Niestety, ta okazja już wygasła
Roczny plan fotograficzny Adobe (Photoshop + Lightroom) za 50% przy zakupie Colorchekera
181° Zakończono

Roczny plan fotograficzny Adobe (Photoshop + Lightroom) za 50% przy zakupie Colorchekera

315zł630zł-50%Adobe Okazje
181° Zakończono
Roczny plan fotograficzny Adobe (Photoshop + Lightroom) za 50% przy zakupie Colorchekera
lut 11. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wszystko bardzo ładnie i przejrzyście opisane jest na stronie promocji, czyli tutaj:
pl.xritephoto.eu/ado…-pl

W wielkim skrócie, kupując któryś z Colorchekerów od X-Lite'a biorących udział w promocji, otrzymujemy 50% upust na roczny plan fotograficzny Adobe Creative Cloud (czyli na Photoshopa i Lightrooma).

Najtańszy checker biorący udział w promocji kosztuje 141,63zł (szara karta - pl.xritephoto.eu/min…tml) + 15zł KW
Co oznacza że nawet nie potrzebując checkera a musząc go kupić, zaoszczędzimy na pakiecie Adobe CC 159,00zł W akcji biorą także udział sklepy partnerskie więc być może checkery biorące udział w promocji uda się kupić taniej niż na stronie producenta.

Oczywiście rozważyć można późniejszą odsprzedaż chekera tak by zminimalizować "stratę" jego zakupu dla uzyskania promocji na pakiet


Poniżej przeklejam dokładniejsze warunki promocji:

Dzięki naszej współpracy z Adobe masz możliwość otrzymania 50% rabat na potężne narzędzia do edycji zdjęć, gwarantujące zgodny barwnie system edycji zdjęć. To idealny zestaw produktów dla każdego, kto poważnie myśli o tworzeniu niezwykłych i poprawnych kolorystycznie obrazów. Licencje Adobe które dostarczamy nie wygasają, a więc niezależnie od tego, czy jesteś nowym użytkownikiem Planu fotograficznego Adobe Creative Cloud, czy używałeś go do tej pory, ta oferta pozwoli Ci na duże oszczędności!

Jak zakupić kwalifikowane produkty?
Produkty biorące udział w promocji sprzedawane są za pośrednictwem naszych partnerów handlowych lub bezpośrednio na naszej stronie.

ColorChecker Classic XL
ColorChecker Classic XL with Sleeve
ColorChecker Classic XL with Case
ColorChecker Passport Photo 2
ColorChecker Classic
ColorChecker Nano
ColorChecker Mini
ColorChecker Gray Balance
ColorChecker 3 Step Grayscale
ColorChecker White Balance
ColorChecker Digital SG

Kupiłem/kupiłam kwalifikowany produkt X-Rite Color Checker – jak mogę uzyskać 12-miesięczny Plan fotograficzny Adobe Creative Cloud (20GB)?
Wypełnij formularz rejestracyjny dostępny na tej stronie, a po zatwierdzeniu zgłoszenia przez nasz zespół otrzymasz dalsze wskazówki. Otrzymany od nas 50% rabat na roczny Plan fotograficzny Creative Cloud (20GB) należy zrealizować przechodząc do kasy.

Zgłoszenie o kod uprawniający do zniżki oraz zakup rocznego Planu fotograficznego Adobe Creative Cloud (20GB) ze zniżką muszą zostać zrealizowane do 31 maja 2020.

Jak aktywować Plan fotograficzny Adobe Creative Cloud?
Po zakupie od X-Rite rocznego Planu fotograficznego Adobe Creative Cloud (20GB) z 50% zniżką, nasz zespół prześle Ci unikalny kod Adobe wraz z instrukcjami, jak aktywować licencję. Upewnij się, że postępujesz zgodnie z naszymi wskazówkami, ponieważ wydanie kolejnego kodu będzie niemożliwe.

Roczny Plan fotograficzny Adobe Creative Cloud (20GB) obejmuje Adobe Lightroom, Adobe Lightroom Classic, Adobe Photoshop, Adobe Photoshop dla iPad, Adobe Portfolio i Adobe Spark oraz 20 GB miejsca w chmurze. Ponadto, licencję możesz aktywować, kiedy tylko zechcesz. Jeśli więc niedawno zostałeś członkiem rocznego Planu fotograficznego Adobe Creative Cloud, nic straconego – licencję aktywujesz w dowolnej chwili i wznowisz plan w dogodnym dla siebie momencie! Z 50% zniżki na Plan fotograficzny Adobe Creative Cloud należy skorzystać wykupując kod na roczny Plan do 30 maja 2020 roku, który użyjesz do aktywacji planu w dowolnej chwili.

Czas trwania promocji – Określony również w Regulaminie10 lutego – 31 maja 2020
Klienci muszą złożyć wniosek o unikalny kod i wykupić Plan ze zniżką do 31 maja 2020 r.
Oferta obowiązuje jedynie na terenie Europy, Środkowego wschodu i Afryki.
Aktualizacje społecznościowe
17 Komentarzy
Prześlij Komentarz