6 euro GRATIS przy zakupie GiftCard za 30 euro @ amazon ITALY
357°Zakończono

6 euro GRATIS przy zakupie GiftCard za 30 euro @ amazon ITALY

5
sie 1. 2017
Jak zwykle w przypadku tej promocji, oferta dla wybranych kont.
Wchodzimy w link okazji i sprawdzamy czy się kwalifikujemy - jeśli tak będzie żółty przycisk "Clicca qui per applicare la promozione " w Punto 1.

Potem kupujemy GC e-mailowy za 30 euro. 6 euro jest dodawane do konta z automatu, ale zastrzegają,że max do 48h. Widoczne na podsumowaniu zamówienia minusuje się dla przedmiotów sprzedawanych przez amazon.

Akcja do 31 października
Bonusowe 6 euro ważne do 16 grudnia


Tyle w przypadku pytań proszę walić śmiało.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

Najlepsze komentarze
Tyle w przypadku pytań proszę walić śmiało.


@Forra6 Wolałbyś walczyć z kaczką wielkości konia czy z setką koni wielkości kaczki?
5 Komentarzy
Pytanie zielonego: czy GC z włoskiego Amazona można wykorzystać np. na niemieckim?
Nie można
Tyle w przypadku pytań proszę walić śmiało.


@Forra6 Wolałbyś walczyć z kaczką wielkości konia czy z setką koni wielkości kaczki?
Wykopek na cebulandi
Warunki promocji obowiązuje od godziny 00:00 w dniu 24 lipca 2017 roku o godzinie 23:59 w godzinach 31 października 2017 1. Promocja
2. Aby zakwalifikować się do promocji należy kliknąć na przycisk „Kliknij tutaj, aby zastosować promocji” przed przystąpieniem do porządku kuponów prezent.
3. Nie mogą skorzystać z promocyjnych klientów, którzy złożyli zlecenia dla jednego lub większej liczby kuponów upominkowych w ciągu ostatnich 24 miesięcy.
4. Aby zakwalifikować się do promocji trzeba mieć konto Amazon.it aktywne przez co najmniej 12 miesięcy i mieć co najmniej jedno zamówienie z tego rachunku w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
5. W przypadku zakupu na prezent, w celu osiągnięcia progu 30 € trzeba nabyć kupony w jednym zamówieniu. Nie można kupić te same kupony zamówienie różnego rodzaju prezent (np. Za pośrednictwem poczty elektronicznej Gift Certificate i bony do wydrukowania).
6. kupon o wartości 6 € zostanie automatycznie zastosowany do konta w ciągu 48 godzin od wysyłki prezentów Certyfikatów w karcie lub oknie lub darowizny po wysłaniu potwierdzenia zamówienia e-mail na prezent Certyfikaty mają być drukowane i wysyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej.
7. Promocja ograniczona do jednego celu i tylko do jednego konta. Przy zamówieniu za dar niedrogie przekraczającej € 30, otrzymasz kupon o wartości tylko € 6.
8. Voucher można wykorzystać aż do 23:59 w dniu 16 grudnia 2017 roku dla zamówień złożonych na Amazon.it. Wykluczone treści cyfrowych, książki, e-czytniki i tablet Kindle Fire, Prezentowe, oferty Amazon magazynowe i produktów sprzedawanych przez osoby trzecie na platformie rynku. W przypadku częściowego wykorzystania karty, wszelkie pozostałe środki mogą być stosowane do dalszego zakupu produktów nadających się na Amazon.it w ramach daty ważności wskazanego powyżej.
9. W przypadku częściowego zużycia kuponie kredytowej wszelkie pozostałe środki mogą być wykorzystywane do innych zakupów produktów nadających się na Amazon.it w ramach daty ważności wskazanego powyżej. W przypadku zwrotu lub anulowania zamówienia wykonanego z wykorzystaniem kredytu z vouchera, kwota ta nie podlega zwrotowi i nie mogą być ponownie wykorzystane do innych zakupów.
10. kupon nie jest łączyć z innymi promocjami na produkty zakupione, nie można przekazać osobom trzecim ani wymianie na gotówkę.
11. stosować ogólne warunki stosowania i sprzedaży Amazon.it Z warunków korzystania z pamiątkami Amazon.it i warunki korzystania z kuponów rabatowych Amazon.it .
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst