50% więcej za doładowanie Plus, tylko do godz. 15
163°Zakończono

50% więcej za doładowanie Plus, tylko do godz. 15

19
lip 13. 2016lip 13. 2016
Tylko dzisiaj i to tylko w ciągu 2 godzin, od 13 do 15, w ramach promocji "Szczęśliwa 13tka z Doladowania.pl" można otrzymać 50% wartości doładowania za zasilenie numeru na kartę w sieci Plus kwotą od 30 zł do 100 zł za pośrednictwem strony doladowania.pl. Dla jednego numeru telefonu można skorzystać tylko jeden raz.
Bonus zostanie przyznany w ciągu 3 dni od chwili doładowania.

UWAGA: nie warto zwlekać na ostatnią chwilę, ponieważ bonusem premiowane będą jedynie skuteczne doładowania, czyli takie, za które płatność została zaksięgowana na rachunku organizatora do 15:00.

Regulamin dostępny jest tutaj.

19 Komentarzy

Z tego co widzę, to raczej nie będzie działać w Plushu.

doładowalem w plus mixie zobaczymy czy przyjdzie bonus

Autor

imprimarex14 min

Z tego co widzę, to raczej nie będzie działać w Plushu.


Plush też jest objęty promocją, z doświadczenia wiem, że tak.
Edytowane przez: "cichociemny" lip 13. 2016

obek869 min

doładowalem w plus mixie zobaczymy czy przyjdzie bonusA czytałeś to: Tylko dzisiaj i to tylko w ciągu 2 godzin, od 13 do 15 ?

obek869 min

doładowalem w plus mixie zobaczymy czy przyjdzie bonus


To jest od godziny 13...

Nie doczytałem hahaha t

Autor

obek8642 min

Nie doczytałem hahaha t


Nie ma to jak pozytywne nastawienie do własnych błędów

"JA + Internet na kartę" nie bierze w tym udziału ?

RoArt9 min

"JA + Internet na kartę" nie bierze w tym udziału ?Tako rzecze regulamin: Promocja jest adresowana do Abonentów sieci Plus Na Kartę , Abonentów Simplus , Abonentów Sami Swoi , Abonentów 36i6 , Abonentów Plus Mix oraz Abonentów Mix

deloeLip 13.

Tako rzecze regulamin: Promocja jest adresowana do Abonentów sieci Plus Na Kartę , Abonentów Simplus , Abonentów Sami Swoi , Abonentów 36i6 , Abonentów Plus Mix oraz Abonentów MixNo właśnie wolę się upewnić, nie orientuje się w gąszczu tych wszystkich taryf i zastanawiałem się jak oni interpretują to "Plus Na Kartę" .

Działa u was płatność kartą? U mnie od pół godziny oczekiwanie na potwierdzenie wpłaty (choć kasę z konta zablokowało)

Jak doładujecie za 100zł to Wam na konto przyjdzie 115zł, bo to jest bonus od Plusa. Na bonus od nich czeka się do 3 dni.

Kasa zaksięgowana a tu ani konto nie doładowane ani bonusu nie widać.Mam nadzieję że to nie ściema bo pięć dyszek pójdzie się pykać.

cichociemny2 godz., 56 min

Nie ma to jak pozytywne nastawienie do własnych błędów


No pewnie a co mi da że będę się zamartwiał popełniony błąd banan na twarzy i dalej się żyje
Pewnie system się zawiesił jak wszyscy zaczęli doładowywać.

Właśnie otrzymałem bonus do doładowania. Taryfa Plush.

z0rin9 min

Właśnie otrzymałem bonus do doładowania. Taryfa Plush.Ja przeczytawszy jeden z komentarzy na facebooku postanowilem tez zaryzykowac i doladowac "JA+Internet na karte" - Bonus tez do mnie dotarl kilka minut temu.
Avatar

Usunięty4200

doładowanie poszło ok 13:12, sprawdzane na karcie (środki zablokowane) ale serwis doładowania do tej pory nie odnotował wpłaty (mpay wysłał potwierdzenie o 10:17) i nie zrobił doładowania. podejrzane

Autor

zauważyłem, że płatność kartą za doładowania jest mniej pewna, lepiej płacić e-przelewami z konta bankowego, bo jest większa pewność realizacji transakcji, w przeszłości nie przeszła mi płatność kartą za doładowanie w aplikacjach doladowania.pl i mPay na smartfonie, a właścicielem obu tych aplikacji jest... mPay, czyli operator serwisu doladowania.pl i organizator tej promocji, z tego co piszą niektórzy, to nawet ich strona internetowa ma problem z przyjmowaniem płatności kartą, powinni naprawić ten problem, bo słabo to wygląda obecnie
Edytowane przez: "cichociemny" lip 13. 2016

cichociemnyLip 13.

zauważyłem, że płatność kartą za doładowania jest mniej pewna, lepiej płacić e-przelewami z konta bankowego, bo jest większa pewność realizacji transakcji, w przeszłości nie przeszła mi płatność kartą za doładowanie w aplikacjach doladowania.pl i mPay na smartfonie, a właścicielem obu tych aplikacji jest... mPay, czyli operator serwisu www.doladowania.pl i organizator tej promocji, z tego co piszą niektórzy, to nawet ich strona internetowa ma problem z przyjmowaniem płatności kartą, powinni naprawić ten problem, bo słabo to wygląda obecnie

​ ja płaciłem e-przelewem i do tej pory cisza.Ani doładowania ani bonusu.A kasa zaksięgowana była pod razu.Napisałem maila z reklamacją ale do tej pory też cisza.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst