Niestety, ta okazja już wygasła

36 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 369,65zł (z VPN) @ Eneba

lis 18. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

36 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate (PC+ Konsola, EA PLAY), na kontach nowych oraz bez subskrypcji zamówimy aktualnie za 369,65zł (nieco ponad 10zł/miesiąc). Przy subskrypcji z miesięczną płatnością, koszt 3 lat to 1 979,64ł


UWAGA! Promocja dotyczy osób z nowymi kontami/lub bez aktywnej subskrypcji

Instrukcja:


Następnie musimy aktywować zakupiony kody na naszym koncie
  • Do aktywacji kodu potrzebny jest Turecki VPN (przykładowo darmowy na Chrome chrome.google.com/web…lhb
  • Po włączeniu VPN przechodzimy na stronęredeem.microsoft.com/, logujemy się na nasze konto Microsoft, a następnie dodajemy kod. Nie musimy zmieniać adresów lub innych danych na naszym koncie.

Aktualnie mamy konto doładowanie 36 miesiącami Xbox Live Gold.
  • Wyłączamy VPN i przechodzimy do konwersji na Xbox Game Pass Ultimate.
  • Wchodzimy na stron xbox.com/pl-…ass i logujemy się na swoje konto i aktywujemy promocję 1 miesiąc za 4zł (zamiast 54,99zł - jeśli jesteście powracającymi użytkownikami i nie macie promocji za 4zł, zakup miesiąca za 54,99zł także przeniesie cały czas z abonamentu Gold na Game Pass Ultimate)

W tej kolejności nasz okres Xbox Live Gold zostanie przeniesiony na Xbox Game Pass Ultimate w stosunku 1:1. Gdybyśmy zamienili kolejność, czas obowiązywania subskrypcji drastycznie się skróci, zgodnie z tabelą przeliczeń.

  • Xbox Game Pass Ultimate to połączenie abonamentu na Xbox Live Gold, dostępu do Game Pass na konsolach Xbox oraz dostępu do Game Pass PC ->xbox.com/pl-…ass Standardowa cena to 54,99zł miesięcznie.


Zakupy w Eneba – poradnik dla Pepperowiczów

W związku z cyklicznie powracającymi pytaniami na temat zakupów w Eneba, poradnik dla osób nie mających doświadczenia z zakupami na tej platformie możecie sprawdzić tutaj -> pl.dea.ls/udXRJ
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Black Friday 2022
Najlepsze komentarze
244 Komentarze
Prześlij Komentarz