55 zł za założenie konta z lokatą 4% w Alior Banku
33°Zakończono

55 zł za założenie konta z lokatą 4% w Alior Banku

11
gru 4. 2015
Do 14 grudnia 2015 r. można zapisać się w promocji Comperia Bonus, by zgarnąć 55 zł zakładając konto i lokatę na 4% na 2 miesiące w Aliorze.

55zł za otwarcie konta z lokatą trafi na konto w Alior Bank do 31.01.2016 r

Dodatkowo: Do wygrania nagrody, a osoby korzystające z promocji Comperia Bonus z Alior Bank zwolnione są z opłaty za kartę 4zł do dnia 1 marca 2016

Wiadomo że konto po otrzymaniu premii można zamknąć bez konsekwencji

11 Komentarzy

Powinieneś zaznaczyć, że korzystając z Twojego linka zarabiasz (około 50 zł). Gdybyś był bardziej przejrzysty chętniej bym skorzystał

reflinki chyba są zabronione?

sorry, ale jakoś nie wierzę w darmową kasę z banku...

@Yacek78 to zacznij ja od stycznia 2014 do marca 2015 zgarnąłem ponad 4 tys z takich okazji (nie licząc procentów z lokat i kont oszczędnościowych), a uwierz że są tacy co koszą o wiele więcej. Od marca chwilowo zawiesiłem działalność, ale widziałem, że było już kilka okazji gdzie bez problemu mozńa było kilka stówek zgarnąc.

Pepper

Artur4LifeGru 4. 2015

Powinieneś zaznaczyć, że korzystając z Twojego linka zarabiasz (około 50 zł). Gdybyś był bardziej przejrzysty chętniej bym skorzystał


Reflinka nie ma.

@wordlord a ile poświęciłes na to czasu? Na wyszukiwanie, donoszenie papierów, wypowiadanie umów?

Pepper

@Marianzaq Nie umieszczamy reflinków (nawet oznaczonych!). Prosiłbym o przestrzeganie tej zasady.

@wordlord Też jestem ciekaw czasowo jak to wygląda oraz ile musiałeś mieć gotówki na obrót w przez ten okres (nie jako zamrożonej). No i czy nie powodowało to, że robiłes zakupy na siłę itp. byle tylko osiągać progi/spełniać warunki promocji.

Już tłumaczę, najważniejsze w tej zabawie jest organizacja i arkusz w Excelu i chyba stworzenie tego sytemu zajmuje najwięcej czasu. Są strony specjalizujące się w takich promocjach tam wszystko ładnie opisują, więc nie trzeba zagłębiać się w regulamin tylko przyklepać do tabelki Excela. Często dostaje się kasę za samo założenie lokaty lub konta, wić to najłatwiejsza kasa, nie trzeba pamiętać o obrotach na karcie czy terminach spłaty karty.Samo założenie konta to banał 10 minut łącznie z przelewem aktywacyjnym,a potem tylko na kuriera z umową się czeka na to się traci z zamknięciem jest rożnie, sporadycznie da się przez bankowość elektroniczną, czasem wysyłając list,ale zazwyczaj trzeba iść do oddziału (tu łatwiej maja Ci z dużych miast). Z kasą na obrót to i poosiadać 1 tys da się obrobić większość promocji, ale by nie zajmowało to zbyt dużo czasu dobrze mieć 10 tys na jakimś koncie oszczędnościowym by po przelewać na jeden dzień, by spełnić warunki wpływów. Też się bałem że zacznę wydawać więcej, na pewno zacząłem unikać sklepów gdzie płatności kartą nie ma, ale oprócz tego chyba nie zauważyłem zmożonych wydatków (mam budżet domowy i go nadal nie przekraczam). Najważniejsze to znaleźć sposoby by jak najwięcej wydatków (łącznie z opłatami za mieszkanie) było płacone kartą oraz znaleźć takie sposoby by kasę wydać ale nie wydać. Wiem, ze to dziwnie brzmi, ale chodzi o to by bank widział wydatki a tak naprawdę by pieniądze pozostawały u nas.jest na to kilka sposobów, nie opisze ich jednak tu, bo wielu "wekslobiorców" nie lubi kiedy się je zdradza publicznie.
Podsumowując przy dobrej organizacji czasu nie traci się tak wiele,a przy okazji można się nauczyć jak funkcjonuje ta mafia,znaczy banki i nauczyć się z nimi rozmawiać przy doborze produktów bankowych, bo nie raz zagiąłem pracownika czy, a nawet kierownika lepszą znajomością regulaminu niż on sam.

KabanGru 5. 2015

@Marianzaq Nie umieszczamy reflinków (nawet oznaczonych!). Prosiłbym o przestrzeganie tej [email protected] Też jestem ciekaw czasowo jak to wygląda oraz ile musiałeś mieć gotówki na obrót w przez ten okres (nie jako zamrożonej). No i czy nie powodowało to, że robiłes zakupy na siłę itp. byle tylko osiągać progi/spełniać warunki promocji.


Sam skorzystałem z tej promocji. Od maja też "zarabiam" na takich promocjach i wpadło mi dodatkowo ok. 3 000 zł nie licząc zysku z założonych lokat na kwotę min.1 000 zł na 2-3 miesiące na 4% w skali roku. Mając konto, można polecać je dalej i często w zamian dostaje 30-100 zł zarówno osoba polecająca jak i zakładająca dane konto. Zawieram umowy on-line poprzez przelew weryfikujący (max.10 min/konto), nie wydaję więcej, gdyż wybieram oferty bez wygórowanych warunków. Najczęściej lokata, jak konto to bez karty a jak trzeba to z płatnością max.100 zł. Konta zamykam zaraz po promocji jak się da to on-line lub przy okazji jak jestem na mieście w placówce (10 min. i po sprawie).

Odnośnie dodatkowych nagród (tel/smartwatch) promocja wymaga przesłania pracy konkursowej do 6 grudnia:
Praca konkursowa - krótka wypowiedź na temat „Jak Twoim zdaniem powinna wyglądać Wyższa Kultura Bankowości?”. Praca nie powinna przekraczać 1000 znaków ze spacjami. Powinna zostać dostarczona w formie elektronicznej, e-mailem na adres: [email protected] w czasie trwania Promocji, nie później jednak niż do 6 grudnia 2015 r.

źródło: comperiabonus.pl/Ali…in/

"Uczestnik nie może posiadać żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku (w tym również T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank) po 1 stycznia 2015 r. "
źródło: comperiabonus.pl/Ali…in/

dziękuje :-/ czyli skoro nadal mam konto T-Mobile mimo ze zalozone wczesniej niz 2014 rok (jak jeszcze sie nazywalo AliorSync) to promocja mnie nie dotyczy ?

a pozatym Comperia mi podpadla przy Raiffeisenie nie wyplacila mi kasy
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst