50 zł do wydania na merlin.pl za użycie portfela masterpass w Raiffeisen Polbank
35°Zakończono

50 zł do wydania na merlin.pl za użycie portfela masterpass w Raiffeisen Polbank

12
wrz 24. 2015
Raiffeisen zachęca do użycia swojego portfela masterpass. Wystarczy aktywować portfel w raiffeisen i wykonać 1 transakcję masterpass. Liczba bonów ograniczona.

12 Komentarzy

Pepper

Szkoda, że tylko dla Rajfazenowiczów - mam masterpassa, ale przez Waller

Autor

No szkoda, ale promocja super pozostaje mi czekać na bon i zamówić książki dużą kasę pompują w promocję tego typu płatności..

Ten jeden zakup ma jakąś minimalną granicę kwotową ?

@Spides dostałeś już swój bon?
@soldat.stefan wydaje mi się że nie, jedynie trzeba użyć portfela, ja zamówiłem na envelo znaczek na list ale na kod jeszcze czekam

Ja do dziś nic nie dostałem

Autor

@ marcin3city niestety cisza..

Autor

@marcin3city , @soldat.stefan Sprawdźcie swoje konta. Wysyłają po 50 zł. Przelew dostałem 25 listopadaOficjalna informacja od Raiffeisena widoczna w wiadomościach po zalogowaniu:

"Wygraj bon do Merlin" - zmiana formy nagrody 27-11-2015

Szanowna Pani/Szanowny Panie,

Serdecznie informujemy, że spełniła Pani/spełnił Pan warunki otrzymania nagrody w Promocji "Wygraj bon do Merlin". Dziękujemy, że jesteś z nami i korzystasz z naszych produktów.

Jednocześnie informujemy, iż w związku z problemami technicznymi z zakupem bonów, które miały stanowić nagrodę w Promocji "Wygraj bon do Merlin.pl", Bank podjął decyzję o zmianie formy nagrody. Pani/Pana rachunek powiązany z kartą płatniczą, która została wykorzystana do dokonania płatności w ramach portfela Masterpass, został uznany kwotą 50,00 PLN. Przekazaną przez Bank kwotę może Pani/Pan przeznaczyć na zakupy w dowolnym punkcie sprzedaży akceptującym Pani/Pana kartę płatniczą.

Życzymy udanych zakupów,
Raiffeisen Polbank
_________________

Maila też dostałem ale nic więcej ;p

Autor

@soldat.stefan sprawdź transakcje kartą którą robiłeś zakup Najpierw otrzymałem kasę na rachunek a dopiero po kilku dniach wiadomość

No było tydzień wcześniej ;p

Autor

No i o to chodzi ! promocja udana
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst