40zł do wydania na Pizza Portal za założenie w 100% darmowego konta SMART @ Bank Smart
36°Zakończono

40zł do wydania na Pizza Portal za założenie w 100% darmowego konta SMART @ Bank Smart

Pepper 8
wrz 21. 2015
Kolejna edycja akcji promocyjnej Bank Smart, dzięki której za założenie w pełni darmowego konta otrzymamy 40zł do wydania na zamówienie dokonane przez Pizza Portal.

Najnowsza II edycja skierowana jest do osób w wieku do 26 roku życia - a więc w dużej mierze do studentów.

Konto, które założymy jest w 100% darmowe (prowadzenie, wystawienie i obsługa karty, darmowe są także przelewy oraz bankomaty na całym świecie), wraz z rachunkiem podstawowym możemy otworzyć rachunek oszczędnościowy z oprocentowaniem 3% w skali roku - co jest na obecne warunki dobrą ofertą.

Samo konto możemy zlikwidować natychmiast po odebraniu kuponu (który będzie ważny do wykorzystania przez 6 miesięcy)

Akcja zakończy się 21 października. Regulamin

8 Komentarzy

szkoda że tym bankiem nie idzie ani doladowac paypala ani zaplacic przez payu

Autor Pepper

@Eajt Kartą można.

Zaznaczylem we wniosku tak.

smart konto
karta do konta pln


w smart eu

zaznaczylem
smart eu


edit: nie zaznaczajcie w żadnym smart procent, bo wtedy są płatne przelewy elixir 5zł. A w zwykłym są darmowe.

Autor Pepper

@Eajt Nie zakładałem konta więc nie bardzo jestem w stanie pomóc. Wszystko darmowe jest do konta w PLN, co do smart EU nie wiem

@Kaban też wszysto darmowe tylko karta platna 5euro jak się wnioskowało o karte do polskiego konta. Jakby tylko w eu sie wzieło to darmowa też. Ja sobie wziąłem karte w plnach.

ciekawe kiedy kupon podeślą. jak narazie nie ma. Pewnie dopiero po weryfikacji.

Zeby nie było nie zakładałem tego konta wyłącznie dla kuponu. Ale głównie dla tej bezpłatnej karty.

Konto w eu fajnie podpasuje pod aliexpress czy banggood szczególnie z opcja korzystnego przewalutowania które fakt jest płatne.

Autor Pepper

@Eajt Mają chyba 20 dni roboczych na wysłanie kuponu. Co do zakupów u majfrendów - każda karta będzie dobra. Sam mam w T-mobileusługibankowe i jest też ok, ale problem jest inny - w momencie kiedy chcesz wypłacić walutę w gotówce. Tego typu banki tego nie oferują i jest problem, a przy wypłacie z EURONETU euro liczone jest w ten sposób, że nawet z konta walutowego wypłacana kwota euro jest przeliczana po kursie banku na złotówki, a dopiero z tych złotówek po innym kursie na euro - czyli 2 przewalutowania i nie opłaca się zupełnie

@Kaban najlepsze konto do majferndów to alior kantor, można wypłacić walutę w oddziale w gotówce bez problemu tylko problem z bilonem.
Karta jest bezpłatna jak się wykona ileś tam transakcji. Wystarczy zabrać na wakacje za granicę.
I mają świetne kursy, ewentualnie kiedyś była karta kredytowa t-mobile raiffeisen polbank która nie ma przewalutowania leci po kursie mastercard bardzo korzystna.
Karty już nie ma, komu się udało ten korzysta.

Autor Pepper

@jan.kowalski Pewnie masz rację - sam załapałem się na darmową kartę + darmowe wyrobienie bez żadnych warunków (ani obrotu, ani ilości transakcji) a walutę kupuje na Cinkciarzu (transakcje społecznościowe są ekstra - tańsze niż kurs kantoru!) lub w Walutomacie. Trwa to chwile dłużej i nie mówię, że jest do najlepsze rozwiązanie - ale całkowicie bezpłatne i bezwarunkowe. No i zależało mi na 3 kartach GBP/USD/EURO.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst