Niestety, ta okazja już wygasła
6 profili Premium+ za 29,99 zł - to właśnie jest Deezer Family
293° Zakończono

6 profili Premium+ za 29,99 zł - to właśnie jest Deezer Family

19
paź 18. 2016
Kochasz serwis Deezer? Teraz możesz przelać to uczucie na całą swoją rodzinę za jedyne 29,99 zł* miesięcznie.


Deezer Family łączy Cię z 5 członkami rodziny w nieograniczonym świecie muzyki. Każdy dostaje swój własny profil Premium+, więc może słuchać czego chce i gdzie chce, jedynie za 29,99 zł miesięcznie.

*Deezer Family: 6 profili Deezer za 29,99 zł/miesiąc. Jeśli jesteś abonentem Premium+ i przejdziesz do Deezer Family, natychmiast zostaniesz obciążony kwotą 29,99 zł, oferta Deezer Family zacznie od razu obowiązywać, a Deezer w tym samym momencie zakończy Twoją subskrypcję Premium+. W przypadku uiszczenia już opłaty za subskrypcję Premium+ w danym miesiącu, opłata taka nie zostanie zwrócona. 
Aktualizacje społecznościowe
Deezer Okazje

Grupy

19 Komentarzy
To tak jak w Spotify
spoko ale mysle ze spotify to lepsze rozwiazanie
Xd10paź 18. 2016

spoko ale mysle ze spotify to lepsze rozwiazanie


Też tak myślę, ale zdaje sobie sprawę z tego że wiele osób używa deezera warto żeby wiedzieli że mogą rozdzielić koszty premium na kilka osób.
Xd1018/10/2016 17:23

spoko ale mysle ze spotify to lepsze rozwiazanie

​Dlaczego lepsze? Jak dla mnie porównywalne. W obu brakuje sporo muzyki, która mnie interesuje.
padre18/10/2016 19:02

​Dlaczego lepsze? Jak dla mnie porównywalne. W obu brakuje sporo muzyki, kt …​Dlaczego lepsze? Jak dla mnie porównywalne. W obu brakuje sporo muzyki, która mnie interesuje.


Na Deezer brakuje trochę polskiej muzyki przynajmniej tej której ja słucham a w Spotify teraz dodali dużo ciekawych playlist które się tworzą specjalnie dla ciebie, interfejs jest ładniejszy i wygodniejszy i można pobrać program na komputer a deezer tylko z przeglądarki i mówię to mając aktualnie deezera premium
Edytowane przez: "Xd10" paź 18. 2016
Deezer,Spotify,Apple Music i Tidal - z czego tu korzystać na iPhone ?
didzejos18/10/2016 22:19

Deezer,Spotify,Apple Music i Tidal - z czego tu korzystać na iPhone ?Chwalisz się, czy żalisz? Spotify ma chyba największą bazę utworów i działa na każdej platformie, więc wydaje się najbardziej uniwersalnym serwisem.
Przetestowałem Deezer (rok miałem Premium), Tidal oraz Spotify. Jak dla mnie to Spotify>Deezer>..... >Tidal. Spotify bardzo pozytywnie się zmieniło przez ostatni rok i jest zdecydowanie najlepsze.
Xd1018/10/2016 19:40

Na Deezer brakuje trochę polskiej muzyki przynajmniej tej której ja s …Na Deezer brakuje trochę polskiej muzyki przynajmniej tej której ja słucham a w Spotify teraz dodali dużo ciekawych playlist które się tworzą specjalnie dla ciebie, interfejs jest ładniejszy i wygodniejszy i można pobrać program na komputer a deezer tylko z przeglądarki i mówię to mając aktualnie deezera premium

​z 3 miesiecznej darmowej promocji ?? bo ja tez uwazam jak inni ze Spotify jednak lepszy niz Deezer wiec teraz nic tylko czekac na jakies promo ze Spotify
Edytowane przez: "Snowman" paź 19. 2016
Snowmanpaź 19. 2016

​z 3 miesiecznej darmowej promocji ?? bo ja tez uwazam jak inni ze S …​z 3 miesiecznej darmowej promocji ?? bo ja tez uwazam jak inni ze Spotify jednak lepszy niz Deezer wiec teraz nic tylko czekac na jakies promo ze Spotifypepper.pl/pro…207
60 dla nowych 30 dla starych a ja juz raz mialem 30 a deezer wpadl na 3 miechy
Snowmanpaź 19. 2016

60 dla nowych 30 dla starych a ja juz raz mialem 30 a deezer wpadl na 3 …60 dla nowych 30 dla starych a ja juz raz mialem 30 a deezer wpadl na 3 miechy


30 dla starych... rozwiń proszę tę myśl, gdzie jest taka oferta?
Konradpaź 19. 2016

Przetestowałem Deezer (rok miałem Premium), Tidal oraz Spotify. Jak dla m …Przetestowałem Deezer (rok miałem Premium), Tidal oraz Spotify. Jak dla mnie to Spotify>Deezer>..... >Tidal. Spotify bardzo pozytywnie się zmieniło przez ostatni rok i jest zdecydowanie najlepsze.

​jakoś nikt o NAPSTER nie chce wspomnieć.
A tego wszyscy korzystali gdy wchodziła muzyka MP3. takie czasy nastały, że już nikt o serwisie nie pamięta, a wart jest by z niego korzystać.
Ponieważ spotify jest szybkie, wygodne i praktycznie wszystko czego wyszukuje - jest. Mam pobrane spotify na ps3, podłączam tv do głośników, a telefon służy za pilot
tofik.tophor18/10/2016 23:40

Chwalisz się, czy żalisz? Spotify ma chyba największą bazę utworów i dział …Chwalisz się, czy żalisz? Spotify ma chyba największą bazę utworów i działa na każdej platformie, więc wydaje się najbardziej uniwersalnym serwisem.

Pytam co używać w zamian pyta sie mnie gość czy sie chwale czy żale. Co to trzeba miec w głowie zadając to pytanie.
Podałem ze mam iPhone bo nie wiem czy jest Apple Music na androida.
Aczkolwiek staram sie zrozumieć ze ktoś moze miec kompleks ze nie ma iPhone, albo cos takiego, bo nie widze innego wytłumaczenia dla takiego pytania
didzejos25/10/2016 18:09

Pytam co używać w zamian pyta sie mnie gość czy sie chwale czy żale. Co to …Pytam co używać w zamian pyta sie mnie gość czy sie chwale czy żale. Co to trzeba miec w głowie zadając to pytanie. Podałem ze mam iPhone bo nie wiem czy jest Apple Music na androida. Aczkolwiek staram sie zrozumieć ze ktoś moze miec kompleks ze nie ma iPhone, albo cos takiego, bo nie widze innego wytłumaczenia dla takiego pytaniaAplikacje przeznaczone są na systemy (iOS, Android, WindowsPhone, BB10), a nie na konkretne telefony. Pytanie zadałeś dość prowokacyjnie, zatem nie czuj się urażony.

Nie mam podstaw do kompleksów. Ja uwielbiam Blackberry, a BB Passport to fenomenalny telefon, który dla mnie jest ciągle jednym z najlepszych na rynku.

Jeśli rzeczywiście pytasz, co wybrać: serwis Spotify jest świetny, ma największą bazę z różnymi gatunkami muzyki oraz intuicyjną aplikację na telefon i komputer. Deezer ma trochę mniejszą bazę utworów, mnie akurat nie przypadł do gustu. Jeśli słuchasz głównie popu, możesz się zastanowić nad Tidalem. Wybierz swoje ulubione utwory i sprawdź, czy są w tych serwisach. Spotify ma wersję free z reklamami, więc możesz sprawdzić, czy jest tam muzyka, której słuchasz. Pozdrawiam.


tofik.tophorpaź 25. 2016

Aplikacje przeznaczone są na systemy (iOS, Android, WindowsPhone, BB10), a …Aplikacje przeznaczone są na systemy (iOS, Android, WindowsPhone, BB10), a nie na konkretne telefony. Pytanie zadałeś dość prowokacyjnie, zatem nie czuj się urażony.Nie mam podstaw do kompleksów. Ja uwielbiam Blackberry, a BB Passport to fenomenalny telefon, który dla mnie jest ciągle jednym z najlepszych na rynku. Jeśli rzeczywiście pytasz, co wybrać: serwis Spotify jest świetny, ma największą bazę z różnymi gatunkami muzyki oraz intuicyjną aplikację na telefon i komputer. Deezer ma trochę mniejszą bazę utworów, mnie akurat nie przypadł do gustu. Jeśli słuchasz głównie popu, możesz się zastanowić nad Tidalem. Wybierz swoje ulubione utwory i sprawdź, czy są w tych serwisach. Spotify ma wersję free z reklamami, więc możesz sprawdzić, czy jest tam muzyka, której słuchasz. Pozdrawiam.

I to jest konkretna odpowiedz, również pozdrawiam
Witam
Wykupiłem Deezer Family. Czy ktoś może mi podpowiedzieć, w jaki sposób mogę do konta głównego podpiąć inne już istniejące? Czy to w ogóle możliwe?

Pozdrawiam
Witam
Wykupiłem Deezer Family. Czy ktoś może mi podpowiedzieć, w jaki sposób mogę do konta głównego podpiąć inne już istniejące? Czy to w ogóle możliwe?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst