6 miesięcznych karnetów OK System za darmo z kontem w BGŻ BNP Paribas!
104°Zakończono

6 miesięcznych karnetów OK System za darmo z kontem w BGŻ BNP Paribas!

10
lut 16.
1. Do 15 marca 2019 załóż Konto Optymalne z kartą debetową i do 29 marca 2019 zawrzyj umowę o konto.
2. W okresie kwiecień - wrzesień 2019 spełnij następujące warunki:
  • zapewnienie wpływu lub wpływów na nowoutworzone konto o łącznej wartości minimum 1000 zł miesięcznie;
  • zrealizowanie transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości minimum 200 zł miesięcznie;
  • dokonanie min. 1 przelewu za pomocą Aplikacji mobilnej GOmobile miesięcznie;
3.Za każdy miesiąc, w którym spełniasz warunki promocji odbieraj miesięczne karnety OK System

Uwaga - tylko dla osób, które w ostatnich 24 miesiącach nie posiadały konta w BGŻ BNP i nie mają aktywnej umowy ramowej. W puli jest 1500 promocyjnych wniosków. Po jej wyczerpaniu rejestracja promocji zostanie zablokowana.
Aktualizacje społecznościowe
BNP Paribas Okazje

Grupy

10 Komentarzy
Wejście 2 razy w tygodniu, to akurat tak idealnie na miesiące letnie jak ktoś nie chce wykorzystywać tego na regularne wizyty na siłowni
Ja bralem jak bylo 12 miesiecy i polecam. Nawet chyba zostawie to jako konto glowne bo jest intuicyjne i bez oplat. Potem zmniejszali miesiace na 6 potem na 3, ale przy 3 to sredni sens. Jak mi sie skonczy promocja to zona zamowi na siebie na pol roku
Jakich danych potrzebuje ok system do karnetu? Interesują mnie 3-4 wejścia tygodniowo i zastanawiam się czy przeszłoby skorzystanie z tej promocji z jednego numeru telefonu i ogarnięcie w pracy drugiego karnetu na 2 wejścia na drugi numer telefonu. Ktoś próbował takiej opcji?
Edytowane przez: "Keita" lut 16.
Keita1 g, 24 min

Jakich danych potrzebuje ok system do karnetu? Interesują mnie 3-4 wejścia …Jakich danych potrzebuje ok system do karnetu? Interesują mnie 3-4 wejścia tygodniowo i zastanawiam się czy przeszłoby skorzystanie z tej promocji z jednego numeru telefonu i ogarnięcie w pracy drugiego karnetu na 2 wejścia na drugi numer telefonu. Ktoś próbował takiej opcji?


Przy wejściu pokazujesz smsa, którego dostałeś, oni sprawdzają na swoim telefonie czy też mają i tyle. Nigdy mi nie sprawdzali dowodu.
Cytrynek4 g, 58 min

Przy wejściu pokazujesz smsa, którego dostałeś, oni sprawdzają na swoim tel …Przy wejściu pokazujesz smsa, którego dostałeś, oni sprawdzają na swoim telefonie czy też mają i tyle. Nigdy mi nie sprawdzali dowodu.


Do niedawna nie sprawdzali nawet czy przychodzi im SMS w obiekcie więc szło chodzić nie mając karnetu ok system zmyslajac sobie kod i pokazując przed wejściem 😁😁
Edytowane przez: "sikora30" lut 16.
Dla nowych kont, można korzystać 2x w tyg i limit 1500 ofert.
Było już 2 razy
Tylko 2x bieda z nędza.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst