Niestety, ta okazja już wygasła
50 zł do wydania w Carrefour za każde 500 zł wydane w Media Markt
568° Zakończono

50 zł do wydania w Carrefour za każde 500 zł wydane w Media Markt

34
gru 6. 2018
 • Za każde wydane 500 PLN brutto otrzymujemy kartę prezentową 50 PLN do Carrefour (7.1).
 • Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz online z wyłączeniem outletu (6.1.1).
 • Akcja trwa do 12.12 lub do wyczerpania puli kart.
 • Karty ważne do 31 grudnia 2019 r.
 • Organizator zastrzega, że Akcją nie są objęte usługi kwalifikowane i niekwalifikowane (np.:
  Gwarancja Plus, Power Service, dostawa itp.), sprzedaż biletów na imprezy masowe oraz
  przedsprzedaż.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

34 Komentarze
Zabawne, że mam 400m do MediaMarkt, a Carrefour w ogóle w mieście nie mam.
Kooperacja niemiecko-francuska?
Ładne czasy nastały.
Won z taką prpmocja. Mieszkając w Irlandii do dziś jest promocja w wielu sklepach że dddaja 10 euro voucher na następne zakupy przy zakupie za 50 euro . I każde wydanie 60 euro powoduje że się dostaje ten voucher . To tak jakby w bantustanie pilskim oddawali 10 zł z każdego 50. Znacie taki sklep ?
Dobre i to. Wiadomo w cebulandii zawsze źle.
W poprzedniej promocji dawali bony na zakupy u siebie. Pomimo ze w regulaminie napisali ze przyjda z zamowieniem, nie przyszly wcale. Czekam juz miesiac i tylko sciemniaja. Mediamarkt syf i robi z ludzi idiotow.
Orientuje się ktoś czy opłata za naprawe w serwisie też pod to podchodzi.?
Faral_Yrab4 g, 0 min

Won z taką prpmocja. Mieszkając w Irlandii do dziś jest promocja w wielu sk …Won z taką prpmocja. Mieszkając w Irlandii do dziś jest promocja w wielu sklepach że dddaja 10 euro voucher na następne zakupy przy zakupie za 50 euro . I każde wydanie 60 euro powoduje że się dostaje ten voucher . To tak jakby w bantustanie pilskim oddawali 10 zł z każdego 50. Znacie taki sklep ?


U nas parę razy do roku jest akcja "500/50", gdzie za każde wydane 500zł dostajesz 50zł na karcie podarunkowej.
Trochę inne realia, ale promocja na takiej samej zasadzie.
zybi.lesiuk2 g, 0 min

W poprzedniej promocji dawali bony na zakupy u siebie. Pomimo ze w …W poprzedniej promocji dawali bony na zakupy u siebie. Pomimo ze w regulaminie napisali ze przyjda z zamowieniem, nie przyszly wcale. Czekam juz miesiac i tylko sciemniaja. Mediamarkt syf i robi z ludzi idiotow.


Zamawiałem za 3k w promocji z bp, dostałem bez problemu 300zl na kartach razem z zamówieniem. Może miałeś pecha
Akurat przed świętami mega akcja!!!
Karty chetnie przygarne, chociaż na sama myśl pozniej o staniu w kolejkach Carrefour robi mi sie niedobrze
Z drugiej strony darmowa kasa do wydania zawsze spoko
Z okazji np. Samsung UE75NU8002 wychodzi 7200 po dobraniu czegoś za 1zl i tych bonach. Jakiś czas temu był na matrixie za 7300 z 5latka, ale przespałem
W wielu Carrefour'ach jest 10% zniżki teraz w weekendy i piątki plus można co chwilę tworzyć nowe konto na 10% oba kupony łączą się i dają łącznie 19% off
MaciejNovina2 g, 3 min

Orientuje się ktoś czy opłata za naprawe w serwisie też pod to podchodzi.?


7.1 (...) Organizator zastrzega, że Akcją nie są objęte usługi kwalifikowane i niekwalifikowane (np.: Gwarancja Plus, Power Service, dostawa itp.), sprzedaż biletów na imprezy masowe oraz przedsprzedaż.
Akurat szukam kina domowego do pokoju 15m. Coś ciekawego możecie polecić? Gość w sklepie proponował mi mediamarkt.pl/rtv…rny
Dołożyć coś do równej kwoty, a w przyszłości jak będę potrzebował to jakiś subwoofer.

Z tym, że ja potrzebuje 4k 60Hz.
Odkryłem na własnej skórze małą nieścisłość w regulaminie.
Ot taka ciekawostka, jak dodawałem Mac'a Aira to wyrzucał błąd koszyka na stronie, poszedłem po 9 do sklepu stacjonarnego. Po prawie godzinnym kompletowaniu sprzętu na miejscu, zakupie, a potem zwrocie - wyszedłem bez kuponów oraz bez sprzętu... Poniżej mail, który wysłałem dzisiaj do MM w celu wyjaśnienia sytuacji (tam też opis tego co mi się przytrafiło):

"W dniu 06.12.2018 zgodnie z promocją "Kupuj w Media Markt i korzystaj w Carrefour” zakupiłem w sklepie stacjonarnym towaru za 7527zł (Mac Air, Galaxy Watch oraz Office). 15 kart zostało przygotowanych i wydanych mi, wcześniej informowałem o chęci uzyskania faktury na osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą. W momencie podania danych faktury okazało się, że istnieje lista podmiotów wykluczonych z promocji (w tym przypadku była to jednoosobowa działalność gospodarcza wpisana na listę podmiotów leczniczych). Na stronie internetowej w regulaminie nie ma ŻADNYCH informacji o podmiotach wykluczonych z promocji (cały punkt 6 regulaminu - w załączeniu). Osoba obsługująca stanowisko w sklepie posiadała inny regulamin niż dostępny w internecie - bardziej rozległy, nie był to ten sam plik dostępny na Państwa stronie.
Takie zachowanie uważam za oznakę braku szacunku dla czasu mojego, czyli klienta, jak i swoich pracowników, ze względu na to, że konieczne było przeprowadzenie procesu zwrotu towarów, korekty faktury oraz zwrotu pieniędzy (pomimo mojego wcześniejszego zapoznania się z regulaminem promocji!). Dlaczego wprowadzacie Państwo w błąd klienta nie podając pełnego regulaminu na stronie internetowej, natomiast po skompletowaniu towaru, uiszczeniu wszystkich formalności, dopiero przy wydaniu promocyjnych kart okazuje się, że są jakieś dodatkowe obostrzenia, o których nie można samemu przeczytać?"
O proszę, chcę kupić P20 PRO i się mu cena zwiększyła z 2,699 tys. do chyba 3,099 tys.
Faral_Yrab06/12/2018 06:08

Won z taką prpmocja. Mieszkając w Irlandii do dziś jest promocja w wielu sk …Won z taką prpmocja. Mieszkając w Irlandii do dziś jest promocja w wielu sklepach że dddaja 10 euro voucher na następne zakupy przy zakupie za 50 euro . I każde wydanie 60 euro powoduje że się dostaje ten voucher . To tak jakby w bantustanie pilskim oddawali 10 zł z każdego 50. Znacie taki sklep ?


Super, a teraz wracaj do zmywania, bo masz dziś jeszcze parę kibli do umycia i nie zdążysz.
Spider191906/12/2018 13:04

Super, a teraz wracaj do zmywania, bo masz dziś jeszcze parę kibli do u …Super, a teraz wracaj do zmywania, bo masz dziś jeszcze parę kibli do umycia i nie zdążysz.


Ty? Masz jakieś doświadczenia w tym ? Bo widzę że wiesz dużo . Póki co właśnie kończę pracę i zamykam kompa .
1563156-INY8W.jpg
Faral_Yrab06/12/2018 13:11

Ty? Masz jakieś doświadczenia w tym ? Bo widzę że wiesz dużo . Póki co właś …Ty? Masz jakieś doświadczenia w tym ? Bo widzę że wiesz dużo . Póki co właśnie kończę pracę i zamykam kompa . [Obrazek]


Ale cię musiało zaboleć, że aż zrobiłeś zdjęcie i napisałeś kartkę xD i dobrze, nie obrażaj Polski ani Polaków jak już nie potrafiłeś sobie tu poradzić i musiałeś wyjechać. Na pewno jest jakiś Pepper dla rudych i piegowatych i tam sobie komentuj.
Spider191906/12/2018 13:18

Ale cię musiało zaboleć, że aż zrobiłeś zdjęcie i napisałeś kartkę xD i dob …Ale cię musiało zaboleć, że aż zrobiłeś zdjęcie i napisałeś kartkę xD i dobrze, nie obrażaj Polski ani Polaków jak już nie potrafiłeś sobie tu poradzić i musiałeś wyjechać. Na pewno jest jakiś Pepper dla rudych i piegowatych i tam sobie komentuj.


Ale ja jestem w Polsce o czym ty piszesz koleś ?
Faral_Yrab06/12/2018 13:29

Ale ja jestem w Polsce o czym ty piszesz koleś ?


Piszesz "mieszkając w Irlandii", więc logiczny wniosek jest taki, że tam mieszkasz.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
  Tekst