400 zł w formie zasilenia na kartę Moja Biedronka z kartą kredytową Citibank Simplicity
Zakończono

400 zł w formie zasilenia na kartę Moja Biedronka z kartą kredytową Citibank Simplicity

Darmowa dostawa DarmowaCitibank Okazje
1
sty 18.
Szukajac oferty na kartę kredytową natknąłem sie na taką.
Możemy zgarnąć 400 zł na kartę Biedronka.
Oferta ograniczona czasowo do 6 marca2019.
Co zrobić aby zarobić?
Wg informacji na stronie etapy pozyskania cebuli to, cytuję:
1. Wypełnij formularz. Przedstawiciel banku oddzwoni aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową. Do otrzymania karty konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (np. skan z Twojego wyciągu z konta). O rodzaju dokumentu dochodowego poinformuje Cię Doradca.
2 . Jeżeli otrzymasz kartę pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca 6 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.
3.Dokonaj transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1200 zł nie później niż do końca 6 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.
4. W kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków poinformujemy Cię o spełnieniu warunków. Nagrodę otrzymasz w formie elektronicznego bonu towarowego o wartości 400 zł, który zostanie zapisany na aktywnej Karcie MB, której numer został podany w Formularzu.


Inne info:

Podstawowe wymagania aby wnioskować o kartę kredytową: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł.

Oferta może powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Dodatkowe zalety na stronie , w tym Rabaty, nagrody, niespodzianki w programach Citi Specials i Mastercard® Priceless® Specials.

Wydanie karty jest darmowe. Aby uniknąć odsetek należy płacąc kartą regulować całe zadłużenie w terminie płatności, nie zostawiać nic , bo te pozostałe środki niesplacone będą oprocentowane.

Regulamin tu:online.citibank.pl/fil…pdf
Aktualizacje społecznościowe
Citibank OkazjeCitibank kody rabatowe

Grupy

1 Komentarz
Było. Zamykam. Po citibank nie znalazło wcześniej.
Edytowane przez: "Zatoichi" sty 18.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst