Niestety, ta okazja już wygasła
300zł za otwarcie konta i kilka przelewów w BNP dla nowych
541° Zakończono

300zł za otwarcie konta i kilka przelewów w BNP dla nowych

541° Zakończono
300zł za otwarcie konta i kilka przelewów w BNP dla nowych
lut 5. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Promocja: skorzystaj w nowym roku! w banku BNP Paribas. Po zgarnięciu kasy polecam zamknąć konto bo jest 3zł opłata za kartę jak się jej nie używa i ma się powyżej 26lat (do 26lat karta i konto za free). Poza tym jak zamkniecie konto to za jakiś czas znowu będzie można skorzystać z podobnej promocji dla "nowych". Polecam też cofnąć zgody marketingowe (chociaż banki od dawna mają dostęp do naszych danych)

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 9 miesięcy.

OPIS:
Do 16.02.2020 należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie składamy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek).
Za założenie konta zgarniamy 50zł

150zł dostaniemy za zapewnienie wpływów na konto na min. 1000zł (np ze swojego konta w innym banku) i wykonanie min. 4 przelewów za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej w marcu.

Ostatnie 100zł dostaniemy za spełnienie powyższych warunków (wpływu i przelewów) w kwietniu oraz maju.

Wiadomość o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas mailowo do 20.03.2020.

Wypłata pierwszej nagrody nastąpi do 30.03, a kolejnych – do 30.04 oraz 30.06

Uwaga: w promocji obowiązuje pula 3000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana, ale jeżeli ktoś jest chętny to polecam się pospieszyć.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
108 Komentarzy
Prześlij Komentarz