Niestety, ta okazja już wygasła
- 50% na drugi tańszy produkt @ Worldbox (stacjonarnie)
112° Zakończono

- 50% na drugi tańszy produkt @ Worldbox (stacjonarnie)

7
maj 31. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W worldboxie w sklepach stacjonarnych 31.05 - 1.06 jest promocja. -50% na drugi tańszy produkt. Może ktoś coś znajdzie dla siebie.
Aktualizacje społecznościowe
Worldbox OkazjeWorldbox kody rabatowe

Grupy

7 Komentarzy
Mam pytanie co to jest worldbox i co oni sprzedają?
lasicsky31/05/2019 18:39

http://lmgtfy.com/?q=worldbox+sklep


Ale dlaczego ja mam Google używać? Przecież to autor powinien napisać co to jest.

Ewentualnie jakiegoś linka podać.
Edytowane przez: "MoonieK" maj 31. 2019
MoonieK31/05/2019 18:41

Ale dlaczego ja mam Google używać? Przecież to autor powinien napisać co to …Ale dlaczego ja mam Google używać? Przecież to autor powinien napisać co to jest.Ewentualnie jakiegoś linka podać.Pewnie dlatego żeby nie zadawać takich głupich pytań i nabijać sobie bezsensownie postów. Worldbox jest na tyle znanym sklepem z markowym obuwiem, że większość społeczeństwa się orientuje. Codziennie jest masa wstawek z podaną nazwą sklepu i zerowym opisem i jakoś nikt takich pytań nie zadaje tylko sobie sprawdza jak potrzebuje :-)
lasicsky31/05/2019 18:44

Pewnie dlatego żeby nie zadawać takich głupich pytań i nabijać sobie bezs …Pewnie dlatego żeby nie zadawać takich głupich pytań i nabijać sobie bezsensownie postów. Worldbox jest na tyle znanym sklepem z markowym obuwiem, że większość społeczeństwa się orientuje. Codziennie jest masa wstawek z podaną nazwą sklepu i zerowym opisem i jakoś nikt takich pytań nie zadaje tylko sobie sprawdza jak potrzebuje :-)


Akurat liczba postów to fantastyczny argument. Bo za dużo postów dostaje się przecież pieczątkę z ziemniaka.

Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi i idąc twoja argumentacja zamiast w jednym poście napisać co to za sklep musiałeś pokazać jaki to jesteś fajny i nawet wiesz jak używać internetu.
MoonieK31/05/2019 18:41

Ale dlaczego ja mam Google używać? Przecież to autor powinien napisać co to …Ale dlaczego ja mam Google używać? Przecież to autor powinien napisać co to jest.Ewentualnie jakiegoś linka podać.


Ah. Polacy. Wiecznie wkurwi...cy. To musi być w genach.
MoonieK31/05/2019 18:50

Akurat liczba postów to fantastyczny argument. Bo za dużo postów dostaje si …Akurat liczba postów to fantastyczny argument. Bo za dużo postów dostaje się przecież pieczątkę z ziemniaka.Nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi i idąc twoja argumentacja zamiast w jednym poście napisać co to za sklep musiałeś pokazać jaki to jesteś fajny i nawet wiesz jak używać internetu.Teraz sam/a sobie ubliżyłaś/eś - Ja wiem jak używać internetu w porównaniu do Ciebie :-) Równie dobrze mogę napisać - zamiast zadawać pytanie w tym temacie mogłaś po prostu poszukać w google co to za sklep :-)

Ja rozumiem, że lenistwo jest sportem narodowym w naszym kraju ;-) zaraz po macierzyństwie z 500+
Ale nauczymy się korzystać z tego co dostajemy to będzie nam się łatwiej żyło :-)
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od GringoGieras. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst