Niestety, ta okazja już wygasła
50 zł na paliwo w Circle K za 5 płatności kartą z Pricless Specials w Alior Bank
-36° Zakończono

50 zł na paliwo w Circle K za 5 płatności kartą z Pricless Specials w Alior Bank

6
lip 5.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oferta wyświetla mi się po zalogowaniu na konto w Alior Banku, więc powinna być aktualna.

Regulamin na stronie aliorbank.pl/pri…tml

Warunki Promocji
1. Promocja trwa od dnia 01.06.2019 r. do 30.11.2019 r. lub do wyczerpania puli Nagród, która wynosi 6000 Nagród.
2. Promocja skierowana jest do Uczestników Programu, którzy dokonują pierwszej rejestracji w Programie. Dla uniknięcia wątpliwości, z Promocji nie mogą skorzystać Uczestnicy, którzy byli zarejestrowani w Programie przed dniem 1.06.2019, ale zrezygnowali z udziału w Programie, a teraz ponownie chcą się zarejestrować.
3. Do otrzymania Nagrody uprawnieni są Uczestnicy Programu, którzy spełnią łącznie poniższe warunki:
a) w okresie trwania Promocji wskazanym w punkcie 1. przystąpili do Programu za pośrednictwem Banku, zgodnie z Regulaminem, rejestrując w Programie swoją Kartę, przy czym każdy Uczestnik Programu może otrzymać punkty powitalne za zarejestrowanie tylko 1 (słownie: jednej) Karty wydanej na rzecz Uczestnika Programu przez Bank (pozostałe Karty Uczestnika Programu mogą być zarejestrowane, ale nie będą objęte promocją punktów powitalnych, której dotyczy Regulamin);
b) dokonali minimum 5 (słownie: pięciu) transakcji bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych lub internetowych, przy użyciu Karty zarejestrowanej w Programie, o której mowa w pkt. a) powyżej, w ciągu 30 (słownie: trzydziestu) dni kalendarzowych od momentu przystąpienia do Programu.
4. Jeden Uczestnik Programu może otrzymać w Promocji nie więcej niż jedną Nagrodę, o ile spełni warunki opisane w pkt. 2 i 3 powyżej.
5. Nagroda zostanie przyznana Uczestnikowi Programu w ciągu 5 (słownie: pięciu) dni roboczych od dnia zrealizowania przez Uczestnika Programu warunków wskazanych w punkcie 3 powyżej, poprzez dodanie Nagrody w postaci 3400 Punktów Powitalnych Uczestnika Programu do Rachunku Programu prowadzonego dla Uczestnika Programu.
6. Nagroda będzie ważna przez okres 4 (słownie: czterech) miesięcy od dnia przyznania Nagrody. Po upływie tego terminu niewykorzystane punkty przyznane w ramach Nagrody bezpowrotnie wygasają (zostaną automatycznie odjęte od salda Punktów na Rachunku Programu Uczestnika Programu bez składania przez Organizatora jakichkolwiek dodatkowych oświadczeń).
7. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny ani na nagrody innego rodzaju.
8. Pula Nagród w Promocji jest ograniczona i wynosi 6 000 Nagród. Promocja kończy się z chwilą wyczerpania puli Nagród, o której mowa powyżej w punkcie 1 powyżej, o czym Bank będzie informował Uczestników Programu na stronie internetowej Banku.
Aktualizacje społecznościowe
Alior Bank Okazje

Grupy

6 Komentarzy
Pierwsza wstawka, ale nie wiem, dlaczego tyle minusów... Najgorsze, że nikt nie napisał powodu.
Ja skorzystałem, więc wielkie dzieki😁🔥
kamzi10926/07/2019 12:43

Ja skorzystałem, więc wielkie dzieki😁🔥Super, że ktoś skorzystał.

Ja niestety zarejestrowałem się dużo wcześniej w Pricless Specials, więc nie mogłem.
lukasz__s26/07/2019 14:18

Super, że ktoś skorzystał.Ja niestety zarejestrowałem się dużo wcześniej w …Super, że ktoś skorzystał.Ja niestety zarejestrowałem się dużo wcześniej w Pricless Specials, więc nie mogłem.


Wymieniłem sobie akurat na 4 bilety do kina, bo większą wartość miały niż 50zl na stację dzięki jeszcze raz!
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od lukasz__s. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst