedna osoba może grać na raz na jednym stanowisku, to dlaczego jest obok informacja że 1-4 osoby? Jeżeli na stanowisku mogą grać na raz 4 osoby, to po co informacja o ilości stanowisk? Informacja o ilości osób jest wtedy wystarczająca.
Edytowane przez: "Piotr_Golebiewski" wrz 10.
Piotr_Golebiewski10/09/2020 08:58

Opis okazji można interpretować na coś najmniej dwa sposoby, więc to nadal …Opis okazji można interpretować na coś najmniej dwa sposoby, więc to nadal nic nie wyjaśnia. Jeżeli jedna osoba może grać na raz na jednym stanowisku, to dlaczego jest obok informacja że 1-4 osoby? Jeżeli na stanowisku mogą grać na raz 4 osoby, to po co informacja o ilości stanowisk? Informacja o ilości osób jest wtedy wystarczająca.


Informacja o ilości stanowisk jest po to, żebyś wiedział, że jak idziecie w 7 osób, to musisz wziąć opcje na 2 stanowiska, bo na jedno przypada max. 4 graczy
adiGDA10/09/2020 09:08

Informacja o ilości stanowisk jest po to, żebyś wiedział, że jak idziecie w …Informacja o ilości stanowisk jest po to, żebyś wiedział, że jak idziecie w 7 osób, to musisz wziąć opcje na 2 stanowiska, bo na jedno przypada max. 4 graczy


Wydaje mi się, że wystarczy wtedy napisać na ilu graczy jest dana opcja. Ale spoko. Tylko ja nadal nie wiem czy na jednym stanowisku może naraz grać 4 graczy czy nie. Jeżeli byłbym jakoś bardziej zainteresowany tą okazję, to pewnie bym to sobie wygooglał albo bym zadzwonił i zapytał. Moim zdaniem podawanie na raz liczby stanowisk i liczby graczy bez zdefiniowania co to jest to stanowisko i jakie ma cechy może być mylące lub niejednoznaczne.
Piotr_Golebiewski10/09/2020 12:13

Wydaje mi się, że wystarczy wtedy napisać na ilu graczy jest dana opcja. Al …Wydaje mi się, że wystarczy wtedy napisać na ilu graczy jest dana opcja. Ale spoko. Tylko ja nadal nie wiem czy na jednym stanowisku może naraz grać 4 graczy czy nie. Jeżeli byłbym jakoś bardziej zainteresowany tą okazję, to pewnie bym to sobie wygooglał albo bym zadzwonił i zapytał. Moim zdaniem podawanie na raz liczby stanowisk i liczby graczy bez zdefiniowania co to jest to stanowisko i jakie ma cechy może być mylące lub niejednoznaczne.


Zazwyczaj jest tak: 1 stanowisko - jeden gra, trzech się patrzy i śmieje. Jeśli ktoś jest początkujący, nie wytrzyma 1h z hełmem na głowie.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst