Niestety, ta okazja wygasła 6 minut temu.
142° Zakończono
33
Opublikowano 13 grudnia 2022

-40% na Affinity 2.0 - alternatywa dla Photoshopa i Adobe

599,99zł949zł-37%
Avatar
Opublikowane przez Lucek25
Dołączył w 2022
9
6

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dostałem w mailingu:

Affinity to alternatywa dla pakietu graficznego Adobe. Używam osobiście i dostałem w mailingu informację, że przedłużają promocję na nową wersję programu do 25 stycznia.

W przeciwieństwie do obecnego trendu w Adobe otrzymujemy dożywotnią licencję i nie musimy płacić abonamentu. Oprogramowanie jest nowe więc masz szansę na wieloletnie wsparcie.
Więcej szczegółów od sprzedawca
Aktualizacje społecznościowe
Avatar
Możliwe ~360zł:
1. Tworzymy konto na Affinity
2. Zmieniamy kraj w opcjach na Nigerię
3. Opłacamy w nigeryjskiej walucie
4. Zmieniamy kraj na Polska
5. Jak potrzeba to generujemy fakturę na polskie dane
6. Niestety firma nie jest ogarnięta i wystawia fakturę netto = brutto, zatem na firmę nie ma taniej
opłacamy 360zł + polski VAT, który i tak odliczamy

Wychodzi ~120zł/program
Skomentuj

33 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  A nie lepszy darmowy Gimp?
  Avatar
  Nie, affinity to kompletnie inny level i możliwości. W Gimpie nie zrobisz prac wektorowy chociażby i w moim odczuciu jest toporny.
 2. Avatar
  + bardzo dobra cena, kupiłam starą wersję 4 lata temu, korzystam regularnie i złego słowa powiedzieć nie mogę. Najlepsza konkurencja dla pakietu Adobe w moim odczuciu.
 3. Avatar
  360zł z nigerii
 4. Avatar
  2 miesiące temu musiałem kupić Affinity designer a akurat nie było promki, a teraz wyszła druga wersja w tej cenie Polecam bardzo.
  Avatar
  Napisz do supportu, jak kupiłeś niedawno to masz szansę otrzymać wersję 2.0 designera w ramach tamtego zakupu. Widziałam że niektóre osoby dostały w ten sposób wersję 2.0 jak kupiły starszą odsłonę chwilę przed wydaniem nowej. (Edytowano)
 5. Avatar
  Czy to jest realna alternatywa dla Photoshopa? Jak się to ma do interfejsu PSa? Gimpa używam odkąd padł mi laptop z Photoshopem CS2 (kilka lat, nieprofesjonalnie) i nie znoszę tego programu. 600 za licencję lifetime mógłbym wycebulić jeśli jest na poziomie przynajmniej tego mojego CS2.
  Avatar
  Zobacz trial, ale interfejs moim zdaniem jest bardzo podobny. Jedyne co, to niektóre skróty działają inaczej
 6. Avatar
  Mam wersję V1 używam prywatnie i w pracy. Dobra alternatywa do praktycznie wszystkiego choć bo obrabiania zdjęcie lepszy Camera RAW z PSa. Jest płynniejszy i radzi sobie dobrze z dużymi plikami. Brakuje w Designerze część rzeczy ale do ogarnięcia.
  Avatar
  no niestety od cameraraw affinity jest wg mnie dużo gorszy. Po wielu próbach i sporym czasie poświeconym na zdjęcie - nie udało mi się uzyskać dobrego efektu jak w PS. Mam 3 programy affinity 1 i wkurza mnie, że musze zapłacić ponownie całą kwotę. Wtedy dałem chyba 400 czy 500 i teraz po promocji za drobny update w sotsunku do v1 zapłacić 600? ojj to za dużo, jeszcze jakieś 100-200 zł bym przebolał, ale nie 600 xd
 7. Avatar
  Na w11 mam problemy z wersja 2.0, wiesza się, problem z minimalizacja itp. Ogólnie super ale sprawdźcie sobie trial najpierw.
  Avatar
  W11 to ma problem nawet ze zwykłym 7zip
 8. Avatar
  W funtach egipskich wychodzi 290...
 9. Avatar
  Bylo
 10. Avatar
  ale jak Photoshopa i Adobe? To Photoshop to nie Adobe? (Edytowano)
  Avatar
  Autor
  Chodzi mi o cały pakiet Adobe - Photoshopa i resztę :P (Illustratora, InDesign itd)
 11. Avatar
  Alternatywa dla Photoshopa, ale już nie Lightrooma. Siedziałem nad Photo v2 dla iPada ponad 2 tygodnie i odpuściłem.
 12. Avatar
  Przymierzam się, czaję się. Podobno warto. Mam jeszcze Adobe Design Premium CS5, ale po ostatnich aktualizacjach Windows coraz częściej, zwyczajnie wywala program w czasie korzystania. Abonamentu nie chcę. iPada także mam więc chyba będzie się opylało?
 13. Avatar
  Ten czy Da Vinci Resolve?
 14. Avatar
  Czyli wychodzi 442,8zł brutto. W jaki sposób płacić w nigeryjskiej walucie, Revolutem?

  Szukam zastępstwa dla Photoshop i Ilustrator. Photoshopa używam nie tylko do zdjęć, ale po prostu do grafiki. Czy Affinity Photo jest przeznaczony głównie do zdjęć, czy generalnie do "wszystkiego"? Jak wygląda kwestia wsparcia użytkowników? Jeśli chodzi o Adobe to tutoriali jest od groma, wsparcie też, nie wiem, czy w ogóle jest coś w stanie dorównać. Ogólnie nie chcę subskrypcji Adobe, bo nie używam tych programów zarobkowo, do tej pory Photoshop na licencji Retail spełniał wszystkie moje potrzeby (nie subskrypcja), Premie i Effects również (wideo). Korzystałem dawno temu z GIMP, ale do Photoshopa to się nie umywa i nigdy nim nie będzie, więc do niego na pewno nie wrócę. Czy Affinity jest w jakiś sposób kompatybilny z plikami PSD, TIFF Photoshopa, da się wczytać bez większych problemów starsze projekty?


  Do wideo będę musiał poszukać czegoś w zamian Premiere. Na razie priorytetem jest najlepsza możliwa alternatywa dla Photoshopa.
 15. Avatar
  Ktoś z użytkowników wypowie się odnośnie mojego wcześniejszego wpisu? Z góry dziękuję.
 16. Avatar
  Jak opłacić w nigeryjskiej walucie (naira) ?
  Avatar
  Kartą Revolut opłaciłem bez żadnego problemu
Avatar