Niestety, ta okazja już wygasła
4 darmowe bilety do kina z kartą Multisport
1497° Zakończono

4 darmowe bilety do kina z kartą Multisport

Admin65
1497° Zakończono
4 darmowe bilety do kina z kartą Multisport
sie 1. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Posiadacze aktywnych kart: MultiSport Plus, MultiSport Classic, MultiActive, typu Pracownik, Osoba towarzysząca lub Dziecko/Kids mogą skorzystać z promo i otrzymać bezpłatne bilety do kina.

Możemy odebrać 4 darmowe kody eMultiBilet Premium 2D i wymienić je na bilety do kina. Lista kin akceptujących kody jest tutaj. Po dwa kody można wygenerować w lipcu i sierpniu (kody wygenerowane w lipcu ważne są do 31 lipca 2017 r., kody wygenerowane w sierpniu ważne są do 31 sierpnia 2017 r.).

Można odebrać kody do kina nawet jeśli posiadamy kartę o statusie przed aktywacją. Ważność kodów rozpocznie się jednak w miesiącu, w którym karta będzie aktywna. Oznacza to, że jeśli w lipcu otrzymamy kartę, której aktywność rozpoczyna się 1 sierpnia, Twoje kody zostaną wygenerowane z datą ważności od 1 sierpnia.

Aktywność karty Multisport można sprawdzić tutaj.

Aktualizacje społecznościowe
65 Komentarzy
Avatar
Usunięty29565
Mam kartę. Jak je wygenerować?
Usunięty2956503/07/2017 09:20

Mam kartę. Jak je wygenerować?Kliknij w link Idź do okazji, załóż konto, podając numer swojej karty, następnie kliknij w zakładkę Atrakcje i tam Bilety do kina. I następnie odbierz i będziesz miał je przypisane do konta (a na maila PFDy).
jest jeszcze opcja taka sama ale z biletami do muzeum dużego wyboru nie ma, ale coś może komuś przypasuje (jest np. Panorama Racławicka na którą normalny bilet kosztuje 30zł/szt )
Tylko wawa to obsługuje?
Kina tylko w Warszawie mi wyświetla, Wam też?
Zmień filtry wyszukiwania i pokaże inne kina na przykład we Wrocławiu
Ogólnopolsko Helios i Cinema City
Faktycznie są w całej PL.
A jest ktoś, kto może załatwić tego multisporta? I nie chodzi o bilety do kina, a o uczęszczanie na basen/siłownie?
Pracodawca.
Nie mogę się zarejestrować, pewnie strona sie przeciążyła :P
A ja jestem zalogowany, mam aktywna kartę i nie ma opcji odbierz bilet, tylko więcej i wchodzę tam i też brak opcji odbierz bilet
u mnie to samo, mega przeciążona jest stronka
Mam 10 wejść do wykorzystania na obiekty sportowe w miesiącu... Czy odbiór biletu do kina jest równoznaczny z wykorzystaniem jednego wejścia na obiekt sportowy?
Na infolinii mówili że strona jest przeciążona i polecają wieczorem spróbować.
Adidas08lip 3. 2017

u mnie to samo, mega przeciążona jest stronkayapislip 3. 2017

A ja jestem zalogowany, mam aktywna kartę i nie ma opcji odbierz bilet, …A ja jestem zalogowany, mam aktywna kartę i nie ma opcji odbierz bilet, tylko więcej i wchodzę tam i też brak opcji odbierz biletPotwierdzam. Mam tak samo
Avatar
Usunięty40165
Matrix6789lip 3. 2017

Mam 10 wejść do wykorzystania na obiekty sportowe w miesiącu... Czy odbiór …Mam 10 wejść do wykorzystania na obiekty sportowe w miesiącu... Czy odbiór biletu do kina jest równoznaczny z wykorzystaniem jednego wejścia na obiekt sportowy?Nie wpływa, pytałam o to i wejścia wykorzystuje np. wejście na basen letni, park linowy i parki trampolin. Bilety do kina, rower miejski i audiobooki nie.
wystarczy poczekac pare min i pojawia sie "guziczek" by odebrac bilety, pozniej zaznaca sie zgody i tutaj widze nalezy pamietac ze jesli kiedys zrezygnuje sie z karty to trzeba oddzielnie wyslac im pismo ze rezygnuje sie z przechowywania i obrotu naszymi danymi, pozniej klikamy "dalej" ktore tez mieli pare minut i gotowe
"Odbiór biletów chwilowo wstrzymany, za utrudnienia przepraszamy."
Taka informacja pojawiła się na stronie:

Przepraszamy za chwilowe problemy związane z działaniem strony. Obecnie pracujemy nad ich rozwiązaniem. Pobieranie biletów wstrzymane.

Już widzę ponownie aktywne. Ale mimo posiadania karty Multi Active dostaje informację że mam nieprawidłowy typ karty komuś udało się odebrać z kartą Multi Active?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst