Niestety, ta okazja już wygasła
4*, All inclusive, 11 noclegów,Coral Hills Resort Marsa Alam - Egipt
160° Zakończono

4*, All inclusive, 11 noclegów,Coral Hills Resort Marsa Alam - Egipt

1.697złTUI Okazje
4
wrz 24.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wycieczka w październiku 29.10-09.11.2019 w 4* hotelu, All inclusive. Wylot z Katowic
188692-K1ts9.jpg188692-pnn1X.jpg188692-aZWm5.jpg188692-73dm0.jpg
Aktualizacje społecznościowe
TUI Okazje

Grupy

4 Komentarze
Byłem w tym hotelu w zeszłym roku. Opinie mam słabą 3/6 gdyż. Ogólnie hotel w słabym stanie technicznym. Przydałby się remont i to porządny. Jedzenie średniej jakości i monotonne. Codziennie na śniadanie to samo i na kolację tez. Obiad też zresztą.
W pokoju i na korytarzach pojawiają się gekony. Klimatyzacja brudna i ciężko z niej korzystać. Nie warto dopłacać za widok na morze bo wszystkie pokoje w tym okresie mają widok na morze.
Prawie brak animacji. Dużo tubylców zaczepia ludzi by skorzystać z różnego rodzaju atrakcji nawet gdy ci odmawiają. Innymi słowy są natretni. Za to super wycieczka na quady jest. Plaża ładna morze gorące/ciepłe w październiku. Piękna rafa koralowa tuż przy brzegu. Może jest ok 20m płytko i dalej robi się szybko głębokie. Obsługa hotelu ogólnie na plus kierownik hotelu taki grubasek bardzo sympatyczny i pomocny. W barze koło restauracji jest gość który za każdym razem jak cię widzi to pyta "jak się masz" jak powiesz że dobrze to odpowie "zajebiście". Główny basen trochę oblegany za to ten z drugiej strony hotelu cichy i jest przy nim jacuzzi.
Edytowane przez: "Tomasz.Wostal" wrz 24.
Ten hotel nie jest wart żadnej ceny.
Hotel wygląda jak by miał się rozpaść.
Z czystością pokoi polemizowałbym, bo bywa z tym różnie.
Lepiej dołożyć ciut więcej i wybrać coś lepszego.
A to nie ten hotel Magdy Żuk??? Jeśli tak to nie polecam
Tomasz.Wostal24/09/2019 14:42

Byłem w tym hotelu w zeszłym roku. Opinie mam słabą 3/6 gdyż. Ogólnie hotel …Byłem w tym hotelu w zeszłym roku. Opinie mam słabą 3/6 gdyż. Ogólnie hotel w słabym stanie technicznym. Przydałby się remont i to porządny. Jedzenie średniej jakości i monotonne. Codziennie na śniadanie to samo i na kolację tez. Obiad też zresztą.W pokoju i na korytarzach pojawiają się gekony. Klimatyzacja brudna i ciężko z niej korzystać. Nie warto dopłacać za widok na morze bo wszystkie pokoje w tym okresie mają widok na morze.Prawie brak animacji. Dużo tubylców zaczepia ludzi by skorzystać z różnego rodzaju atrakcji nawet gdy ci odmawiają. Innymi słowy są natretni. Za to super wycieczka na quady jest. Plaża ładna morze gorące/ciepłe w październiku. Piękna rafa koralowa tuż przy brzegu. Może jest ok 20m płytko i dalej robi się szybko głębokie. Obsługa hotelu ogólnie na plus kierownik hotelu taki grubasek bardzo sympatyczny i pomocny. W barze koło restauracji jest gość który za każdym razem jak cię widzi to pyta "jak się masz" jak powiesz że dobrze to odpowie "zajebiście". Główny basen trochę oblegany za to ten z drugiej strony hotelu cichy i jest przy nim jacuzzi.


Potwierdzam, pokoje fajne, jedzenie słabe, rafa zajebista
Wrocilbym tylko że względu na piękne morze i rafe, reszta nie warta uwagi. Hotel na pustkowiu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst