4 szklanki do piwa Koneser Krosno - Black Red White
408°Zakończono

4 szklanki do piwa Koneser Krosno - Black Red White

26
lip 18. 2016
W gazetce BRW znalazłem promocję na szklanki do piw rzemieślniczych. Kpl 4 szklanek za 15,99 z 24,99. Szklanki 400 ml, wyprodukowane w Krośnie.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Fajne szklanki, wariacja na temat IPA Glass. Jakiś czas temu Krosno zrobiło szklanki bardzo przypominające oryginalne IPA Glass od Spiegelau, ale musieli wycofać ze sprzedaży z uwagi na zbyt duże podobieństwo, teraz nie jest to kopia, można nazwać inspiracją Cena dobra, szklanki wyglądają fajnie.

26 Komentarzy
Dildo analne a nie szklanka
Autor
Janusz_Cebulskilip 18. 2016

Dildo analne a nie szklanka
Prowokacja, albo nie piłeś dobrego piwa, tylko szczyny z Żywca itp
Nawet do góry dnem się piwo nie wylewa i przypomina pionek jakiś dziwny:-)
76578-CLomv.jpg
Ja tylko przypominam że jest to bankrutujący już kilka lat państwowy zakład.
Dzięki. Jutro się wybiorę.
Fajne szklanki, wariacja na temat IPA Glass. Jakiś czas temu Krosno zrobiło szklanki bardzo przypominające oryginalne IPA Glass od Spiegelau, ale musieli wycofać ze sprzedaży z uwagi na zbyt duże podobieństwo, teraz nie jest to kopia, można nazwać inspiracją Cena dobra, szklanki wyglądają fajnie.

HGOlip 18. 2016

Prowokacja, albo nie piłeś dobrego piwa, tylko szczyny z Żywca itp

A co ma picie dobrego piwa do tego?

Wysoka cena zwłaszcza że producenci często dodają szklanki do 4 paków.
@Windwalker.Windwalker a szklanka = szklanka? To tak jak samochód kosztuje 1000 zł więc po co płacić 10000 zł? Szkło z Krosna to produkt markowy, ceniony na całym Świecie a szklanki darmowe czy marketowe to często cienkie, niskiej jakości szkło z Chin.
Edytowane przez: "Konrad" lip 18. 2016
Te szklanki które są do piwa nie są do końca darmowe bo piwo kosztuje trochę więcej niż normalnie, ale nadal wychodzi szklanka za grosze.

Co do jakości szkła o ile nie mamy na myśli typowego kufla z grubego szkła/porcelanowego to szklanki z którymi miałem do czynienia nie były słabe, zdarzało się nieraz uderzyć szyjką butelki i nie pękały.

Ale wiem że dorabianie ideologii do tego że ta szklanka jest "darmowa" więc na pewno badziew a ta 4 złote (również bardzo niska cena) jest 10 razy lepszaPiwo smakuje tak samo ze szklanki dodanej do 4 paka i takiej za 20 złotych
chyba kupie jak tak chwalicie
@Windwalker.Windwalker ale różnicę ogarniasz? Bo jeśli tak, to nadal przywołanie darmowych szklanek jako negacja tej oferty jest ni przypiął ni przyłatał.
Szklanka fajna, nie ukrywam.. ale 400 ml? ...?
Mam kupiony zestaw z Krosna i wziąłem też 4 takie. Na prawdę fajne. Solidne szkło.
nocny_napoleonlip 18. 2016

Ja tylko przypominam że jest to bankrutujący już kilka lat państwowy zak …Ja tylko przypominam że jest to bankrutujący już kilka lat państwowy zakład.


Kolega chyba nie zna do końca historii Krośnieńskich Hut Szkła. Od wielu lat kieruje nią syndyk. I od wielu lat przynosi zyski i zatrudnia nowych pracowników. Jest wystawiona w przetargu na sprzedaż. Wiec nie do końca bankrutujący zakład Pozdrawiam

PS. Szklanki bardzo fajne, sam zamierzam kupić.
Edytowane przez: "Pawello" lip 19. 2016
Autor
Windwalker.Windwalkerlip 18. 2016

A co ma picie dobrego piwa do tego? Wysoka cena zwłaszcza że p … A co ma picie dobrego piwa do tego? Wysoka cena zwłaszcza że producenci często dodają szklanki do 4 paków.

​Poczytaj sobie o szklankach i kieliszkach i będzie wiedział dlaczego maja takie kształty.
Autor
Wyrecze cie bo nie znasz czegoś takiego jak Google piwolucja.pl/fel…ec/ a szklanka ma taki a nie inny kształt po to żeby aromaty się kumulowaly, ake co ty możesz wiedzieć skoro kupujesz w biedronce żywca i mówisz że to dobre piwo, a jak dorzuca szklankę do piwa to lykasz i uważasz że to promocja haha
Edytowane przez: "HGO" lip 19. 2016
Pawellolip 19. 2016

Kolega chyba nie zna do końca historii Krośnieńskich Hut Szkła. Od wielu l … Kolega chyba nie zna do końca historii Krośnieńskich Hut Szkła. Od wielu lat kieruje nią syndyk. I od wielu lat przynosi zyski i zatrudnia nowych pracowników. Jest wystawiona w przetargu na sprzedaż. Wiec nie do końca bankrutujący zakład PozdrawiamPS. Szklanki bardzo fajne, sam zamierzam kupić.


"sąd ogłosił upadłość likwidacyjną Krośnieńskich Hut Szkła Krosno S.A."

"Utrzymanie produkcji i zatrudnienia w jednym z największych zakładów w Krośnie jest bardzo cenne, jednak głównym zadaniem syndyka jest sprzedaż majątku huty, a za pieniądze uzyskane z transakcji – zaspokojenie wierzycieli."

"Huta musi zostać dobrze sprzedana, bo ma ponad 2,8 tys. wierzycieli, a same długi wynoszą ponad 300 mln złotych"
Ale z dostępnością to lichutko. 2 salony z Rzeszowa i 1 z Krosna w ogóle nie zamówiły tych szklanek. Zamówiłem indywidualnie, mają być za miesiąc
Edytowane przez: "Konrad" lip 19. 2016
Autor
Ja odwiedziłem wczoraj BRW i miła Pani wzięła ode mnie telefon, po czym poinformowała że szklanki są zamówione i będą za tydzień, tak że czekam na telefon i jadę po szkło.
HGOlip 19. 2016

Wyrecze cie bo nie znasz czegoś takiego jak Google …Wyrecze cie bo nie znasz czegoś takiego jak Google http://piwolucja.pl/felietony/cztery-rodzaje-szkla-ktore-musisz-miec/ a szklanka ma taki a nie inny kształt po to żeby aromaty się kumulowaly, ake co ty możesz wiedzieć skoro kupujesz w biedronce żywca i mówisz że to dobre piwo, a jak dorzuca szklankę do piwa to lykasz i uważasz że to promocja haha

Bardzo to ciekawe ale te szklanki które dorzucają do piwa również mają różne ksztalty i inna jest szklanka do portera a inna do np. lagera czy stouta

Nie pijam tych najtanszych piw także tutaj również nietrafione. Szklanka do takiego stouta jest praktycznie zawsze taka sama więc różnicy do takiej dorzucanej np do Guinnessa a kupionej takiej samej za 50 złotych nie ma

Pozdrawiam znawcę degustującego piwa po 100 złotych za butelkę (bo chyba nie mamy na myśli piw w przedziale cenowym 7-15 złotych (takie piwo to byle plebs sobie może kupić bez bólu serca) i jednocześnie szukającego przecenionych szklanek po 4 złote (cena świadczy o jakości).
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy