6 Euro gratis za zakup karty podarunkowej za 50 Euro - Amazon.it
507°Zakończono

6 Euro gratis za zakup karty podarunkowej za 50 Euro - Amazon.it

7
lut 10.
6 Euro gratis za zakup karty podarunkowej o wartości 50 Euro we włoskim Amazonie
Aktualizacje społecznościowe
Na włoskim Amazonie mamy fajny dodatek do karty podarunkowej ,min wartośc karty jaką musimy kupić to 50 Euro ,
Kupujemy Kartę o wartości 50 Euro ,dostajemy kod który trzeba wprowadzić ,(można nawet przy płatności ) ,dodatkow zniżka 6 Euro naliczy się sama i bedzie widoczna przy podsumowaniu zamówienia
Mozliwosc wykorzystania tylko 1 raz na konto!
Oferta tylko dla kogoś kto wczesniej nie zakupował kart podarunkowych na amazon.it
Przed zakupem nalezy aktywować promocję >>>>>

76609.jpgRegulamin wklejony z Tłumacza Google

Oferta próbna: Kup po raz pierwszy bon prezentowy o wartości 50 € i zdobądź zniżkę o wartości 6 €
  • Terminy: od 26 stycznia do 31 maja 2018 roku
  • Jak uzyskać kod promocyjny: w obliczu rząd Gift Amazon.it o wartości co najmniej € 50 otrzymują kupon rabatowy 6 €. Kupon rabatowy zostanie automatycznie odjęty od salda następnego zamówienia i będzie widoczny w podsumowaniu zamówienia.
  • Jak użyć kodu promocyjnego: Kupon można wykorzystać aż do 23:59 w dniu 16 lipca 2018 roku o zamówieniach na Amazon.it. Wykluczone treści cyfrowych, książki, e-czytniki i tablet Kindle Fire, Prezentowe, oferty Amazon magazynowe i produktów sprzedawanych przez osoby trzecie na rynku.

Warunki promocji1. Promocja ważna od 00:00 w dniu 26 stycznia 2018 do 23:59 w dniu 31 maja 2018 roku.
2. Aby skorzystać z promocji, należy kliknąć przycisk "Kliknij tutaj, aby zastosować promocję" przed przystąpieniem do zamówienia kuponów prezent.
3. Kupon rabatowy o wartości 6 euro zostanie automatycznie naliczony na Twoje konto w ciągu 48 godzin od wysyłki Bonów podarunkowych w pudełku upominkowym lub pudełku upominkowym lub po wysłaniu e-maila z potwierdzeniem zamówienia na Bony podarunkowe do wydrukowania i wysłania przez e-mail.
4. Klienci, którzy złożyli zamówienia na jeden lub więcej Bonów podarunkowych w ciągu ostatnich 24 miesięcy, nie mogą korzystać z promocji.
5. Aby zakwalifikować się do promocji, musisz mieć aktywne konto Amazon.it przez co najmniej 12 miesięcy i złożyć co najmniej jedno zamówienie z tego konta.
6. Promocja ograniczona do jednego zamówienia i tylko jednego konta. W przypadku zamówień o wartości powyżej 50 EUR zostanie przyznany tylko jeden kupon rabatowy o wartości 6 €.
7. Kupon rabatowy można wykorzystać do godziny 23:59 w dniu 16 lipca 2018 r. W przypadku zamówień złożonych na Amazon.it. Treści cyfrowe, książki, gumki do wymazywania i tablety przeciwpożarowe, certyfikaty podarunkowe, oferty hurtowni Amazon oraz produkty sprzedawane przez osoby trzecie na Rynku Amazon.co.uk są wyłączone.
8. W przypadku częściowego wykorzystania kredytu Kuponu rabatowego, pozostały kredyt może zostać wykorzystany na dalsze zakupy kwalifikujących się produktów na Amazon.it w terminie wskazanym powyżej. W przypadku zwrotu lub anulowania zamówienia z wykorzystaniem kuponu rabatowego, względna kwota nie może zostać zwrócona i nie może być ponownie wykorzystana na inne zakupy.
9. Kuponu rabatowego nie można łączyć z innymi promocjami w toku na zakupionych produktach, nie można go przenosić na osoby trzecie ani zamieniać na gotówkę.
10. Obowiązują ogólne warunki użytkowania i sprzedaży Amazon.it , warunki korzystania z bonów Amazon.it oraz warunki korzystania z bonów rabatowych Amazon.it .


76609.jpg
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

7 Komentarzy
Popraw nazwę waluty w tytule okazji.
Dzięki, skorzystałem
6 proszków do prania gratis za zakup karty podarunkowej o wartości 50 proszków do prania
Coś na temat kart podarunkowych
jordanrafalmlut 11.

Dzięki, skorzystałem


Długo trzeba czekać na rabat po zakupie (i dodaniu do konta) karty podarunkowej?
Jak to wykupic?
Świetna sprawa, dzięki +. Pokrywa w całości wysyłkę do PL (a połączone u mnie z bardzo atrakcyjną cebulą z Włoch :D). U mnie kod na doładowanie przyszedł natychmiastowo (mail inny niż amazonowy), a bonus 6€ dopisany do konta był już po 10 minutach od transakcji
Edytowane przez: "Davvid" kwi 20.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst