Ta okazja kończy się 1 kwietnia o 21:59
175°
19
Opublikowano 31 stycznia 2023

500 zł na Allegro za założenie firmy on-line

Awatar użytkownika Hajzer_koks
Opublikowane przez Hajzer_koks
Dołączył w 2018
17
561

O tej okazji

Allegro jest platformą zakupów online pierwszego wyboru dla polskich konsumentów. Platforma Allegro.pl umożliwia sprzedaż nowych produktów przede wszystkim firmom prowadzącym działalność w formule biznes-klient i przyciąga średnio 21 mln internautów miesięcznie, co odpowiada 78% wszystkich użytkowników Internetu w Polsce. W ramach promocji, założysz za darmo i w pełni on-line działalność gospodarczą, a oprócz atrakcyjnego pakietu zniżek i darmowych usług na start, Twoja firma otrzyma 500 zł na dowolne zakupy na Allegro.


Jak skorzystać z oferty online?


Jeśli nie posiadasz jeszcze zarejestrowanej działalności gospodarczej - pomożemy Ci, bez kosztów! przejdź na stronę allegro.pl/kam…tup i umów się z Asystentem.Po uzyskaniu numeru NIP dla Twojej firmy, załóż konto firmowe na Allegro poprzez formularz z linku na stronie Visa Benefit Program.Jeśli posiadasz firmę - załóż konto firmowe na Allegro poprzez formularz z linku na stronie Visa Benefit Program.Wystaw swoją pierwszą ofertę sprzedaży.W ciągu 30 dni otrzymasz kod na kwotę 500 zł do wykorzystania na Allegro.
Oferta ważna od 2 stycznia 2023 00:00 GMT - 1 kwietnia 2023 23:59 GMT
VISA Więcej szczegółów na VISA
Aktualizacje społecznościowe

19 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika użytkownik33
  Po co to komu. Peppery sprzedają na olx bez firmy, bez podatku.
  Awatar użytkownika Mucia
  Od 2024 r. operatorzy platform internetowych będą musieli przesyłać fiskusowi informacje o wartości transakcji dokonywanych za ich pośrednictwem przez poszczególnych sprzedawców. Pierwsze dane mają trafić do organów za 2023 r. Dzięki nim skarbówka zamierza uszczelnić system poboru podatku dochodowego i VAT.
 2. Awatar użytkownika tomasz280
  Nie, dziekuję. Nie w tych czasach 😁
  Awatar użytkownika mexxltm
  Zacytuję tutaj klasyka
  "Nie stać cię na płacenie ZUS, zwyczajnie nie nadajesz się do prowadzenia działalności gospodarcz"
 3. Awatar użytkownika facet
  Zacznijcie handlować na allegro to się zdziwicie ile trzeba prowizji dopłat oraz ukrytych kosztów płacić allegro. Tam to już wielkie sklepy z ane markowe zostaną oraz importerzy badziewia z Azji. Dlatego jest to platforma z cenami najwyższymi. Dawno temu używało się też allegro do sprawdzenia najniższych cen teraz odwrotnie. Tylko ten Smart ratuje jeszcze ale coraz to więcej sprzedawców z tego zrezygnowało a ci co zostali być może nie liczą dokładnie kosztów. Dają 500zl bo oraz to więcej firm powychodzili z tej platformy i szukają frajerów których namówią na sklep gdzie zostaną tylko długi z handlu tam. To tak jak żabka szuka naiwnych franczyzobiorców
  Awatar użytkownika Yanush_
  Weź mi tylko wytłumacz czemu taki wiele sklepów na swoich stronach ma takie same ceny. Żeby jeszcze mieli coś taniej, żeby zachęcić. Ale nie, mam płacić tyle samo co na allegro, mieć niepewne wsparcie i jeszcze płacić za wysyłkę. Stety niestety allegro jeszcze bardzo długo będzie pierwszym wyborem zakupowym.
 4. Awatar użytkownika Paw_eł
  12648942-viNhz.jpg
 5. Awatar użytkownika daniel.rutkowskicWd
  Dziekuje postoje
 6. Awatar użytkownika Usunięty468088
  Anonymous User
  Można założyć i zamknąć?
  Awatar użytkownika macedonczyk
  No właśnie, przecież założenie jest za darmo. Wystawiasz coś z ceną z czapy, dostajesz 500 zł, zamykasz aukcję i działalność. Chyba, że te 500 zł musisz potraktować jako zysk i się z tego rozliczyć.
 7. Awatar użytkownika mlody45
  W warunkach tu podanych nie ma mowy o sprzedaniu czegoś, tylko o wystawieniu, chyba że w szczegółowym regulaminie coś jest.
Awatar użytkownika