5 dni darmowego parkowania @ Bz WBK
30°Zakończono

5 dni darmowego parkowania @ Bz WBK

Pepper 0
sie 25. 2014
I znów wróciła promocja na parkowanie w kilkunastu miastach Polski. Oferta skierowana dla klientów BZWBK. Wraz nową usługą w aplikacji mobilnej banku PARKINGI, otrzymamy 50 zł zwrotu za parking jeśli opłacimy go za pomocą aplikacji mobilnej.
Parking opłacimy bezpośrednio z konta zarówno na określony czas – z opcją „PARKUJ NA CZAS” jak i na określoną kwotę – opcja „PARKUJ ZA KWOTĘ” .
Aby skorzystać z promocji wystarczy opłacić parkowanie za pomocą aplikacji mobilnej BZWBK oraz odebrać z banku lub wydrukować specjalny identyfikator w postaci naklejki lub ulotki.

Promocja trwa od 25 do 29 sierpnia. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 50 złotych. Zwrot środków będzie dokonany na konto, z którego opłacono parking w okresie trwania promocji do 26 września 2014.


Lista miast w promocji:
Białystok, Bydgoszcz, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Hel, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Nysa, Oleśnica, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wrocław.

Aplikacje można pobrać z Google Play play.google.com/sto…=pl
lub z Apple store itunes.apple.com/pl/…062

Identyfikator znajduje się pod tym linkiem bzwbk.pl/_it…pdf

Regulamin promocji static3.bzwbk.pl/ass…pdf
Aktualizacje społecznościowe
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy