Niestety, ta okazja już wygasła

gra Fall of the New Age (jako pocieszenie po wyczerpaniu 40 000 kluczy Steam)

gru 6. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

EDYTOWANE g. 16.40
kody się skończyły, widać w 2 turze już każdy wiedział co i gdzie klinkąć no i młodzież wróciła ze szkół więc chętnych było więcej.
Nagroda pocieszenia (dla wszystkich) gra: Fall of the New Age (cena na Steam 25 zł)
chip.de/dow…tml

---------------------------------
EDYTOWANE g.16.03
nowe hasło to: ChipSanta2021
formularz ten sam mmoga.de/CHI…tml

---------------------------------
EDYTOWANE g. 15.50

Opis był bardzo jasny i nie podejrzewałem, że ktoś może go nie ogarnąć...
1. o 10.00 trzeba było wejść na stronę do której prowadził link (zarówno w opisie jak i w przycisku głównym "Idź do okazji") - wstawiłem to kilkanaście minut po północy, jak zobaczyłem tę okazję, nie było żadnych innych szczegółów, tłumaczenie automatyczne było poprawne i wyczerpujące na tamtent moment,
2. po wejściu na docelową stronę należało kliknąć w duży czerwony przycisk - "Odbierz swój klucz Steam" (którego wcześniej nie było) i pojawił się poniżej przycisku kod "JingleBells2021" (którego wcześniej też nie było),
3. Chip.de miał lekkie opóźnienie i dopiero po 4-5 minutach wyświetlił te informacje (dlatego nie podałem ich wcześniej) - o 10.05 zaktualizowałem opis wstawiając screeny i dokładną instrukcję,
4. Na teksty, że beznadzieja, że nie działa, że jest już minuta po 10.00 a nic nie ma, że nie można wejść bo za dużo osób, że nie wiadomo w co kliknąć, że dlaczego trzeba podawać swojego maila, że dlaczego trzeba coś potwierdzać, że po niemiecku i nie można nic zrozumieć, że zły opis, że słabe gry wylosowałem itd. przychodzi mi do głowy jedynie Aksjomat Cole`a: "Suma inteligencji na planecie jest stała; liczba ludności - rośnie".
5. o 16.00 będzie druga tura i kolejne 20.000 kluczy z innym hasłem podanym na chip.de/art…688
Dzięki za minusy i krytykę, na przyszłość będę pamiętał, żeby nie dodawać takich okazji i nie marnować Wam Waszych cennych chwil.

-------------------------------------------------------

EDYTOWANE g. 14.30 - do wszystkich co minusują zawiedzeni, że dostali słabe gry, albo że nie mogli wejsć na stronę z promocją - nie ma co się dziwić, klucze rozdaje sklep z grami MMOGA, a nie Steam, więc nie będą rozdawać tego co ich dużo kosztuje. Chociaż jak pepperowicze pisali w komentarzach trafiały się gierki kosztujące 40-50 zł. A co do wejścia na stronę, to przy bezpłatnych grach padały nawet duże strony jak Ubisoft czy Microsoft, więc nie trzeba minusować i krytykować, tylko spokojnie co kilka minut spróbować, ja zarejestrowałem swój ostatni (3 klucz) sporo po g. 11.00.

-------------------------------------------------------

EDYTOWANE g. 12.00 - koniec pierwszej partii kluczy (20.000 szt.). kolejna o godzinie 16.00. Będzie wtedy INNE HASŁO!!! szczegóły będą podane na chip.de/art…688pamiętajcie że znowu może byc opóźnienie kilku minut

-------------------------------------------------------

EDYTOWANE g. 10.05 - z lekkim opóźnieniem na stronie chip.de pojawił się duży przycisk prowadzący na stronę - mmoga.de/CHI…tml

472843_1.jpg
472843_1.jpg
wpisujemy w formularzu:
imię
nazwisko
adres mail
JingleBells2021
newsletter jeśli chcemy
klikamy X pole Captcha
i przycisk poproś o klucz

Po otrzymaniu maila od mmoga musisz potwierdzić klikając w link w mailu - przenosi Cie do strony z podanym kodem a dodatkowo ten kod wysyłany jest na Twojego maila.

Udanych łowów!

-------------------------------------------------------


Jest to jedna z okazji adventowego kalendarza chip.de mojej wcześniejszej wstawki pepper.pl/pro…d=7, ale z uwagi na duże zainteresowanie kluczami STEAM myślę że zasługuje na wstawienie jako osobnej okazji. Tekst ze strony chip:

"Dzisiaj otrzymasz „Losowy klucz Steam” za darmo w naszym kalendarzu adwentowym CHIP. Pozwala to dodać do swojego konta Steam losowo wybraną grę. Dzisiaj rozdajemy naszym czytelnikom łącznie 40 000 losowych kluczy we współpracy z platformą gier MMOGA.

Wszystko, co musisz aktywować, to link do strony kampanii i tajne hasło. Znajdziesz je na tej stronie chip.de/art…der , punktualnie o godzinie 10.00 ! Przy odrobinie szczęścia możesz zdobyć najlepszy tytuł.

Uwaga: musisz zarejestrować się przez e-mail. W celu zapobiegania nadużyciom, własne domeny są niedozwolone, więc potrzebujesz adresu z Gmaila, GMX lub innego znanego dostawcy. Akcja jest również ograniczona do jednego klucza na adres IP.

Dla wszystkich, którzy dzisiaj przegapią, na zakończenie kampanii, jako nagrodę pocieszenia, czeka darmowa gra. Więc nadal możesz wygodnie spędzić popołudnie! Więc bądź na bieżąco i wróć do CHIP po 16:00."

Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
359 Komentarzy
Prześlij Komentarz