-40% (poprzez Facebook) @ House
46°Zakończono

-40% (poprzez Facebook) @ House

0
paź 28. 2015
1. Promocja obowiązuje w dniach 29-31.10..2015 r..
2. Promocja jest organizowana w salonach własnych, salonach franczyzowych oraz sklepie internetowym House, posiadających w sprzedaży asortyment marki House.
3. Promocja nie obowiązuje w salonach outletowych.
4. Każdy klient, który w dniach 29-31.10.2015r. zakupi pełnowartościowy asortyment marki House i posiada specjalny kupon rabatowy z oryginalnym numerem, pobrany z Facebook’a lub otrzymany drogą mailową, otrzyma rabat -40% na wszystkie zakupione rzeczy, które spełniają warunki promocji.
5. Kupon pobrany z Facebook’a lub otrzymany drogą mailową upoważnia klienta do otrzymania jednorazowo rabatu -40% na pełnowartościowy asortyment z kolekcji marki House.
6. Ilość rzeczy na paragonie jest dowolna.
7. W promocji bierze udział pełnowartościowy asortyment oraz pełnowartościowe modele na licencji z asortymentu marki House.
8. W promocji nie biorą udziału marki obce (w tym CONVERSE) oraz towar przeceniony.
9. Promocja nie łączy się z innymi promocjami/akcjami promocyjnymi dotyczącymi pełnowartościowego asortymentu marki House.
10. Jeżeli w dniu promocji w salonie będą obowiązywać inne promocje/akcje promocyjne na towar pełnowartościowy - klient musi dokonać wyboru z której promocji chce skorzystać.
11. Towar zakupiony w promocji podlega reklamacjom/zwrotom na standardowych zasadach.
12. Wszelkie reklamacje dotyczące promocji należy zgłaszać pisemnie w punkcie sprzedaży. Reklamacje rozpatrywane są w każdym sklepie.
Aktualizacje społecznościowe
House OkazjeHouse wyprzedaże

Grupy

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst