Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
40% zniżki na roczną subskrypcję Skillshare
147°

40% zniżki na roczną subskrypcję Skillshare

230zł385zł-40%
6
wrz 3. 2020
Skillshare to platforma oferująca kursy przede wszystkim o tematyce kreatywnej (ilustracja, UX/UI design, muzyka, animacja i inne), znajdziecie tam też materiały na tematy takie, jak programowanie, zarządzanie czy analiza biznesowa.
Kursy są na wysokim poziomie, przejrzyste, przy każdym z nich możecie też zapoznać się z pracami innych kursantów czy zadać pytanie jego twórcy.

Cena również bardzo atrakcyjna, miesięczna subskrypcja to koszt około 60zł — także z podanym kodem macie okazję zdobyć roczną subskrypcję w cenie 4 miesięcy
Polecam!

295391.jpg
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
znam to tylko z lokowania na youtube, to jest takie udemy? warto?
mikimeister03/09/2020 10:38

znam to tylko z lokowania na youtube, to jest takie udemy? warto?


Jak dla mnie dużo wyższy poziom i cała platforma wydaje się być bardziej "ludzka", nie trafiłam jeszcze ani razu na kursy w Hinglish No i tu płacisz za dostęp do wszystkiego od razu, jak kurs ma jeden interesujący Cię moduł, to po prostu go przerabiasz i nie musisz płacić za cały kurs (zakładając, że ktoś płaci za kursy na Udemy :D)
Tam kursy są też w jez polskim ?
luksusowy_mirek03/09/2020 11:25

Tam kursy są też w jez polskim ?


Z tego co kojarzę to tylko po angielsku, można sobie odpalić napisy dla ułatwienia zrozumienia, ale niestety nie ma tłumaczonych
Po co pokazujesz takie rzeczy i tak grafikow jest o wiele za duzo
ababcka03/09/2020 10:48

Jak dla mnie dużo wyższy poziom i cała platforma wydaje się być bardziej "l …Jak dla mnie dużo wyższy poziom i cała platforma wydaje się być bardziej "ludzka", nie trafiłam jeszcze ani razu na kursy w Hinglish No i tu płacisz za dostęp do wszystkiego od razu, jak kurs ma jeden interesujący Cię moduł, to po prostu go przerabiasz i nie musisz płacić za cały kurs (zakładając, że ktoś płaci za kursy na Udemy :D)


To chyba tylko 2 filmy oglądałeś. Tam tak samo pełno hindusów
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od ababcka. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst