Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
-122° Zakończono
77
Opublikowano 2 grudnia 2022

6 miesięcy za 0 zł za transfer numeru z innej sieci do Orange abonament! Tylko Online!

ZA DARMO65zł
Darmowa dostawa · Orange Okazje
Avatar
Opublikowane przez kckarlos
Dołączył w 2016
3
402

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Okazja! Przenosząc numer z innej sieci do abonamentu w Orange z dowolnej sieci, zyskujemy 6 miesięcy abonamentu za 0 zł!
W pierwszym roku umowy operator podwaja podstawową paczkę danych! Szczegóły:
> Plan M: 140 GB w pierwszym roku, potem 70 GB. Koszt w pierwszym miesiącu 60 zł (aktywacja), od 2 do 6 mc-a: 0 zł, od 7-go mc-a 65 zł.
> Plan L: 300 GB w pierwszym roku, potem 150 GB. Koszt w pierwszym miesiącu 60 zł (aktywacja), od 2 do 6 mc-a: 0 zł, od 7-go mc-a 85 zł.
Ceny brutto. Zawierają rabaty za eFakturę, terminową płatność, zgody marketingowe i rabat za umowę 24-miesięczną.
Oferta rzecz jasna zawiera nielimitowane minuty i wiadomości (SMS i MMS) w Polsce i w roamingu UE + limit GB w roamingu UE.
Po wyczerpaniu GB net zwalnia do 1 Mbps (bez limitu GB).
Jeśli oferta nie będzie stanowić inaczej, 6 miesięcy przed końcem umowy można ją zakończyć bez kar przechodząc do Flexa lub starać się o nową ofertę, inaczej po 24 miesiącach cena wzrasta o 10 zł.
Dodatkowo w każdą środę odbieramy dodatkowe GB czy inne zniżki na usługi oraz potwierdzamy zniżkę za eFakturę w aplikacji Mój Orange.
Można dobrać kolejną kartę do oferty - wtedy zgarniamy dodatkowy rabat 20 zł, wówczas taki plan kosztuje 45 lub 65zł.
Orange Więcej szczegółów na Orange
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

77 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Komu się abonament dziś opłaci, skoro za 20zł mamy wszystko no-limit i 20-30gb internetu...
  Avatar
  Pewnie emeryci z epoki neostrady.
 2. Avatar
  A ty co taki naganiacz pracujesz u nich i premie obiecali za pepperków? To przekaż że konkurencja ma tańsze propozycje bez wiązania umowami
  Avatar
  Autor
  Informuje o ofercie. Gdyby mi za to płacili, byłbym bogaty. Niestety, tak nie jest, zejdź na ziemię
 3. Avatar
  Autor
  Ludzie, wyluzujcie, nie chcecie, nie korzystajcie. A ta strona jest od tego, żeby takie oferty publikować, a nie wylewać wiadro pomyj na osobę, która to publikuje. Jak każdy użytkownik, mam prawo do komentarzy. No i jeszcze jedno: 0,00 zł - tyle mam za wrzutkę tej okazji. Pozdro! (Edytowano)
  Avatar
  Racja, ale trzeba uwzględniać inne warunki Dostępne na rynku. Wrzuciłeś coś co się totalnie nie opłaca to się nie dziw że ci cisną
 4. Avatar
  11797627-NOxbv.jpg
 5. Avatar
  Nie piszcie nic do niego bo zgłasza komentarze. Polecam zgłaszać okazje jako autopromocję. (Edytowano)
 6. Avatar
  65 za jeden abonament? Przenosiłem 3 numery, wziąłem tv i światłowód i płace 179,99 za wszystko
  Avatar
  Autor
  To oferta samego abonamentu, Love ma inne rzeczy i zasady.
 7. Avatar
  Po wszystkich rabatach (6msc za 0) + 60 aktywacja wychodzi 51.25 miesięcznie. Nju mobile 3 numery za 59zł, po roku masz 90gb na numer.
  Where okazja?
  Avatar
  Autor
  Źle coś liczysz. Odlicz 6 ostatnich miesięcy umowy (bez kar możesz zakończyć abo uciekając do Flexa). Wychodzi 46,66/mies.
 8. Avatar
  A z Flexa da się przejść?
  Avatar
  Autor
  Przeczytałeś uważnie? Tylko z innej sieci. Żaden problem się przenieść na 1 dzień do prepaida Play, Plusa czy T i przejść do tej oferty.
 9. Avatar
  Drogo
  Avatar
  Autor
  Drogo, ale masz dużo neta i roaming w UE.
 10. Avatar
  Nie ma to jak promocje na święta w telefonii komórkowej co roku "za darmo" wszystko tylko dlatego że nas lubią i że są święta i tak już od zaduszek.
 11. Avatar
  Jeśli mam abo w Orange który właśnie się skończył i przeszedł na czas nieokreślony to jak najlepiej wykonać manewr przeniesienia numeru z Orange gdzieś indziej choćby na 1 dzień żeby móc powrócić i skorzystać z oferty?
  Avatar
  Autor
  Orange Flex, przeniesienie do prepaida na 1 dzień w salonie, a potem składasz zamówienie na stronie. Ogarniesz to do max 3 dni. (Edytowano)
 12. Avatar
  W salonie też dostaniecie taką ofertę
  Avatar
  Autor
  Jeśli to prawda, będzie to lepsza promocja, niż oferował T-Mobile jeszcze 2 tygodnie temu, gdzie dawali 9 miesięcy za 0 zł dla przenoszących w umowie na 2 lata.
 13. Avatar
  Czy ta oferta dotyczy Orange? Czy można dostać telefon za złotówkę? Czy pracownik przyjedzie podpisać umowę w sobotę?
  Avatar
  Tam ceny telefonów to żart, już lepiej wziąć na raty w sklepie.
 14. Avatar
  Plus za wstawkę. Choć nie skorzystam to doceniam chęć pomocy.

  Kto chce niech korzysta, a kto ma wątpliwości niech zapyta albo szuka alternatywy.

  Bez złośliwości. Miłego dnia!
 15. Avatar
  Dałem minus nie ze względu na okazje a ze względu na ceny w orange...zupełnie nie rozumiem ich oferty W T mobile dla przedłużających jest abonament bez limitu danych i bez limitu prędkości za 65zł ale ok nie każdy ma do tego dostęp....
  W orange chcą 65zł za 140 GB jednocześnie mając "w ofercie" takie produkty jak nju czy orange flex, nawet oferta orange love nie ma sensu bo jak dobrze poszukać to można mieć TV+ światłowód+ telefon u trzech różnych operatorów a i tak wyjdzie taniej niż orange love premium
  Mam w orange tylko internet światłowodowy i tylko dlatego że w mojej lokalizacji światłowód od t mobile nie jest dostępny (gdyby był miałbym tą samą prędkość o 15zł miesięcznie taniej)
  inną bardzo irytującą przypadłością orange jest konieczność co miesięcznego logowania się na stronie lub do aplikacji po to tylko żeby odebrać 5zł rabatu. że już o ciągłym dzwonieniu w sprawie wykupienia dodatkowych usług nie wspomnę. .......
  Avatar
  Autor
  Ale to oferta dla nowych. Nie od dzis wiadomo, że nowi maja lepsze warunki niz stali klienci. Konkurencyjny T też ma 6m za 0.
Avatar