30% zniżki na początek sezonu F1
194°Zakończono

30% zniżki na początek sezonu F1

111zł159zł-30%Eleven Sports Okazje
14
mar 22. 2018
Eleven sports taniej w pakiecie rocznym lub półrocznym.

Hasło: ELEVENF1
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

14 Komentarzy
-
Minus tylko z mojej perspektywy,Eleven miałem z kablówki i streemingu i wolę darmowe ,,szwargotanie"RTL.
Pzdr.
Do kiedy ta zniżka? Jak mam już pakiet wykupiony który mi kończy się w sierpniu to rozumiem, że jak wykupię teraz roczny to mi przedłuży ważność pakietu o rok?
Edytowane przez: "coleslaw7" mar 22. 2018
Możliwość aktywacji do soboty. Przedłużyć powinno, choć nie próbowałem..
Edytowane przez: "bart301" mar 22. 2018
jak z jakością? poprzednim razem jak oglądałem u nich F1 to max to było 720p30 lub nawet 25.
z jakoscia bylo slabo, u mnie wygladalo jak 360p... wzialem eleven pass na player.pl przynajmniej seriale sa bez reklam (choc wg supportu eleven pass nie uprawnia do ogladania seriali bez reklam)
Slaba jakosc, brak android tv od roku. Zreszta poczytajcie opinie na google pay.
a jak z jakością na player.pl? lepiej niż bezpośrednio z eleven?
Zanim cokolwiek kupicie od eleven spojrzcie na ich dzialania. Ogromnie sie chwalili bundesliga, a w ten weekend wszystkie mecze pokaza na kanale 4 ktory jest niedostepny dla uzytkownikow vod. Wyzszy poziom skur...
adam.piotrmar 22. 2018

Zanim cokolwiek kupicie od eleven spojrzcie na ich dzialania. Ogromnie sie …Zanim cokolwiek kupicie od eleven spojrzcie na ich dzialania. Ogromnie sie chwalili bundesliga, a w ten weekend wszystkie mecze pokaza na kanale 4 ktory jest niedostepny dla uzytkownikow vod. Wyzszy poziom skur...


W ten weekend jest przerwa reprezentacyjna...bundesliga ani żadna inna liga na którą mają prawa nie gra
Jakość na smart tv jest o wiele lepsza niż się ogląda poprzez dekoder od nc+. Miałem przez pół roku wykupiony pakiet na nc+ tam jakość jest kiepska, oglądając poprzez aplikację mam wyrazniejszy obraz oraz lepsze kolory. Obraz jest bardziej rzeczywisty.
bart301mar 22. 2018

Możliwość aktywacji do soboty. Przedłużyć powinno, choć nie próbowałem..


Dzięki za informację. Napisałem do obsługi klienta jak to wygląda i dostałem taką odpowiedź:

Dziękujemy za kontakt z działem pomocy.

Ponieważ posiada Pan już aktywny pakiet, prawdopodobnie system uniemożliwi zdublowanie subskrypcji na jednym koncie. W tej sytuacji prosimy utworzyć nowe konto, a następnie przesłać do nas potwierdzenie dokonania transakcji. Wówczas na Pańskim głównym koncie połączymy pakiety. Natomiast po całym procesie to drugie konto będzie można zamknąć.
Edytowane przez: "coleslaw7" mar 23. 2018
ulik10mar 23. 2018

W ten weekend jest przerwa reprezentacyjna...bundesliga ani żadna inna …W ten weekend jest przerwa reprezentacyjna...bundesliga ani żadna inna liga na którą mają prawa nie gra


Faktycznie, ale to nie zmienia faktu ze kanal 4 wciaz jest niedostepny dla uzytkownikow vod i sa tam puszczane mecze reklamowanej bundesligi. Wciaz nie ma apki dla android tv i wciaz jest blad w aplikacji, jtory powoduje koniecznosc czyszczenia pamieci przrd kazdym uruchomieniem.
Na eleven 4 są same odpady. Na nc+ mam go odkodowanego. Uwierz mi że jeszcze żadnego ciekawego meczu tam nie puszczali. Aplikacja smart tv pokazuje że wkrótce eleven4 będzie dostępne na elevensport.pl
772108-29hQL.jpg
Edytowane przez: "monsteredbull" mar 23. 2018
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Wujek_Kieszonka. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst