6% zwrotu za zakupy w AliExpress @ PlanetPlus
106°Zakończono

6% zwrotu za zakupy w AliExpress @ PlanetPlus

14
wrz 19. 2016
AliExpress reklamuje się hasłem "Znajdź coś dla siebie wśród 100 milionów produktów w każdej kategorii!"

Teraz, po przejściu do AliExpress przez Planet Plus dostaniemy 6% zwrotu za nasze zakupy. Wcześniej było mniej...
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
tylko planet wymiguje się od wypłat, nie zaliczył mi zakupu i winę zwala na sklep, a w sklepie jasno napisane że zakończona powodzeniem. lepiej korzystać z ga
Zbanowany
Do tej pory nie mam ok. 200 zł PlanetPlus za ich promo 20% z Ali. A mineło już parę miesięcy. Złodzieje i naciągacze
14 Komentarzy
givingasistance ma to cały czas - to 6%
6 % jest od kilku tygodni...
tylko planet wymiguje się od wypłat, nie zaliczył mi zakupu i winę zwala na sklep, a w sklepie jasno napisane że zakończona powodzeniem. lepiej korzystać z ga
Zbanowany
Do tej pory nie mam ok. 200 zł PlanetPlus za ich promo 20% z Ali. A mineło już parę miesięcy. Złodzieje i naciągacze
Autor
Niestety, tak samo w PlanetPlus jak w Retailmenot czy Paybacku trzeba uważać na adblocki i tego typu wynalazki. Musi nastąpić poprawne przekierowanie, zarejestrować się cookies itp, żeby wszystko się udało.
Kilka razy mi się nie udało, ale z drugiej strony zarówno dzięki PlanetPlus jak i Retailmenot zyskałem już kilka stówek.
zjac76wrz 19. 2016

Do tej pory nie mam ok. 200 zł PlanetPlus za ich promo 20% z Ali. A …Do tej pory nie mam ok. 200 zł PlanetPlus za ich promo 20% z Ali. A mineło już parę miesięcy. Złodzieje i naciągacze

​a ja dostałem. tego typu zakupy robię w czystej przeglądarce bez żadnych pluginów.
Zbanowany
DoReMiwrz 19. 2016

Niestety, tak samo w PlanetPlus jak w Retailmenot czy Paybacku trzeba …Niestety, tak samo w PlanetPlus jak w Retailmenot czy Paybacku trzeba uważać na adblocki i tego typu wynalazki. Musi nastąpić poprawne przekierowanie, zarejestrować się cookies itp, żeby wszystko się udało.Kilka razy mi się nie udało, ale z drugiej strony zarówno dzięki PlanetPlus jak i Retailmenot zyskałem już kilka stówek.


Problem jest inny - zaliczyło mi wypłatę, jednak jakimś cudem przestali odpisywać po moim zapytaniu kiedy otrzymam przelew.
Autor
zjac76wrz 19. 2016

Problem jest inny - zaliczyło mi wypłatę, jednak jakimś cudem przestali odp …Problem jest inny - zaliczyło mi wypłatę, jednak jakimś cudem przestali odpisywać po moim zapytaniu kiedy otrzymam przelew.


Może mają takich zgłoszeń dużo i nie ma kto odpowiadać... Ale potwierdzam, z wypłatą trzeba u nich cierpliwości. Teoretycznie mają na to 10 dni roboczych. W praktyce do mnie kasa przychodzi po 3-4 tygodniach.
Zbanowany
DoReMiwrz 19. 2016

Może mają takich zgłoszeń dużo i nie ma kto odpowiadać... Ale potwi …Może mają takich zgłoszeń dużo i nie ma kto odpowiadać... Ale potwierdzam, z wypłatą trzeba u nich cierpliwości. Teoretycznie mają na to 10 dni roboczych. W praktyce do mnie kasa przychodzi po 3-4 tygodniach.


Ale nie tyle miesięcy i brak kontaktu po moich pytaniach co z wypłatą, która wg. ich regulaminu powinna nastąpić do chyba 5 dnia następnego miesiąca po zgłoszeniu wypłaty. To trwa już chyba 4 miesiące, jak nie 5 - bo wtedy mieli to promo Aliexpress 20% cashback.
Niedawno po raz drugi nie zaliczyli mi cashbacku, a wiem jak to robić dobrze, bo na ga zawsze mi wchodzi, a ręcznie się nie palą do nabijania, więc lepiej korzystać z ga.
Ostatnio mieli awarie i nie naliczalo % . Potwierdzili ze maja problem z systemem . Jak zapytalem czy dolicza te recznie dopisane to powiedzieli ze beda wszystkie skasowane . Wiec podziekowalem im. Przeszedlem na GA
Nie polecam Planetplus. Wypłata środków (231zł) teoretycznie 27-06-2016 08:33:36 bo do dnia dzisiejszego nigdy do mnie nie dotarły. Mniejsza kwota wypłacona 17-08-2016 została zaskięgowana na koncie (60zł). Support nabiera wody w usta i twierdzi,że pieniądze zostały wypłacone - czemu nie dotarły powiedzieć już nie chcą.
Przejdźcie do GA co by sie nie musieć prosić
Autor
Ja nie mam z nimi problemów. 4 września zleciłem wypłatę. Dziś dostałem kasę. Żeby nie być gołosłownym:
97654-IuxvZ.jpg97654-7MkjP.jpg
DoReMiwrz 19. 2016

Ja nie mam z nimi problemów. 4 września zleciłem wypłatę. Dziś dostałem kas …Ja nie mam z nimi problemów. 4 września zleciłem wypłatę. Dziś dostałem kasę. Żeby nie być gołosłownym:[Obrazek] [Obrazek]

​Tylko najpierw trzeba mieć co zlecić. Mi, dziady, cashback z 2 zakupów we Frisco naliczają już kilka miesięcy i też zganiaja na sklep. Nie polecam.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy