Niestety, ta okazja już wygasła
3Doodler Start - zestaw rozszerzony (długopis 3D)
382° Zakończono

3Doodler Start - zestaw rozszerzony (długopis 3D)

128,95zł359,99zł-64% Darmowa dostawa DarmowaEmpik Okazje
8
382° Zakończono
3Doodler Start - zestaw rozszerzony (długopis 3D)
paź 26. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Daj wyraz swojej kreatywności i pobudź wyobraźnię dzięki 3Doodler- długopisowi 3D, który powstał specjalnie z myślą o najmłodszych użytkownikach!
3Doodler umożliwia tworzenie trójwymiarowych obiektów w czasie rzeczywistym. Wystarczy włożyć specjalny eko- wkład, który jest podgrzewany wewnątrz urządzenia, dzięki czemu nabiera właściwości plastycznych i pozwala dzieciom tworzyć dowolne kształty. Jest całkiem bezpieczny (nie nagrzewa się) i prosty użyciu. Jedno naładowanie baterii długopisu (za pomocą mikro USB) pozwala na 45- 60 minut zabawy!
Zawartość: specjalna edycja długopisu 3D, przewód optyczny, baterię, plastikowe arkusze, formy do tworzenia kształtów, 4 opakowania wkładów, tematyczny przewodnik po 12 projektach
Dostawa darmowa z Empik premium free.

Taniej nie widziałem, były nawet droższe niż te 360zł miałem już kiedyś wersje Crate i mogę powiedzieć że naprawdę fajny długopis 3d, jedyną wadą jest chyba cena wkładów ale za to mogę powiedzieć że mimo ich długości (są krótkie) wystarczą na bardzo długo bo są dość grube, na szczęście na allegro widziałem zamienniki.
Myślę że na święta świetny prezent dla dziecka

Są dwa zestawy w tej cenie pierwszy to ten z okazji o tematyce Architektura a tutaj link do drugiego o robotach: empik.com/3do…i-p
Aktualizacje społecznościowe
Empik OkazjeEmpik kod rabatowy
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz