Niestety, ta okazja już wygasła
-45% na komiksy Non Stop Comics - dostawa 0zł przy MWZ 100zł
372° Zakończono

-45% na komiksy Non Stop Comics - dostawa 0zł przy MWZ 100zł

8zł
7
372° Zakończono
-45% na komiksy Non Stop Comics - dostawa 0zł przy MWZ 100zł
gru 22. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Komiksy od Non Stop Comics z rabatem -45% na stronie wydawnictwa (nie dotyczy zapowiedzi i wyprzedaży). Do tego przy zakupie za min. 100zł darmowa dostawa. Standardowo w dyskontach rabat ok. -35% od ceny okładkowej.
Polecam:
Zabij albo zgiń - nonstopcomics.com/zab…gin
Niezawodny duet Ed Brubaker (Fatale, Velvet, Criminal) i Sean Phillips (Fatale, Marvel Zombies) stworzył ponury, intrygujący thriller dekonstruujący motyw samozwańczych mścicieli. “Kill or be killed” opowiada o młodym mężczyźnie zmuszonym do zakładania maski i zabijania co miesiąc jednej przypadkowej osoby. Autorzy dokonują szczegółowej wiwisekcji ludzkiej psychiki zmieniającej się pod wpływem nacisków i niepożądanych działań. Brutalnie szczerej i agresywnie pięknej.

Fear Agent - nonstopcomics.com/fea…ent
Fear Agents przysięgali bronić Ziemi przed najeźdźcami z kosmosu. Jednak kilka lat po odparciu inwazji większość Agentów ginie w tajemniczych okolicznościach. Większość, ale nie Heath Huston, który staje przed ważną decyzją: zalewać smutki alkoholem, czy po raz ostatni stanąć w obronie macierzystej planety. Spektakularne i zabawne SF w wykonaniu Ricka Remendera i Tony’ego Moore’a.

Royal City - nonstopcomics.com/roy…ity
Patric Pike - pogrążony w twórczym kryzysie pisarz - powraca do miasteczka, w którym dorastał, by zmierzyć się z rodzinną traumą. "Royal City" to jak do tej pory najambitniejszy i chyba najbardziej osobisty projekt Jeffa Lemire’a - jednego z najlepszych twórców współczesnego komiksu.

Coś zabija dzieciaki - nonstopcomics.com/cos…aki
W małym sennym miasteczku, gdzieś w samym sercu USA zaczynają ginąć dzieciaki. Podobno odpowiadają za to kryjące się w mroku przerażające istoty. I wtedy pojawia się Erica Slaughter. Erica zabija potwory. Niezależnie od kosztów. Bo ktoś to musi robić.

Do tego w ofercie sporo dobrych komiksów - Goon, Giant Days, Paper Girls, Tokyo Ghost, Dni, których nie znamy i inne.
Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
Prześlij Komentarz