Niestety, ta okazja już wygasła
6 miesięcy darmowy PRIME + 5 euro bonus @ amazon.FR
657° Zakończono

6 miesięcy darmowy PRIME + 5 euro bonus @ amazon.FR

29
mar 26. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Promocja teoretycznie dla młodych - jeżeli podamy swój wiek między 18-24 lata, otrzymamy półroczny darmowy Prime we francuskim amazonie. W rzeczywistości w żaden sposób nie jest to weryfikowane, więc skorzystać może każdy.
Oczywiście podczas rejestracji do promocji wskazujemy kartę płatniczą z której pobrana jest kwota 1 euro celem weryfikacji. Po kilku dniach kasa jest odblokowana.

Dodatkowo do zamówienia powyżej 25 euro możemy użyć kodu "PRIMEJEUNES5" dzięki czemu oszczędziemy 5tkę

Okazję polecam połączyć z okazją Audible która da kolejne 5 euro w Sumie 10 do przodu przy pierwszym zamówieniu za powyżej 25 euro.
W wolnej chwili trzeba anulować dalszą subskrybcję, żeby nie zapłacić po 6 miesiącach kwoty za przedłużenie usługi.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

29 Komentarzy
Co daje ten Prime?
@rYk Dla nas dostęp do niektórych limitowanych promocji dla posiadaczy abonamentu i Amazon Vide. Nic więcej, bo darmowa wysyłka nas nie obowiązuje.
Jak ktoś już posiada konto, to mu się automatycznie aktywuje, czy dla nowych tylko?
Mixxer5mar 26. 2018

Jak ktoś już posiada konto, to mu się automatycznie aktywuje, czy dla no …Jak ktoś już posiada konto, to mu się automatycznie aktywuje, czy dla nowych tylko?


Nic samo się nie aktywuje. Zaloguj się na swoje konto, kliknij w link promocji i zapiszesz się normalnie.
Oferta jest dla wszystkich którzy podadzą wiek w odpowiednim przedziale.
Kaban26/03/2018 11:54

@e-Rick Dla nas dostęp do niektórych limitowanych promocji dla posiadaczy a …@e-Rick Dla nas dostęp do niektórych limitowanych promocji dla posiadaczy abonamentu i Amazon Vide. Nic więcej, bo darmowa wysyłka nas nie obowiązuje.


Amazon prime Video chyba nie ma wsparcia w Polsce, bo widzę, że aplikacji na android TV nie można zainstalować: play.google.com/sto…oom...? Oczywiście można oglądać z kompa przez stronę, ale rozumiem, że bez napisów itp..?
Jak założę prime na fr. będzie działał na całym Amazon czy tylko we francuskim?
Rafał.P26/03/2018 12:08

Jak założę prime na fr. będzie działał na całym Amazon czy tylko we francu …Jak założę prime na fr. będzie działał na całym Amazon czy tylko we francuskim?


Na francuskim. Amazony są oddzielnymi tworami, każdy ma swój Prime, swoje karty podarunkowe itd.
Advocomar 26. 2018

Amazon prime Video chyba nie ma wsparcia w Polsce, bo widzę, że aplikacji n …Amazon prime Video chyba nie ma wsparcia w Polsce, bo widzę, że aplikacji na android TV nie można zainstalować: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.amazon.amazonvideo.livingroom...? Oczywiście można oglądać z kompa przez stronę, ale rozumiem, że bez napisów itp..?


No napisów nie ma na 100%. Sam mam normalnie apkę na Start TV, znam też kilka osób które korzystają z brytyjskiego (ale w sumie nie wiem czy na TV czy na komputerze).
Forra6mar 26. 2018

Na francuskim. Amazony są oddzielnymi tworami, każdy ma swój Prime, swoje k …Na francuskim. Amazony są oddzielnymi tworami, każdy ma swój Prime, swoje karty podarunkowe itd.


Szkoda. Przydało by mi się prime na de. A na francuski to w sumie tak nie potrzebuje... Ale dobra oferta i tak.
A gdzie tam jest informacja że jest pół roku za darmo? Widzę 50% ceny za Prime na rok, czyli zamiast 49 E jest 24 E do zapłacenia na rok ( w jakiś sposób jest to pół roku za darmo, ale 24 E trzeba zapłacić za cały rok).
Pół roku zupełnie za darmo nie widzę..
No chyba że te 24 Euro pobiorą za pół roku dopiero, a wczesniej jest mozliwość anulacji po darmowym okresie?
Po francuskiemu nie szwargotam, ale z tego co się orientuje chyba nie jest to zupełnie za free.

Edit
Chętnie bym te pół roku za darmo wykorzystał, ale nijak nie widzę informacji że jest to pół roku za darmo, tylko cały rok za pół ceny, czyli 24 E za rok. Czy tylko ja tak mam, albo robię coś źle?
A tłumacz mnie w tym utwierdził:
"Rejestrując się, potwierdzasz, że przeczytałeś i zaakceptowałeś Warunki Amazon Prime i upoważniasz nas do obciążenia powyższej karty płatniczej lub innej zarejestrowanej przez Ciebie karty o 24,00 EUR. Twoja karta kredytowa zostanie automatycznie pobrana z 24,00 EUR rocznie przez maksymalnie 4 lata, o ile nie przekroczysz 25 lat, a następnie 49,00 EUR rocznie, chyba że przejdziesz na swoje konto i nie wybierzesz nie odnawiać."
Edytowane przez: "KieGie" mar 26. 2018
działa z twitch prime?
Dzięki, półroczny dostęp do Prime Video za darmo zawsze się przyda!
Przygarnięte, leci plus Wiecie może czy da się to spiąć z twich prime? Jak próbuję, wyrzuca mi komunikat, że zły region, da się to obejść?
Przecież to jest na rok za 24 euro więc okazja do kosza.
KieGiemar 26. 2018

A gdzie tam jest informacja że jest pół roku za darmo? Widzę 50% ceny za Pr …A gdzie tam jest informacja że jest pół roku za darmo? Widzę 50% ceny za Prime na rok, czyli zamiast 49 E jest 24 E do zapłacenia na rok ( w jakiś sposób jest to pół roku za darmo, ale 24 E trzeba zapłacić za cały rok). Pół roku zupełnie za darmo nie widzę.. No chyba że te 24 Euro pobiorą za pół roku dopiero, a wczesniej jest mozliwość anulacji po darmowym okresie?Po francuskiemu nie szwargotam, ale z tego co się orientuje chyba nie jest to zupełnie za free.EditChętnie bym te pół roku za darmo wykorzystał, ale nijak nie widzę informacji że jest to pół roku za darmo, tylko cały rok za pół ceny, czyli 24 E za rok. Czy tylko ja tak mam, albo robię coś źle? A tłumacz mnie w tym utwierdził:"Rejestrując się, potwierdzasz, że przeczytałeś i zaakceptowałeś Warunki Amazon Prime i upoważniasz nas do obciążenia powyższej karty płatniczej lub innej zarejestrowanej przez Ciebie karty o 24,00 EUR. Twoja karta kredytowa zostanie automatycznie pobrana z 24,00 EUR rocznie przez maksymalnie 4 lata, o ile nie przekroczysz 25 lat, a następnie 49,00 EUR rocznie, chyba że przejdziesz na swoje konto i nie wybierzesz nie odnawiać."


Kolego, jeśli wcześniej na tym koncie brałeś Trial Prime np na miesiąc, albo ten co wrzucałem w zeszłym roku czyli 6 m-cy dla studenta to faktycznie będziesz miał tylko zniżkę 50% czyli ten screen :
778497-aXkhl.jpg
Ale na każdym innym koncie będziesz widział to (francuski i angielski obrazek)
778497-j0rRi.jpg778497-qtRAv.jpg
Anulować triala można 5 minut po zamówieniu, a i tak będziesz miał go do końca okresu 6 miesięcznego, nie trzeba o tym później pamiętać
No miałem już tam Prime, więc wszystko jasne. Sprawdziłem na innym koncie i wchodzi jak należy. Dzięki za informacje.
Dla nas prime na amazon FR daje niewiele, to chyba jeden z drozszych amazonow. Mogliby dac na wloskim albo hiszpanskim, ale bysmy zegarkow nakupili
k2xmar 26. 2018

Dla nas prime na amazon FR daje niewiele, to chyba jeden z drozszych …Dla nas prime na amazon FR daje niewiele, to chyba jeden z drozszych amazonow. Mogliby dac na wloskim albo hiszpanskim, ale bysmy zegarkow nakupili


Widocznie nie wstrzelili się do tej pory w Twoje gusta
Ja z Francji kupuję niewiele mniej niż z Niemiec, głównie przez świetne promocje na płyty cd/winyle czy zabawki dla dzieci (Barbie, Lego itp). Oczywiście okazje sezonowe.
Jak komuś uda się połączyć z Twitch prime to proszę o info.
Twitch prime z tego co się orientuję tylko do prime video w pl. Takie info z supportu jak brałem miesięczny prime na .com i .co.uk to usuwali mi tam subskrypcje i musiałem aktywować prime video i to połączyć z Twitch prime
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst