40 zł zwrotu z Android Pay dla klientów Orange Finanse
308°Zakończono

40 zł zwrotu z Android Pay dla klientów Orange Finanse

23
paź 24. 2017
Kolejna promocja z Android Pay w tle
Tym razem skorzystać mogą z niej tylko klienci Orange Finanse.
Nagroda rozbita jest na 3 etapy, aby zdobyć 40 zł należy w każdym z etapów dokonać 5 płatności zbliżeniowych na dowolną kwotę telefonem z NFC z dodaną wcześniej kartą którą posiadamy w tym banku.
Zwrot na konto nastąpi do 60 dni od spełnienia warunków promocji.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

23 Komentarze
Mogliby odrazu dać a nie dzielić :P i jeszcze czekać po 60 dni. Dłuuuga promocja.
staszek45paź 24. 2017

Mogliby odrazu dać a nie dzielić :P i jeszcze czekać po 60 dni. Dłuuuga pro …Mogliby odrazu dać a nie dzielić :P i jeszcze czekać po 60 dni. Dłuuuga promocja.


Do 60 dni, zazwyczaj jest to kilka dni
rafciupaź 24. 2017

Do 60 dni, zazwyczaj jest to kilka dni


W moim przypadku po 60 dniach ZAWSZE kończyło się reklamacją i poprostu składaniem reklamacji 15 minut na infolinii. (odnośnie promocji zostać z nami i damy ci 40 zł zwrotu:dwukrotnie). Choć wiem że przewaznie dzieje się to automatycznie to jednak nie jest to idealne.
Aby skorzystać z pierwszej Korzyści i otrzymać zwrot w wysokości 10 zł należy dodać kartę w aplikacji mobilnej Orange Finanse i ustawić funkcję płatności zbliżeniowych telefonem. Ze zbliżeniowych płatności telefonem można korzystać jeśli urządzenie wyposażone jest w technologię NFC i system operacyjny Android™ w wersji 4.4 lub wyższej. Następnie należy dokonać pięciu transakcji zbliżeniowych telefonem (z wyłączeniem płatności kartą SIM NFC oraz płatności BLIK) na dowolną kwotę. Maksymalna kwota zwrotu z tej Korzyści to 10 zł. Z Korzyści można skorzystać 1 raz. Aby skorzystać z drugiej Korzyści i otrzymać zwrot kolejnych 10 zł należy dokonać kolejnych pięciu transakcji zbliżeniowych telefonem (z wyłączeniem płatności kartą SIM NFC oraz płatności BLIK) na dowolną kwotę. Łączna liczba transakcji by zdobyć kolejne 10 zł z dwóch Korzyści wynosi 10. Maksymalna kwota zwrotu z tej drugiej Korzyści to 10 zł. Z Korzyści można skorzystać 1 raz. Aby skorzystać z trzeciej Korzyści i otrzymać zwrot kolejnych 20 zł należy dokonać kolejnych pięciu transakcji zbliżeniowych telefonem (z wyłączeniem płatności kartą SIM NFC oraz płatności BLIK) na dowolną kwotę. Łączna liczba transakcji by zdobyć 20 zł z trzeciej Korzyści wynosi 15. Maksymalna kwota zwrotu z tej trzeciej Korzyści to 20 zł. Z Korzyści można skorzystać 1 raz. Maksymalna kwota zwrotu z 3 Korzyści łącznie to 40 zł.

15 transakcji xD tyle dobrego, że do końca grudnia.
lumispaź 24. 2017

Aby skorzystać z pierwszej Korzyści i otrzymać zwrot w wysokości 10 zł nal …Aby skorzystać z pierwszej Korzyści i otrzymać zwrot w wysokości 10 zł należy dodać kartę w aplikacji mobilnej Orange Finanse i ustawić funkcję płatności zbliżeniowych telefonem. Ze zbliżeniowych płatności telefonem można korzystać jeśli urządzenie wyposażone jest w technologię NFC i system operacyjny Android™ w wersji 4.4 lub wyższej. Następnie należy dokonać pięciu transakcji zbliżeniowych telefonem (z wyłączeniem płatności kartą SIM NFC oraz płatności BLIK) na dowolną kwotę. Maksymalna kwota zwrotu z tej Korzyści to 10 zł. Z Korzyści można skorzystać 1 raz. Aby skorzystać z drugiej Korzyści i otrzymać zwrot kolejnych 10 zł należy dokonać kolejnych pięciu transakcji zbliżeniowych telefonem (z wyłączeniem płatności kartą SIM NFC oraz płatności BLIK) na dowolną kwotę. Łączna liczba transakcji by zdobyć kolejne 10 zł z dwóch Korzyści wynosi 10. Maksymalna kwota zwrotu z tej drugiej Korzyści to 10 zł. Z Korzyści można skorzystać 1 raz. Aby skorzystać z trzeciej Korzyści i otrzymać zwrot kolejnych 20 zł należy dokonać kolejnych pięciu transakcji zbliżeniowych telefonem (z wyłączeniem płatności kartą SIM NFC oraz płatności BLIK) na dowolną kwotę. Łączna liczba transakcji by zdobyć 20 zł z trzeciej Korzyści wynosi 15. Maksymalna kwota zwrotu z tej trzeciej Korzyści to 20 zł. Z Korzyści można skorzystać 1 raz. Maksymalna kwota zwrotu z 3 Korzyści łącznie to 40 zł.15 transakcji xD tyle dobrego, że do końca grudnia.


Do zrobienia w tydzień;)
Edytowane przez: "rafciu" paź 24. 2017
przynajmniej bez limitów kuponów itd więc można sobie spokojnie wyrabiać te transakcje
blackandbluepaź 24. 2017

przynajmniej bez limitów kuponów itd więc można sobie spokojnie wyrabiać te …przynajmniej bez limitów kuponów itd więc można sobie spokojnie wyrabiać te transakcje


Dokładnie, tym bardziej że to już kolejna okazja
Najgorsza z ostatnich promo i 60 dni to zalosne
Mangpaź 24. 2017

Najgorsza z ostatnich promo i 60 dni to zalosne


Do 60 dni
rafciupaź 24. 2017

Do 60 dni


Jak znam życie to 90 dni bo plus 30 na reklamację
jak usunac karte z aplikacji? mam mbank dodany a pewnie zaraz tez dadza promocje i najpierw chce usunac
Z android pay? wybierasz na kartę i na dole masz usuń. + tu payments.google.com/
P.S czyli te płatności tylko stacjonarnie w sklepie? Czy tak samo jak wbk.

@edit tak działa! W tej promocji z SC Po pierwszej każdej płatności jest sms


414980-28Egw.jpg

Zrobiłem 5x i czekam na jakieś info o spełnieniu warunków..Myślałem ocb z tym że piszą aby dodać w aplikacji mobilnej a z drugiej strony w Android Pay, a tu chodziło że można dodać przez app banku do Apay ;P
Edytowane przez: "lukaa" paź 25. 2017
Jak ten Orange finanse , polecacie ??
mmichallpaź 25. 2017

Jak ten Orange finanse , polecacie ??


Ogólnie konto darmowe, brałem je ze względu na to że mam telefon na abonament i dawali 10 zł zniżki na abonament przez 12 miesięcy.
Przydaje się też właśnie na promocje z Android Pay gdzie obsługuje je tylko kilka banków.
Jest jeszcze strefa korzyści gdzie czasem są fajne oferty.
zrobilem ilestam kilka transakcji android pay... ale tu mokazja jest na zakupy aplikacja...
Przecież Android Pay jest wbudowany w aplikację banku?:)
lukaapaź 26. 2017

Przecież Android Pay jest wbudowany w aplikację banku?:)


Dokładnie tak jest
zrobiłem pozostałe 9 transakcji nagle dziś wpadło już 10 zł plus SMS że będzie do 60 dni.p
Zrobiłem 5 transakcji w niedzielę, zwrot 10 zł wjechał już wczoraj
Edytowane przez: "rafciu" lis 1. 2017
Mi dziś doszło ostatnie 20 i 10 zł
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst