50% rabatu na nowe konta hostingowe - MyDevil.net
87°Zakończono

50% rabatu na nowe konta hostingowe - MyDevil.net

2
wrz 12. 2016
Choć to raczej nietypowa oferta (skrojona pod konkretną grupę użytkowników), to myślę, że niektórym zainteresowanym może się przydać. Otóż, do 22 września do godziny 23:59:59 MyDevil.net przecenia o połowę hosting dla nowych użytkowników.

Przykładowo: najtańszy pakiet (20GB miejsca, transfer b/o) kosztuje 75 zł, zamiast 150 zł. Ostateczną cenę można obniżyć o dodatkowe 20%, jednakże ze względu na politykę pepper.pl dodatkowych informacji mogę udzielić na pw.

Czy warto? Sam korzystam i mogę z czystym sumieniem polecić!
Aktualizacje społecznościowe
ING OkazjeKomputery
2 Komentarze
sam transfer nic nie mówi. jeśli już reklamujesz hosting (tak wynika z opisu) to powiedz o ograniczeniach np. na zużycie procesora.
Autor
rafkon1990wrz 12. 2016

sam transfer nic nie mówi. jeśli już reklamujesz hosting (tak wynika z op …sam transfer nic nie mówi. jeśli już reklamujesz hosting (tak wynika z opisu) to powiedz o ograniczeniach np. na zużycie procesora.Po dokładniejsze dane odsyłam do tabeli na stronie usługodawcy Za bezcelowe uznałem wklejanie jej całej tutaj. Dokładnych informacji dot. szczegółowych obwarowań obciążenia procesora nań nie znalazłem (w google też raczej cicho na ten temat), ale myślę, że jeśli posiadasz skrypty/bazy w znaczny sposób go obciążające, to przed dokonaniem zakupu warto skonsultować to z administracją serwisu.
Edytowane przez: "grz3slaw" wrz 12. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy