5% zwrotu za zakupy w AliExpress @ PlanetPlus
198°Zakończono

5% zwrotu za zakupy w AliExpress @ PlanetPlus

16
mar 26. 2016
Do grona sklepów, za które otrzymamy zwrot w Planet Plus, dołączył największy chiński sklep. AliExpress reklamuje się hasłem "Znajdź coś dla siebie wśród 100 milionów produktów w każdej kategorii!"

Po przejściu do AliExpress przez Planet Plus dostaniemy 5% zwrotu za nasze zakupy.
Aktualizacje społecznościowe
16 Komentarzy
Niezmiernie mnie to cieszy lecz mogło by być 10% jak na dzisiejsze standardy.
Conajmniej od kilku tygodni Ali znajduje się na liście sklepów objętych cashbackiem w PlanetPlus. Warto zaznaczyć że jest 5 % od wartości netto.
Autor
@woziu zauważyłem ten zapis, tylko czy na Ali jest netto i brutto? Jakoś nie widzę nic takiego, w ofertach jest jedna cena.
Wg mnie PlanetPlus skopiował zapis z innych sklepów, nie wgłębiając się w jego sens :-)
Tak dokładnie Jest jedna cena.
Przerabiałem to i generalnie nie polecam. Po pierwsze kłopot z poprawnym naliczaniem i po drugie u mnie zwrot wisi już od dwóch miesięcy jako oczekujący na zatwierdzenie. Już wolę zwrot też za zakupy z AliExpres w wysokości 8,5% lub 7.5% (nie pamiętam), ale gdzieś indziej bez przewalutowania.
Korzystam z tego cashbacku. Mam już z 7 transakcje i nalicza kwotę netto, tak jak kolega powyżej pisze wszystko jest w oczekujących i to jest szczerze mówiąc nie poważne, ile można czekać... Ktoś poleci jakąś dobrą stronę cashbacku?
Santarmar 26. 2016

Przerabiałem to i generalnie nie polecam. Po pierwsze kłopot z poprawnym n …Przerabiałem to i generalnie nie polecam. Po pierwsze kłopot z poprawnym naliczaniem i po drugie u mnie zwrot wisi już od dwóch miesięcy jako oczekujący na zatwierdzenie. Już wolę zwrot też za zakupy z AliExpres w wysokości 8,5% lub 7.5% (nie pamiętam), ale gdzieś indziej bez przewalutowania.


Może będziesz tak łąskawy i powiesz gdzie ?
łączy się to z promocjami na ali ?
u mnie też wisi od miesiąca jako oczekujące
Na Payback też punkty często naliczają po 60 dniach, więc tutaj bym tego nie czepiał się. W moim przypadku w lutym zleciłem wypłatę z PlanetPlus i nadal brak na koncie. Czekam 1,5 miesiąca...
raszmar 26. 2016

Na Payback też punkty często naliczają po 60 dniach, więc tutaj bym tego ni …Na Payback też punkty często naliczają po 60 dniach, więc tutaj bym tego nie czepiał się. W moim przypadku w lutym zleciłem wypłatę z PlanetPlus i nadal brak na koncie. Czekam 1,5 miesiąca...


przypomnij się im koniecznie przez formularz... moja jak na razie jedyna wypłata z PP też przekroczyła podana przez nich ilość dni (chyba 10), ale wysłałem im 2 zdania przypomnienia i następnego dnia dotarła
Pewnie nie działa przez mobilną aplikację AliExpress. Będę czaił na słuchawki hyperx cloud, mają być za 50 $ 29.03.
na pp jest w oczekujacych pewnie dlatego ze wiekszosc sklepow ma okreslony czas na zwrot? wiec jesli zwrocisz to cashback sie nie nalezy?
jaka jest minimalna wartość wypłaty na konto?
kamil91mar 27. 2016

jaka jest minimalna wartość wypłaty na konto?

20 zł
Tak w gwoli ścisłości AliExpress rozlicza się w $, a Cashback nalicza w Eurogąbkach, a Planet Plus wypłaca kase w złotówkach - więc zagmatwaniny trochę jest. Kupiłam u nich raz buty i jakość była tak koszmarna, że nie dało się temu nawet nikomu dać. Cashback miałam zatwierdzony po ok 2 miesiącach, więc szału nie ma ale przynajmniej mam pewność że mi go wypłacą ;-)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy