Niestety, ta okazja już wygasła
-50% na ofertę pizzerii CALDO na pizzaportal
158° Zakończono

-50% na ofertę pizzerii CALDO na pizzaportal

6
lip 17.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Krakowie -50% na ofertę z pizzerii Caldo. Promocja dostępna przy zamówieniu online przez platformę pizzaportal. Pizza w rozmiarach do 50cm.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

6 Komentarzy
Caldo zawsze ma -50% Co nie zmienia faktu że stosunek cena/rozmiar jest bardzo dobry. Sama pizza średnia, jak wystygnie to podeszwa. I koło 19-20 już zazwyczaj zamykają (zapewne nadmiar zamówień)
wlodi17/07/2019 13:14

Caldo zawsze ma -50% Co nie zmienia faktu że stosunek cena/rozmiar jest …Caldo zawsze ma -50% Co nie zmienia faktu że stosunek cena/rozmiar jest bardzo dobry. Sama pizza średnia, jak wystygnie to podeszwa. I koło 19-20 już zazwyczaj zamykają (zapewne nadmiar zamówień)


Serio zawsze? Bo będę za tydzień i bym spróbował:)
Chubbei17/07/2019 13:28

Serio zawsze? Bo będę za tydzień i bym spróbował:)


Tak tylko z moich obserwacji są randomowo otwarci
Wg PP to pon-nd ale często w tygodniu mają zamknięte a w weekendy rzadko ich widziałem.
Dodatkowo mają chyba drugi profil na PP 'Pizza & Pasta Nutka'. Adres i menu te same
wlodi17/07/2019 13:42

Tak tylko z moich obserwacji są randomowo otwarci Wg PP to pon-nd ale …Tak tylko z moich obserwacji są randomowo otwarci Wg PP to pon-nd ale często w tygodniu mają zamknięte a w weekendy rzadko ich widziałem.Dodatkowo mają chyba drugi profil na PP 'Pizza & Pasta Nutka'. Adres i menu te same


Ja ich kojarzę jeszcze z nazwy Piotruś Pan 😁
Potwierdzam, Caldo ma tą promocję od baaardzo dawna. Przytyłem na tej pizzy już pare kg jednakże powiem, że jakość jest taka studencka. Składników dość mało i średniej jakości ale na rauszu wchodzi jak złoto.
Edytowane przez: "BizonMWK" lip 19.
btw. dodam, że -50% ma także pizzeria Nutka. To chyba druga pizzeria tego samego właściciela bo różni się tylko nazwą pizzeri i samych pizz
Edytowane przez: "BizonMWK" lip 19.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Łukasz.kanapka. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst