-50% "W przededniu" [eBook] (prequel "Gry Endera") za 13,90zł @ Woblink
18°Zakończono

-50% "W przededniu" [eBook] (prequel "Gry Endera") za 13,90zł @ Woblink

Pepper 1
wrz 8. 2015
"W przededniu"Orsona Scotta Carda w promocji dnia w sklepie Woblink 50% taniej - eBook kosztować nas będzie 13,90zł.

Standardowa cena to 28,80zł.

Przy zakupie otrzymamy pliki w formatach: EPUB oraz MOBI.

Prequel bestsellerowej serii o Enderze.

Sto lat przed wydarzeniami opisanymi w „Grze Endera” ludzie sądzili, że są sami w Galaktyce. Ludzkość powoli torowała sobie drogę z Ziemi do planet i asteroid Układu Słonecznego, prowadząc prace badawcze, pozyskując minerały i zakładając kolonie.

Statek górniczy El Cavador znajduje się z dala od Ziemi, w głębi pasa Kuipera, za Plutonem. Tak daleko od macierzystej planety mało jest innych statków górniczych oraz mieszkających na nich rodzin i są one rozproszone. Kiedy więc teleskopy El Cavadora wykrywają w granicach układu szybko poruszający się obiekt, nie wiadomo, co o nim sądzić. Jest olbrzymi i porusza się niemal z prędkością światła.

Lecz statek górniczy ma też inne problemy. Jest stary, jego układy się psują. Rodzina staje się zbyt duża. Niektóre korporacje przynoszą do pasa Kuipera stosowaną w pasie asteroid taktykę zajmowania szybów. Przejmowanie się odległym obiektem, który może, ale nie musi być statkiem obcych, wydaje się... nieważne.

Ci, którzy tak myślą, mylą się. To najważniejsze wydarzenie, z jakim zetknęła się rasa ludzka na przestrzeni miliona lat. To pierwszy kontakt ludzkości z obcą rasą. W powietrzu wisi pierwsza wojna z Formidami.
1 Komentarz

dzięki!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst