30% zniżki na antywirusa Bitdefender
54°Zakończono

30% zniżki na antywirusa Bitdefender

5
wrz 15. 2016
w związku z szkołą i bezpieczeństwem dzieci, to jest promocja 30 % zniżki na systemy antywirusowe.

Przypomnę że Bitdefender obecnie uznawany jest przez speców jako jeden z najlepszych i najskuteczniejszych antywirusów dostępnych na rynku.
Aktualizacje społecznościowe
Komputery
5 Komentarzy
Bitdefender często potrafi być za darmo na sharewere on sale (przeważnie półroczny rozszerzony trial, ale w pełni funkcjonalny). Bardzo możliwe , że niedługo znów będzie za free przy okazji premiery nowej wersji.

A tymczasowo polecam AVG Internet Security, też za free na pół roku
Przecież na necie są darmowe antywirusy korzystające z silnika BitDefendera?
Ja kupiłam bitdefender, ale mąż właśnie korzysta z darmowej wersji, którą pobrał z ich stronki. Oboje jesteśmy zadowoleni, no i Mężu powiedział, że też zakupi sobie jak wygaśnie mu ta wersja
Autor Zbanowany
Chemiczka90wrz 22. 2016

Ja kupiłam bitdefender, ale mąż właśnie korzysta z darmowej wersji, którą p …Ja kupiłam bitdefender, ale mąż właśnie korzysta z darmowej wersji, którą pobrał z ich stronki. Oboje jesteśmy zadowoleni, no i Mężu powiedział, że też zakupi sobie jak wygaśnie mu ta wersjapomiędzy darmową a płatną wersją bitdefendera jest kilka zasadniczych różnic. Polecam pakiet Internet Security 2016.
ch3mn3y oczywiście, że są ale każdy darmowy antywirus ma ograniczone funkcje. Nie wiem czemu większość ludzi uważa, że to ta sama ochrona. Miałem darmową wersję a teraz mam wykupioną licencję bitdefendera totall security 2016 i widzę, że mam dużo więcej możliwości w programie, mogę go sobie skonfigurować typowo pod siebie a w darmowej wersji masz wszystko narzucone z góry nie zdziałasz tam zbyt wiele.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy