-50% przedłużone do Sylwestra! @MyTaxi
1068°Zakończono

-50% przedłużone do Sylwestra! @MyTaxi

22
lis 30. 2016
Aktualizacja 1
Promocja przedłużona do 31 grudnia 2016.
"Dziś rozpoczyna się wielka promocja mytaxi: 50% rabatu przez cały miesiąc. Od Halloween aż po Andrzejki, czyli do 30 listopada!

Niezależnie od tego czy mieszkasz w Warszawie, Krakowie czy Trójmieście, czy chcesz jechać na imprezę czy do pracy. Za każdym razem płacąc przez aplikację dostaniesz rabat 50%.

P.S. Promocja skierowana jest do pasażerów indywidualnych płacących dodaną w aplikacji kartą Visa, Mastercard lub kontem PayPal i nie dotyczy kont firmowych. Promocja obowiązuje wyłącznie dla kursów, których cena nie przekracza 200 zł."


Trochę regulaminu:
(2) Promocja „Wszystkie kursy z mytaxi od 31.10.2016 r. do 30.11.2016 r. o połowę
taniej“ obowiązuje wyłącznie na terenie Krakowa, Warszawy i Trójmiasta (czyli miast:
Gdańsk, Gdynia, Sopot) – tzn., że kurs musi się zaczynać i kończyć na terenie jednego z ww miast: Warszawy, Krakowa i Trójmiasta (miasta Gdańsk, Gdynia lub Sopot) i jednocześnie taksówka w trakcie kursu nie może opuścić administracyjnych granic miasta, w którym kurs się rozpoczął (Trójmiasto traktowane jest jako jedno miasto. Promocja obowiązuje tylko w taksówkach mytaxi oferujących formę płatności „Płatność przez aplikację“ (zwanym dalej „obszarem obowiązywania”).
(5) Dopłaty mytaxi z tytułu promocji „Wszystkie kursy z mytaxi od 31.10.2016 r. do
30.11.2016 r. o połowę taniej“ nie można łączyć z innymi promocjami, kodami zniżkowymi, dopłatami, voucherami lub rabatami./Edit
29685-rzvDM.jpg
Aktualizacje społecznościowe
MyTaxi OkazjeMyTaxi kody rabatowe

Grupy

22 Komentarze
Aż mi się nie chce wierzyć , że znowu to zrobili Szkoda, że można dać tylko jeden plus.
Edytowane przez: "DoReMi" paź 31. 2016
Hey. Używasz cały czas Uber. Więc mam pytanie. Jak sobie wyliczam tu orientacyjnie koszt przejazdu to od tego obejmuje się - 50% czy jest to już wliczone?
soldat.stefanpaź 31. 2016

Hey. Używasz cały czas Uber. Więc mam pytanie. Jak sobie wyliczam tu or …Hey. Używasz cały czas Uber. Więc mam pytanie. Jak sobie wyliczam tu orientacyjnie koszt przejazdu to od tego obejmuje się - 50% czy jest to już wliczone?


Sprawdziłem na mojej stałej trasie i nie uwzględnia zniżki.
Uber górą!
mathev1993lis 1. 2016

Uber górą!Górą czy nie, ja doceniam, że taxi może jeździć bus-pasami i wjeżdżać tam, gdzie nie może zwykły kierowca.
Nie raz i nie dwa uratowało to moje bilety.
Edytowane przez: "Leonidas94" lis 1. 2016
do tej promocji - 50% jest potrzebny jakis kod?
dzieki za odpowiedz;)
Po czym poznam, ze nalicza mi upust? Przy szacunku wychodzi drożej niz UBER na tej samej trasie, wygląda, jakby nie naliczało
kannalis 18. 2016

Po czym poznam, ze nalicza mi upust? Przy szacunku wychodzi drożej niz …Po czym poznam, ze nalicza mi upust? Przy szacunku wychodzi drożej niz UBER na tej samej trasie, wygląda, jakby nie naliczało


szacunek nie uwzglednia znizki
@Cad lub @Kaban prośba o update:

Akcja przedłużona do 31.12.2016.Właśnie przysłali maila. Na stronie pl.mytaxi.com/50 jeszcze stare daty.
130341-jBrYj.jpg
Edytowane przez: "DoReMi" lis 30. 2016
DoReMilis 30. 2016

@Cad lub @Kaban prośba o update:Akcja przedłużona do 31.12.2016.(onion) Wł …@Cad lub @Kaban prośba o update:Akcja przedłużona do 31.12.2016.(onion) Właśnie przysłali maila. Na stronie https://pl.mytaxi.com/50 jeszcze stare daty.Samo-edycja :]
YEAH!!!
Cudowna Cebula!
Jakiś tl;dr jak z takich usług jak mytaxi czy uber korzystać w praktyce? Przypiszę kartę, przez aplikację zamawiam kierowcę, w aplikacji płacę i to wszystko, tak?
tak
Cebullis 30. 2016

Jakiś tl;dr jak z takich usług jak mytaxi czy uber korzystać w praktyce? Pr …Jakiś tl;dr jak z takich usług jak mytaxi czy uber korzystać w praktyce? Przypiszę kartę, przez aplikację zamawiam kierowcę, w aplikacji płacę i to wszystko, tak?Tak, do tego kasa na koncie i limit na płatność wyższy niż koszt kursu.
Korzystałem z tej promki kilka razy. Wczoraj w krk z Barei na Plac Nowy z iCarem - 17 zł(bez zadnej promki), powrót z MyTaxi tą samą trasą 26 zł - 50% = 13 zł. Na weekendzie ta sama trasa MyTaxi 13 zł a powrót z dworca głównego na Barei 12 zł (różnica między tymi miejscami to około 3km) dziwnie to liczą bez kitu. Generalnie MyTaxi bez promki nie ma sensu najmniejszego - mozna dodać ze na 1 kurs jest 50 zł z tego co pamiętam.
Normalnie używałbym tylko Uber czy ewentualnie nowy Taxify, ale z promką 50% obecnie MyTaxi wychodzi najtaniej na krótkie trasy. Bardzo dobra promocja jeśli chodzi o transport. Oczywiście w wieczory, weekendy, czy wyjeżdżając poza miasto nadal lepiej używać inne serwisy które nie naliczają mnożników (taryfa nocna, strefa II). Czasami jadę z Centralnego w Warszawie do Piaseczna - Uberem kurs około północy wyszedł mi 37zł, taksówką podobno może wynosić 120-200zł zależnie od korporacji i trasy. Wtedy nawet zniżka 50% nas nie uratuje.
Edytowane przez: "csg" gru 1. 2016
Przy zamawianiu My taxi można sobie ustawić cenę za kilometr 1.60zł-2.40zł (takie są limity w Krakowie). Oczywiście w weekend wieczór za 1.60zł nic pewnie nie przyjedzie, ale łatwo obliczyć, że dzięki tej promocji stawki wyglądają - 0.80zł-1.20zł za kilometr. Rabat naliczany jest dopiero po dojechaniu na miejsce, gdy kierowca wprowadzi standardową kwotę - np. 30zł, na naszym telefonie pojawi się kwota 15zł. Sprawdzane wielokrotnie, działa i wychodzi taniej niż cokolwiek innego.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst