Niestety, ta okazja już wygasła
300 zł za założenie konta w Credit Agricole!
-99° Zakończono

300 zł za założenie konta w Credit Agricole!

31
mar 28.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Załóż Konto dla Ciebie w Credit Agricole do 14 lipca 2019 r. i wybierz jeden z 3 rodzajów premii.
1. Premia za przeniesienie konta
Konieczne będzie najpóźniej w ciągu 7 dni od zawarcia umowy złożenie tzw. Upoważnienia do przeniesienia konta. Jest to dokument, w którym upoważnia się Credit Agricole do zamknięcia naszego rachunku w innym banku, jednocześnie wskazując nazwę banku, numer rachunku oraz podając nazwę pracodawcy, którego Credit Agricole ma poinformować o zmianie rachunku do wypłaty wynagrodzenia. 100 zł otrzymamy jeśli przez 3 kolejne miesiące zapewnimy wpływy większe niż 1000 zł miesięcznie, ale niższe niż 3000 zł. 300 zł natomiast zyskamy gdy wpływy te będą wyższe niż 3000 zł miesięcznie.2
2. Zwroty za rachunki
5% zwrotu przez 12 kolejnych miesięcy za wszystkie płatności za media dokonane z nowoutworzonego konta. Uzyskać można zwrot za płatności za gaz, energię elektryczną, wodę bieżącą (w tym podgrzanie wody i odprowadzanie ścieków), telewizję kablową lub satelitarną, dostęp do Internetu, telefon komórkowy, telefon stacjonarny. Nie ma miesięcznego limitu zwrotu
3. 50% bonus CAsaver
Możliwość zdobycia 300 zł w związku z korzystaniem z usług CAsaver (zaokrąglenia od płatności kartą). W promocji można uzyskać 50% premii za każde zaokrąglenie, ale nie więcej niż 25 zł miesięcznie przez 12 kolejnych miesięcy.


Uwaga tylko dla osób, które nie posiadały konta w Credit Agricole od 1 kwietnia 2018 oraz nie brały udziału we wcześniejszych promocjach z premią za przeniesienie konta!
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Rzygam tą nową reklamą, mega irytująca co za człon to w ogóle wymyślił!
Ketiw2 min

To samo, jak leci te reklama to muszę wyłączać dźwięk bo zwariować można.


Dlatego nie oglądam telewizji.. Mam netflixa i to mi wystarczy Telewizja ogłupia
31 Komentarzy
i
Złodzieje
Rzygam tą nową reklamą, mega irytująca co za człon to w ogóle wymyślił!
EvilCat_2 g, 18 min

Komentarz usunięty


Czyż nie o to chodzi ?
Słabe, za dużo oczekują nawet za to 100 PLN. Inne banki oferowały lepsze warunki choćby ostatnio BGŻ BNP.
doprecyzuj opis w pozycji UWAGA bo ja byłem klientem przed 2018r a też nie mogę skorzystać z promocji ponieważ już przenosiłem takie konto przed tą datą:

"Z Promocji nie może skorzystać Klient, który: a. korzystał z promocji Banku polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku lub b. od 1.04.2018 r. był posiadaczem konta w Banku"

300zł można otrzymać za dowolne środki, nie musi to być wypłata, możemy sobie sami przelać 3000zł i na drugi dzień zabrać te srodki lub oddać komuś
Edytowane przez: "widmo82" mar 28.
@Kaban proszę o blokadę wszelkiej maści tego typu reklam
Ketiw28/03/2019 19:12

Rzygam tą nową reklamą, mega irytująca co za człon to w ogóle wymyślił!


Racja, jest irytująca. Dzięki niej zapamiętam markę Credit Agricole do końca życia. I przy okazji tego ziomka z "i". Piękna antyreklamę sobie zrobili. Nikomu nie polecę, a wręcz będę odradzał.
www6 min

@Kaban proszę o blokadę wszelkiej maści tego typu reklam


powód?
leh28/03/2019 19:41

Racja, jest irytująca. Dzięki niej zapamiętam markę Credit Agricole do koń …Racja, jest irytująca. Dzięki niej zapamiętam markę Credit Agricole do końca życia. I przy okazji tego ziomka z "i". Piękna antyreklamę sobie zrobili. Nikomu nie polecę, a wręcz będę odradzał.


To samo, jak leci te reklama to muszę wyłączać dźwięk bo zwariować można.
mmxv2 g, 5 min

Komentarz usuniętyMarta Dobecka
Ketiw2 min

To samo, jak leci te reklama to muszę wyłączać dźwięk bo zwariować można.


Dlatego nie oglądam telewizji.. Mam netflixa i to mi wystarczy Telewizja ogłupia
W nowej ofercie działa także program poleceń - kod poleceń działa czyli 50zł dla polecającego i 50zł dla polecanego. Dla zainteresowanych mogę wysłać na priv sprawdzony kod, gdyż spełniłem wszystkie warunki przy wcześniejszej promocji i konto mam aktywne.
widmo8228/03/2019 19:34

doprecyzuj opis w pozycji UWAGA bo ja byłem klientem przed 2018r a też nie …doprecyzuj opis w pozycji UWAGA bo ja byłem klientem przed 2018r a też nie mogę skorzystać z promocji ponieważ już przenosiłem takie konto przed tą datą:"Z Promocji nie może skorzystać Klient, który: a. korzystał z promocji Banku polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku lub b. od 1.04.2018 r. był posiadaczem konta w Banku"300zł można otrzymać za dowolne środki, nie musi to być wypłata, możemy sobie sami przelać 3000zł i na drugi dzień zabrać te srodki lub oddać komuś


Nie, nie można sobie przelać. Zgodnie z regulaminem:
Wpływ na Konto - suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika.
Janko.Muzykant28/03/2019 20:27

Nie, nie można sobie przelać. Zgodnie z regulaminem:Wpływ na Konto - suma w …Nie, nie można sobie przelać. Zgodnie z regulaminem:Wpływ na Konto - suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika.


no to zmienili, wczesniej sam sobie przelewałem, ale to tez nie jest jakis wielki problem
A ja mam i nie narzekam!! Karta platinum.
Ja tez mam konto w CA i polecam. Skorzystalam ze zwrotu części rat plus wpadło mi za polecenie konta 50zł
Zapomniałeś dodać, że dodatkowo można zarobić 50zł za otwarcie konta z polecenia. Wystarczy w formularzu wpisać kod uzyskany od znajomego. Jeśli ktoś byłby zainteresowany kodem zapraszam na PW.
Jedyny bank który nie zapłacił mi za który NTO. Oszuści. Nie polecam. Rok zamykałem konto!
Gdyby ktoś chciał, mam kod połecenia ważny do 31.03. To dodatkowe 50zł dla Ciebie i dla mnie. Pw.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst