50 zł rabatu MWZ 199 zł | Zabawki @Empik
434°Zakończono

50 zł rabatu MWZ 199 zł | Zabawki @Empik

15
mar 26. 2018
Aktualizacje społecznościowe
Empik OkazjeEmpik kod rabatowy

Grupy

Najlepsze komentarze
Empik.com oszukuje klientów i ma w dupie obowiązujące prawo. Nie polecam zakupów w tym sklepie.
15 Komentarzy
Jest cos ciekawego? Bo tak na dzien dobry sprawdzilem scrabble - przecenione ze 150 na 112zl, a to i tak chyba najwyzsza cena na internetach. nie promocja chyba.
Empik.com oszukuje klientów i ma w dupie obowiązujące prawo. Nie polecam zakupów w tym sklepie.
aviatormar 26. 2018

Empik.com oszukuje klientów i ma w dupie obowiązujące prawo. Nie polecam za …Empik.com oszukuje klientów i ma w dupie obowiązujące prawo. Nie polecam zakupów w tym sklepie.

​A jakieś konkrety?
aviatormar 26. 2018

Empik.com oszukuje klientów i ma w dupie obowiązujące prawo. Nie polecam za …Empik.com oszukuje klientów i ma w dupie obowiązujące prawo. Nie polecam zakupów w tym sklepie.


Po części sie zgodze... bo kupilem przedmiot, przyszedł w innym kolorze ale empik podszedł do tego bardzo profesjonalnie i wynagrodził mi tą pomyłke
supermastermar 26. 2018

​A jakieś konkrety?


Proszę bardzo: kupiłem przedmiot w promocji i empik.com potwierdził zamówienie i przyjął do realizacji ... po czym anulowali bo skończył się towar ... a następnie anulowali bo stwierdzili, że nastąpiła pomyłka cenowa. Będę powtarzał za każdym razem, że empik.com oszukuje klientów i ma w nosie obowiązujące prawo.
aviatormar 26. 2018

Proszę bardzo: kupiłem przedmiot w promocji i empik.com potwierdził za …Proszę bardzo: kupiłem przedmiot w promocji i empik.com potwierdził zamówienie i przyjął do realizacji ... po czym anulowali bo skończył się towar ... a następnie anulowali bo stwierdzili, że nastąpiła pomyłka cenowa. Będę powtarzał za każdym razem, że empik.com oszukuje klientów i ma w nosie obowiązujące prawo.


Skoro tak piszesz, to do sądu, do sądu. Na pewno wygrasz...
A teraz napiszesz, że sądy też są złe.
Edytowane przez: "mikolajwiedz" mar 26. 2018
mikolajwiedzmar 26. 2018

Skoro tak piszesz, to do sądu, do sądu. Na pewno wygrasz... A teraz n …Skoro tak piszesz, to do sądu, do sądu. Na pewno wygrasz... A teraz napiszesz, że sądy też są złe.


Szkoda mi czasu, muszę ponadto ponieść koszty, które średnio mi się kalkulują w mojej sprawie. Wygrana będzie najszybciej po roku, realnie po 3 latach. Za trzy lata to bilans będzie taki, że dołożę do całego interesu + czas. Empik.com doskonale to wie i na to liczy. Uznałem, że będę informował o tym że empik.com oszukuje klientów. Czekam aż mnie empik.com pozwie ... tylko że się raczej nie doczekam.
aviatormar 26. 2018

Szkoda mi czasu, muszę ponadto ponieść koszty, które średnio mi się kalku …Szkoda mi czasu, muszę ponadto ponieść koszty, które średnio mi się kalkulują w mojej sprawie. Wygrana będzie najszybciej po roku, realnie po 3 latach. Za trzy lata to bilans będzie taki, że dołożę do całego interesu + czas. Empik.com doskonale to wie i na to liczy. Uznałem, że będę informował o tym że empik.com oszukuje klientów. Czekam aż mnie empik.com pozwie ... tylko że się raczej nie doczekam.


Pozywam cię na chwałę posępnego czerepu!
Empik.com
Edytowane przez: "Dario666" mar 26. 2018
aviatormar 26. 2018

Szkoda mi czasu, muszę ponadto ponieść koszty, które średnio mi się kalku …Szkoda mi czasu, muszę ponadto ponieść koszty, które średnio mi się kalkulują w mojej sprawie. Wygrana będzie najszybciej po roku, realnie po 3 latach. Za trzy lata to bilans będzie taki, że dołożę do całego interesu + czas. Empik.com doskonale to wie i na to liczy. Uznałem, że będę informował o tym że empik.com oszukuje klientów. Czekam aż mnie empik.com pozwie ... tylko że się raczej nie doczekam.Ja też uważam, iż empik to gówniany sklep, każdego przestrzegam przez ich politykę sprzedażową do kupna w tymże poźalsięboże sklepie...
Streszczę te empikowe promocje dla potomnych. Od ceny z głębokiej dupy po ich "rabatach" robi się cena z dupy. Można się rozejść.
Dario666mar 26. 2018

Pozywam cię na chwałę posępnego czerepu!Empik.com:D


Wiesz ze wiekszosc pepperkow nie zatrybi he-man
A ja tam nie narzekam, kupiłem karte adata 32gb i byla uszkodzona, szybko wymienili na nową, która zaraz po wyjęciu z pudełka również nie działała i sklep zrobił od razu zwrot gotówki.
bananekmar 26. 2018

Ktoś już tu chyba przywołał te opinie, które nie są sponsorowane... https …Ktoś już tu chyba przywołał te opinie, które nie są sponsorowane... https://opiniuj.pl/empikcom.html


Widzę, że każdy może tam dawać opinie. Nie ma nawet potwierdzenia zakupów. Czyli mogę teraz założyć 10 kont i napisać, że morele, czy empik jest najgorszym sklepem w Polsce, a mogę napisać zupełnie na odwrót. Daj se spokój z takimi stronami.
Master_Santamar 27. 2018

Widzę, że każdy może tam dawać opinie. Nie ma nawet potwierdzenia zakupów. …Widzę, że każdy może tam dawać opinie. Nie ma nawet potwierdzenia zakupów. Czyli mogę teraz założyć 10 kont i napisać, że morele, czy empik jest najgorszym sklepem w Polsce, a mogę napisać zupełnie na odwrót. Daj se spokój z takimi stronami.


No cóż, ja tam czytam wszystko, aby mieć pełny obraz sklepu. Wątpię, że to tylko oszukańcze opinie. Za to 100% prawdy w sponsorowanych nie przeczytasz...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst