Niestety, ta okazja już wygasła
5$ na amazon.com za streama pierwszego filmu z PRIME VIDEO
170° Zakończono

5$ na amazon.com za streama pierwszego filmu z PRIME VIDEO

3
wrz 22.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dostałem takiego maila od amazona USA za treama obojętnie jakiego filmu bądź serialu telewizyjnego z amazon PRIME VIDEO. Promka wygasa 27.09.19. Z tego co doczytałem to w grę wchodzą normalne filmy i seriale. Nie działa to z TRIALAMI/Trailerami. Kody są wysyłane od 3-5 dni a same kody muszą być wykorzystane w ciągu 30 dni od otrzymania.

188242.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

3 Komentarze
Ostatnio nie dostałem
Lamba1522/09/2019 10:51

Ostatnio nie dostałem


Nie wiem jak to z tym jest. Taką ofertę otrzymałem pierwszy raz. Ja ostatnim razem miałem też za wypożyczenie ebooka. Nic mi nie szło. Brałem książki. Kombinowałem jak mogłem a stało na drugim etapie. Więc dłubałem dalej o co kaman. Okazało się że aby odebrać 5$ trzeba było mieć kindla albo ich tableta i w nim jest specjalna opcja cyfrowej BIBLIOTEKI z której można wypożyczać i oddawać książki. Bez tego nie można było nic zrobić innego bo zadanie się w żaden inny sposób nie zaliczało. Tak więc obeszłem się smakiem bo żadnego z ich urządzeń nie posiadam.
Edytowane przez: "Gajos" wrz 22.
Gajos22/09/2019 11:08

Nie wiem jak to z tym jest. Taką ofertę otrzymałem pierwszy raz. Ja os …Nie wiem jak to z tym jest. Taką ofertę otrzymałem pierwszy raz. Ja ostatnim razem miałem też za wypożyczenie ebooka. Nic mi nie szło. Brałem książki. Kombinowałem jak mogłem a stało na drugim etapie. Więc dłubałem dalej o co kaman. Okazało się że aby odebrać 5$ trzeba było mieć kindla albo ich tableta i w nim jest specjalna opcja cyfrowej BIBLIOTEKI z której można wypożyczać i oddawać książki. Bez tego nie można było nic zrobić innego bo zadanie się w żaden inny sposób nie zaliczało. Tak więc obeszłem się smakiem bo żadnego z ich urządzeń nie posiadam.


Hehe też kojarzę tą akcję mam kindla zrobiłem wszystko co mogłem i nie dostalem. Dopiero po paru dniach napisałem do Amazonu i przyznali mi te 5€.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst