Niestety, ta okazja już wygasła
50% zniżki na promowanie w OLX tylko dzisiaj
-230° Zakończono

50% zniżki na promowanie w OLX tylko dzisiaj

OLX Okazje
29
-230° Zakończono
50% zniżki na promowanie w OLX tylko dzisiaj
wrz 30. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
OLX Okazje
29 Komentarzy
No tylko dzisiaj tylko dzisiaj jest ostatni dzień
"Proponowanie"?
u mnie nie ma
Nie wiem za co minusy.
Ja już wcześniej skorzystałem - fajna promka
Dostałem informacje na email o tym po zalogowaniu również widoczne. Być może dla wybranych
Jak wszyscy zaczną promować w związku z tą promocja to to promowanie nie ma sensu
Jeżew30/09/2020 10:16

Nie wiem za co minusy.Ja już wcześniej skorzystałem - fajna promka


Może dlatego że olx ma monopol. Gdy byla tablica.pl wszystko było darmowe. Ja nie jestem za tym żeby wszystko co dobre bylo za darmo ale z cenami przesadzają. Tym bardziej ze zarabiają na reklamach itp. Chciałem sprzedać przedmiot za 15zl a oni mi policzyli 8zl prowizji. Gdzie tu logika. Czekam aż mlodzi informatycy stworzą podobny serwis z logicznym naliczaniem prowizji np.procentowym. A może ktoś mi poleci jakąś alternatywę?
cegla121330/09/2020 10:26

Jak wszyscy zaczną promować w związku z tą promocja to to promowanie nie ma …Jak wszyscy zaczną promować w związku z tą promocja to to promowanie nie ma sensu


Dokładnie. Taki jest cel olx. Płacisz połowę a promowanie i tak połowę mniej skuteczne.
Zniżka na płatne promowanie na darmowym serwisie to raczej słaba cebula i nie trafi do klientów Peppera
kriszna30/09/2020 10:30

Może dlatego że olx ma monopol. Gdy byla tablica.pl wszystko było darmowe. …Może dlatego że olx ma monopol. Gdy byla tablica.pl wszystko było darmowe. Ja nie jestem za tym żeby wszystko co dobre bylo za darmo ale z cenami przesadzają. Tym bardziej ze zarabiają na reklamach itp. Chciałem sprzedać przedmiot za 15zl a oni mi policzyli 8zl prowizji. Gdzie tu logika. Czekam aż mlodzi informatycy stworzą podobny serwis z logicznym naliczaniem prowizji np.procentowym. A może ktoś mi poleci jakąś alternatywę?


Za co prowizja?
Wstawiam przedmiot za darmo. Dzwoni do mnie kupiec, dogadujemy się co do ceny i tyle. Olx na mnie nie zarabia w tym momencie. Tylko przy promowaniu mogą coś zarobić, bo nawet czasowe odświeżanie jest za darmo.
kriszna30/09/2020 10:30

A może ktoś mi poleci jakąś alternatywę?

Tak na szybko przychodzi mi do głowy jedynie prehistoryczne Gumtree bądź Allegro Lokalnie, do którego mam mieszane uczucia. Swoją drogą, w jaki sposób została Ci naliczona prowizja na OLX?
Avatar
Usunięty303433
A ja głupi się zastanawiam co to "proponowanie"...
Edytowane przez: "Usunięty303433" wrz 30.
Jeżew30/09/2020 10:34

Za co prowizja?Wstawiam przedmiot za darmo. Dzwoni do mnie kupiec, …Za co prowizja?Wstawiam przedmiot za darmo. Dzwoni do mnie kupiec, dogadujemy się co do ceny i tyle. Olx na mnie nie zarabia w tym momencie. Tylko przy promowaniu mogą coś zarobić, bo nawet czasowe odświeżanie jest za darmo.


Jedno ogloszenie w kategorii faktycznie jest za darmo. Wystaw więcej. Ostatnio wystawiałem parę ogloszen w kategorii Podaruje i chcieli ode mnie 6.50zl za wystawienie
Hotelarz30/09/2020 10:33

Tak na szybko przychodzi mi do głowy jedynie prehistoryczne Gumtree bądź Al …Tak na szybko przychodzi mi do głowy jedynie prehistoryczne Gumtree bądź Allegro Lokalnie, do którego mam mieszane uczucia. Swoją drogą, w jaki sposób została Ci naliczona prowizja na OLX?


Jak wystawiasz mało ogloszen to jej nie ma. Wystaw np. Trzy ogłoszenia w jednej kategorii i ogłoszenia są już płatne. Może źle napisałem że prowizja. Chodziło mi o opłatę.
Jeżew30/09/2020 10:16

Nie wiem za co minusy.Ja już wcześniej skorzystałem - fajna promka


Za co? To efekt "lawiny". Zależy od tego, co pojawi się pierwsze w dużej ilości.
No chyba, że jest się kimś znanym na Pepper.
u mnie brak
Pawel6r30/09/2020 11:11

Za co? To efekt "lawiny". Zależy od tego, co pojawi się pierwsze w dużej il …Za co? To efekt "lawiny". Zależy od tego, co pojawi się pierwsze w dużej ilości.No chyba, że jest się kimś znanym na Pepper.


5177869-g778l.jpg
Ja sprzedaje kody z doładowaniem na pewna apke i mi ten śmieszny olx co chwilę usuwa grafikę (zrobiona przeze mnie), albo całkiem usuwa ogłoszenie Gdzie inne ogłoszenia z tym samym przedmiotem wiszą i mają w dodatku zdjęcie z neta
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst