200°
45
Opublikowano 12 godzin temu

Telewizor 55” Neo QLED 8K Excellence Line QN700B

4.999zł
Darmowa dostawa · Samsung Okazje
Avatar
Opublikowane przez Garru
Dołączył w 2023
1
0

O tej okazji

Promocja na telewizor 55” Neo QLED 8K Excellence Line QN700B na oficjalnej stronie samsunga.
Z 6.499 zł na 4.999 zł
Samsung Więcej szczegółów na Samsung
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

45 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  tvtest.pl/sam…tu/
  To jest zwykły kastrat za worek pieniędzy xd
 2. Avatar
  Znowu LCD drożej od OLEDa. Samsung oszalał
  Avatar
  Nie czaję co ludzie tak się zachwycają OLED. Ok, ma to świetną czern i generalnie kontrast, ale to wszystko. Za to ma słabą jasność i biel jest szara. Do tego matryca się błyszczy jak psu jajca, wszystko się w niej odbija jak w lustrze. No i może się wypalić, więc nie do wszystkich treści się nadaje.
  LCD jest naprawdę bardziej uniwersalny i lepiej się sprawdzi w wielu sytuacjach. A kolory i czern wyświetlane na obecnych LCD, np. na qledach, są naprawdę zacne. Dla większości osób taki obraz jest wystarczająco zachwycający. Nie czaje więc, czemu nadal znajdują się ludzie, którzy wyśmiewają LCD i slinią się do OLEDów (Edytowano)
 3. Avatar
  Jak to się ma do qn91a/qn91b, bo ta cena jest nawet nawet.
  Avatar
  Kilka dni temu stałem przed wyborem. Q91B wg opisów lepszy. Teraz nie przytoczę źródeł, ale wystarczyło bym zdecydował się na niego. Alternatywą był też OLED, ale wygrał pragmatyzm. W dzień ten TV pięknie świeci, słońce z boku lub przodu nie przeszkadza. Do tego w tygodniu kilka godzin wyświetla programy informacyjne (paski, loga). A wieczorem, gdy ciemno, kolory świetne, czerń czarna. O strefach podświetlania mozna sie przekonać dopiero przy wybranych scenach (napisy, gwiazdy) ale laik nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Aha co zaskakuje - bdb kąty, pod którymi nadal dobrze widac obraz. Jedyna wada to kiepskie głośniki. Poprzedni LCD za 1/2 ceny miał lepsze. Myślałem, ze uzyje sounbar, ale niestety ten TV nie chce poprawnie komunikować sie po protokole earc/arc z moim Harman Kardonem. Wykryje soundbar, ale nie zmienia głośności.
 4. Avatar
  Zaczyna się pogrom aby zdążyć przed marcem.
 5. Avatar
  W tej samej cenie rtv euro agd
Avatar