50% zwrotu za Cinema City Unlimited w drugiej edycji promocji BZWBK
320°Zakończono

50% zwrotu za Cinema City Unlimited w drugiej edycji promocji BZWBK

11
lip 1. 2016
Wystartowała druga edycja promocji Banku Zachodniego WBK, w której do zgarnięcia mamy nawet 300 zł zwrotu. Wystarczy, że będziemy chcieli skorzystać z oferty Cinema City Unlimited, a bank zwróci nam połowę poniesionych kosztów.

Cinema City Unlimited to specjalna karta, dzięki której możemy oglądać filmy praktycznie bez żadnych ograniczeń. Jej koszt to 49 zł miesięcznie lub 42 zł przy wyborze opcji bez kin w Warszawie.

Promocja z 50% zwrotem od BZWBK przeznaczona jest dla osób, które w ciągu 90 dni przed momentem przystąpienia do promocji nie były posiadaczem karty kredytowej banku. Jeśli spełniamy te warunki, to w okresie 22.06 – 31.12.2016 musimy zapisać się do promocji za pomocą dedykowanego formularza oraz złożyć wniosek i podpisać umowę o dowolną kartę kredytową banku.

Aby otrzymać nagrodę w postaci 50% zwrotu należy wykonać przynajmniej dwie transakcje bezgotówkowe kartą (warunek nie dotyczy pierwszego miesiąca zawrotu). Dodatkowo z karty musimy wykonać co najmniej jedną transakcję powtarzalną w celu opłacenia abonamentu za kartę Cinema City Unlimited.

Nagroda będzie wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku przez okres 12 następujących po sobie miesięcy.

źródło livesmarter.pl/50-…bk/

Aktualizacje społecznościowe
BZWBK OkazjeBZWBK bzwbk24

Grupy

11 Komentarzy
tak promocja jest starsza ale teraz jest jej wznowienie - nie sądzę by ktoś przeglądał peppera i promocje sprzed pół roku szukając wznowień - stąd nowa promocja

Otóż nie chwaląc się ja to zrobiłem pod koniec czerwca i od tamtego czasu jest ona znowu aktywna, czytaj wznowiona.
Oczywiście nie musi to oznaczać czegokolwiek, pozdrawiam


Tak czy siak szacunek, bo jest pan właścicielem takiej karty, a ja jeszcze nie, jak to działa w praktyce? Dobrze? Nadal jest od 2 do 4 premier tygodniowo? Dziennie możena iść czasem na np dwa seanse?
Edytowane przez: "zimny" lip 4. 2016
Dokładnie tak to działa - 2-4 premiery tygodniowo, choć był jeden taki tydzień kiedy nie było żadnej i nielimitowane wejścia. Ja po prostu raz w tygodniu robie sobie uczte kinomaniaka i ide na 2-3 film. Czyli w miesiącu za średnio 10 filmów płacę 21 zł
A jak pan sobie radzi z tym diabłem, kartą kredytową? Owszem, dostajemy zwrot 50%, ale za jaką cenę? Ile kosztuje obsługa takiej karty w WBK w praktyce?
zimnylip 5. 2016

A jak pan sobie radzi z tym diabłem, kartą kredytową? Owszem, dostajemy zw …A jak pan sobie radzi z tym diabłem, kartą kredytową? Owszem, dostajemy zwrot 50%, ale za jaką cenę? Ile kosztuje obsługa takiej karty w WBK w praktyce?

Karta nic nie kosztuje, jedyny warunek dwie transakcje w miesiącu na minimum 1 złoty - warunek do spełnienia bez problemu. Ja wziąłem najniższy możliwy limit kredytowy i faktycznie wszystko działa jak powinno
piotr.wróbel-sobonkiewiczlip 5. 2016

Karta nic nie kosztuje, jedyny warunek dwie transakcje w miesiącu na … Karta nic nie kosztuje, jedyny warunek dwie transakcje w miesiącu na minimum 1 złoty - warunek do spełnienia bez problemu. Ja wziąłem najniższy możliwy limit kredytowy i faktycznie wszystko działa jak powinno


Są różne tam karty, to jaką pan ma? blog.bzwbk.pl/201…art na start, czy inną pan poleca?
Ja wiązłem z punktami Payback
To prawda, że jak się ma taką kartę to się ma 2x więcej punktów payback?
Niestety nie sprawdzałem więc nie wiem
Posiada pan tę żółtą kartę właśnie? Aby ją dostać jest 16 stron do przeczytania regulaminu!, nawet się mi zacząć czytać nie chce!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst