Niestety, ta okazja już wygasła
5EUR od Amazon.DE dla użytkowników (testowego) Prime za pożyczenie eBooka
547° Zakończono

5EUR od Amazon.DE dla użytkowników (testowego) Prime za pożyczenie eBooka

Amazon Okazje
75
547° Zakończono
5EUR od Amazon.DE dla użytkowników (testowego) Prime za pożyczenie eBooka
wrz 9. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

297188.jpg
Tutorial na końcu ->>>

Regulamin
 • Oferta zawiera 5 € kupon promocyjny („ kupon promocyjny “) i jest ważny tylko dla ü członków programu Prime, którzy pożyczą e-Book ü za pośrednictwem Prime Reading w ciągu 30 dni od członkostwa Prime („ promocja “).
 • Można używać k ö do 31.12.2021, 23:59 (CET). Oglądaj, weź udział w tej promocji.
 • Każdy klient może wziąć udział w tej promocji tylko raz.
 • Voucher promocyjny musi zostać odebrana w ciągu 30 dni od wypożyczenia e-booka ü za pośrednictwem Prime Reading. W ciągu 24 godzin od daty wypożyczenia e-booka otrzymasz przypomnienie o otrzymaniu kuponu promocyjnego. Erg ä nzend zastosować Warunki wprowadzania voucherów promocyjnych ö.
 • Po skorzystaniu z kuponu promocyjnego masz 30 dni na jego wprowadzenie ö sen. Następnie kupon promocyjny jest dostępny. Kupon promocyjny zostanie automatycznie dodany do następnego zakupu n ä, jeśli zakup dotyczy odpowiednich produktów.
 • Voucher promocyjny można kupić tylko przy zakupie produktów fizycznych z opcją „Sprzedawanie i FBA” na stronie Amazon.com, ale nie dla ü r B ü cher (w tym e-booków), e-papierosy, napoje alkoholowe, S ä brzydki/jedzenie dla niemowląt, oferty magazynowe, bony upominkowe i oferty innych firm lub koszty wysyłki.
 • Kupon promocyjny nie dotyczy ü r treści cyfrowych, takich jak książki Kindle, czasopisma cyfrowe, H ö rb ü cher lub cyfrowych członkostw Kindle Unlimited.
 • Ponadto voucher promocyjny może zostać odebrany wyłącznie przez pełne ä lat osoby ö st.
 • Aby skorzystać z tej oferty, musisz zamówić wszystkie przedmioty w procesie zakupu i wysłać je na ten sam adres wysyłki (przy użyciu tej samej metody wysyłki). Wartość kuponu promocyjnego jest przypisana proporcjonalnie do wszystkich przedmiotów w zamówieniu. Rabat zostanie automatycznie potrącony po zakończeniu następnego zakupu ä. Voucher promocyjny nie obniża ceny przedmiotów, dla których używany jest voucher promocyjny, ale tylko automatycznie zmniejsza kwotę, którą płacisz. W związku z tym koszty wysyłki i VAT są naliczane do pełnej wartości wszystkich przedmiotów, które kupisz z voucherem promocyjnym.
 • Koszty wysyłki i pakowania są naliczane za ü r każdy przedmiot zgodnie z ä ß Standardowa wysyłka ü uszy i zasady Amazon.
 • Amazon zastrzega sobie prawo do zmiany lub zakończenia oferty w dowolnym momencie. Zmiana lub zamknięcie oferty Ä nie wpłynie na kwalifikowalność kuponów promocyjnych, które już wystawiliśmy klientom.
 • Voucher promocyjny nie jest zbywalny ü i nie może być odsprzedany.
 • Płatność gotówkowa i/lub r ü kredytowanie na zlecenia już dostać ä nie jest jak m ö.
 • Ta oferta nie może być łączona z innymi ofertami.
 • Przy zakupie jednym kliknięciem k ö kuponów promocyjnych nie można zrealizować ö st.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

->>>


1. Trzeba aktywować darmowy próbny Prime. Mi wyskoczyła opcja darmowego mimo, że dawniej korzystałem z próbnych nie raz.

2. Wystarczy wybrać dowolną książkę np. z tego linku:
amazon.de/kin…ppu
297188.jpgi kliknąć czytaj. Otworzy się treść książki.

3. Można następnie wrócić na stronę z okazji i jest przycisk odbioru 5EUR.

Jeśli nie wyświetlają się książki pod w/w linkiem, najpewniej oznacza to, że mamy Kindla i w nim skonfigurowany region np. na USA. Na Amazon.com jest możliwość zarządzania Kindlami pod tym linkiem:
amazon.com/mn/…ect Zmieńcie na Germany.
Aktualizacje społecznościowe
75 Komentarzy
Prześlij Komentarz