4pack (4x250ml) energetyka Black za 5.79 BIEDRONKA
422°Zakończono

4pack (4x250ml) energetyka Black za 5.79 BIEDRONKA

14
paź 1. 2016
Energetyki w 4packu do nabycia w Biedronce, oferta ważna od 03.10 do 16.10. Cena regularna to 1,99zł za sztukę, tutaj wychodzi 1,45zł.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Rooblowpaź 1. 2016

mówisz o tej z rakotwórczym aspartamem?


Kolega widzę się nudzi, jeden z tekstów rozpoczynających "wojnę"
14 Komentarzy
Obejmuje też no sugar wersję?
Peacewarriorpaź 1. 2016

Obejmuje też no sugar wersję?


mówisz o tej z rakotwórczym aspartamem?
Rooblowpaź 1. 2016

mówisz o tej z rakotwórczym aspartamem?


Kolega widzę się nudzi, jeden z tekstów rozpoczynających "wojnę"
Wcześniej dosyć częsta była promocja 3za2, gdzie wychodziło 4zł za 3szt (1,33zł/szt.) ale lepsze to niż płacenie ponad 2zł za sztukę w spożywczaku
@Roob, proponuję zagłębić się w obszarze badań dotyczących owego słodzika.
W biedrze za 1.99 jest ten większy.
mmmmm
Peacewarriorpaź 1. 2016

@Roob, proponuję zagłębić się w obszarze badań dotyczących owego słodzika.i co ów badania mówią, które konkretnie?

arthur.erykpaź 2. 2016

i co ów badania mówią, które konkretnie?Google oraz dociekliwość nie gryzie. Największymi przeciwnikami ot wspomnianego słodzika są typowi Kowalscy co walą cukier do kawy za każdym razem bądź zasłyszeli z typowych plotkarskich pogaduszek o tym jak Zdzisio wsunął batonika z aspartamem i się przewrócił. Jeśli ktoś uważa, że aspartam jest rakotwórczy - twoja decyzja. Aczkolwiek jeśli zgłębimy temat należałoby wymienić ukochany cukier jako źródło otyłości w XXI wieku. Cukszyca, miażdżyca, zawały, obrzęki, niewydolność narządów spowodowane krytyczną nadwagą. Codzienne picie kawy doprowadzi do uzależnienia. Picie samej herbaty zostawia złogi po latach, jedzenie owoców ,,wyżre" nam zęby, smartfony upieką nas mikrofalami wifi zaś wydłubie oczy. Logicznie podchodząc to wszystko, nie ważne jak mało przebadane czy pospolicie stosowane nas niszczy.
Reasumując, najlepiej pozostać za szybą i wcinać styropian.
Peacewarriorpaź 2. 2016

Codzienne picie kawy doprowadzi do uzależnienia


Nie prawda, ja codziennie pije 3 kawy dziennie i nie jestem uzależniony A tak na poważnie to tego typu specyfiki miały być alternatywą dla małej czarnej gdy czasu brak bądź musimy jakoś szybko się obudzić.
Nie bronię energetyków, ani nie popieram. Sam raz na rok jakiś wypiję 2 czy 3 gdy czas nagli a nie mam opcji wypicia kawy. Czy ze słodzikiem czy bez to już mniejsza o to. Chodzi mi o sam fakt że wszystko w nadmiarze szkodzi, nawet picie wody w dużych ilościach ponoć potrafi zaszkodzić. A te napoje stały się tak popularne że gimbazy (w większości) piją je jak taką Colę czy Fantę. A później mamy że 16 latek i zapaść serca bo doił energole w litrach. Wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem.
Maksiupaź 2. 2016

Nie prawda, ja codziennie pije 3 kawy dziennie i nie jestem uzależniony Nie prawda, ja codziennie pije 3 kawy dziennie i nie jestem uzależniony A tak na poważnie to tego typu specyfiki miały być alternatywą dla małej czarnej gdy czasu brak bądź musimy jakoś szybko się obudzić.Nie bronię energetyków, ani nie popieram. Sam raz na rok jakiś wypiję 2 czy 3 gdy czas nagli a nie mam opcji wypicia kawy. Czy ze słodzikiem czy bez to już mniejsza o to. Chodzi mi o sam fakt że wszystko w nadmiarze szkodzi, nawet picie wody w dużych ilościach ponoć potrafi zaszkodzić. A te napoje stały się tak popularne że gimbazy (w większości) piją je jak taką Colę czy Fantę. A później mamy że 16 latek i zapaść serca bo doił energole w litrach. Wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem.Właśnie do tego brnąłem.
W Carrefour był ten 4pak z apką za 3,99 jakoś Ale już the end. Ja kiedys kupiłem z apką właśnie i okazało się że nie nabiło rabatu bo babka zeskanowała jedną sztukę : D Wyszło 1,79 zł za 4pak :P
Byłem dzisiaj w Biedronce i okazało się że w tej cenie jest już dzisiaj niedziela 2.10 bez żadnych promocji
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy