39zł za podróże bez ograniczeń w najbliższy, długi weekend @ Przewozy Regionalne
299°Zakończono

39zł za podróże bez ograniczeń w najbliższy, długi weekend @ Przewozy Regionalne

admin 3
paź 25. 2016paź 25. 2016
Przewozy Regionalne przygotowały promocję dla pasażerów podróżujących w najbliższy, długi weekend. W cenie jednego biletu można podróżować wszystkim pociągami: na każdej trasie, w dowolnych godzinach, bez ograniczeń.

Do wyboru dwie opcje:
  • 39zł za mini bilet turystyczny - na wszystkie pociągi typu REGIO (kursują także na lotniska w Lublinie, Szczecinie oraz w Szymanach)
  • 45zł za bilet turystyczny - REGIO + pociągi osobowe: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

Bilety turystyczne i mini bilety turystyczne można kupić w kasach biletowych PR, w okienkach kasowych innych przewoźników oraz u obsługi pociągu. Promocja potrwa od 28 października (od 18:00) aż do 2 listopada (do 6:00).

3 Komentarze

Dodatkowa godzina postoju w polu w nocy Sob/Niedz plus kilka godzin opóźnień gratis

Chciałbym przypomnieć, że Przewozy Regionalne to jeden ze 100 przewoźników na kolei i daleko się tym nie zajedzie. Kiedyś też miałem mieć duży rabat, ale okazało się, że są 3 przesiadki i każdy pociąg należy do innej spółki kolejowej i rabat wziął w łeb. O kant d... takie promocje.

Tak jak inni mowia - PKP jesli chodzi o marketing jedzie w dobrym kierunku, ale z opoznieniami i przesiadkami.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst