Niestety, ta okazja już wygasła
30% zniżki na Affinity Photo |Windows/MAC
110° Zakończono

30% zniżki na Affinity Photo |Windows/MAC

167,99zł239,99zł-30%Microsoft Okazje
25
lis 19. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jedna z najlepszych alternatyw dla Adobe Lightroom /Photoshop za bardzo przyzwoitą cenę

Promocja obejmuje również komputery MAC (164,99zł)
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

25 Komentarzy
Czy kupując na amerykańskim wychodzi o te kilkadziesiąt złoty taniej jak kiedyś na designerze :D?
Program spoko, ale jak mam coś do zrobienia to jakoś wolę wracać do Photoshopa CS6. Co innego Designer. Illustrator CS6 poszedł w odstawkę. Szkoda że Publisher jest tak daleko za InDesignem, bo tego starego kloca chętnie bym czymś zastąpił.
Kupując przez Microsoft nie ma tradycyjnej wersji instalacyjnej do pobrania ? Instalacja tylko przez sklep ?
Świetny program
ZimnyŻuber19/11/2018 23:43

Program spoko, ale jak mam coś do zrobienia to jakoś wolę wracać do Pho …Program spoko, ale jak mam coś do zrobienia to jakoś wolę wracać do Photoshopa CS6. Co innego Designer. Illustrator CS6 poszedł w odstawkę. Szkoda że Publisher jest tak daleko za InDesignem, bo tego starego kloca chętnie bym czymś zastąpił.


Zaciekawiłeś mnie. Od kilku lat pracuje w Corelu i ilustratorze i co ma fajniejszego designer? Może przetestuję go jutro w robocie
Edytowane przez: "PatrykBorkowski" lis 20. 2018
Nie taniej pobrać craka?
Robię strony, sklepy, w tym i grafikę do nich, czasem logo. Co ma fajniejszego? W designerze bardzo szybko i przyjemnie mi się pracuje. Spędziłem jakieś 20-30 godzin przeglądając różne tutoriale i udało mi się "przejść" na drugą stronę mocy mimo, że z Illustartorem byłem od wersji CS3. Może gdybym zajmował się grafiką na co dzień, a nie powiedzmy raz w tygodniu, to czegoś by mi zabrakło i być może musiałbym zostać przy illustratorze, ale jak na razie, odpukać, jest dobrze. Przeszedłem, bo jednak już się czuje, że CS6 ma już swoje lata i jest trochę toporny. Dodatkowo mam za mały przychód z samej grafiki, żeby opłacało mi się wspierać chmurę Adobe. Dość już kasy ode mnie dostali.
Przetestuj i zobacz czy jest wszystko czego potrzebujesz.

Może też to Ci pomoże - forum.affinity.serif.com/ind…on/

CS6 mam zawsze pod ręką, tak na wszelki wypadek.
Najlepszą alternatywą jest Capture One.
pan_man11 min

Najlepszą alternatywą jest Capture One.


A chyba jeszcze lepszą Gimp 2.10 z pluginami (np. Nik Collection, G'MIC, Resynthesier)
Gimp to może być alternatywą do Photoshopa a nie Lightrooma.
mrsnaki5 g, 28 min

Nie taniej pobrać craka?


Ić stond....
Zniżka jest też na Designer'a.
pan_man20/11/2018 04:05

Gimp to może być alternatywą do Photoshopa a nie Lightrooma.


Nie pisz o rzeczach o których nie masz zielonego pojęcia
Damian_X20/11/2018 07:58

Nie pisz o rzeczach o których nie masz zielonego pojęcia


Nie rozśmieszaj mnie ;-)
pan_man3 g, 53 min

Nie rozśmieszaj mnie ;-)


Głupców generalnie łatwo rozśmieszyć ;-)
Gimp to może być alternatywą dla Painta a nie PS'a. Aktualnie nie ma na rynku PRAWDZIWEJ alternatywy dla Photoshopa. Affinity Photo jest nią o ograniczonym zakresie, tak samo jak dla LR.
ZimnyŻuber17 g, 15 min

Robię strony, sklepy, w tym i grafikę do nich, czasem logo. Co ma f …Robię strony, sklepy, w tym i grafikę do nich, czasem logo. Co ma fajniejszego? W designerze bardzo szybko i przyjemnie mi się pracuje. Spędziłem jakieś 20-30 godzin przeglądając różne tutoriale i udało mi się "przejść" na drugą stronę mocy mimo, że z Illustartorem byłem od wersji CS3. Może gdybym zajmował się grafiką na co dzień, a nie powiedzmy raz w tygodniu, to czegoś by mi zabrakło i być może musiałbym zostać przy illustratorze, ale jak na razie, odpukać, jest dobrze. Przeszedłem, bo jednak już się czuje, że CS6 ma już swoje lata i jest trochę toporny. Dodatkowo mam za mały przychód z samej grafiki, żeby opłacało mi się wspierać chmurę Adobe. Dość już kasy ode mnie dostali. Przetestuj i zobacz czy jest wszystko czego potrzebujesz.Może też to Ci pomoże - https://forum.affinity.serif.com/index.php?/topic/64340-adobe-illustrator-vs-affinity-designer-a-side-by-side-comparison/CS6 mam zawsze pod ręką, tak na wszelki wypadek.


Bardzo podobnie jak u mnie.

Sam miałem styczność z Corelem i Illustratorem z uwagi na studia. Akurat jakoś w niedługim czasie ukazała się beta Designera, którą pobrałem i pokochałem ten program. Korzystanie z niego to bajka i nawet w becie sprawiał mi mniej problemów niż Illustrator.

Owszem, program Adobe nadal ma kilka świetnych funkcji, których nie znajdziemy w Designerze, niemniej jednak korzystanie z niego nie jest przyjemne i piszę to jako osoba, która dobrze porusza się po Photoshopie (interfejs niby podobny, ale szybko okazuje się, że niepotrzebnie go udziwnili w Illustratorze, pochowali pewne rzeczy w niewygodnych miejscach, etc.). No i tylko w Illustratorze miałem sytuację, że chciałem zaaplikować efekt na wektory i program mulił chyba 40min przy jego nakładaniu, po czym się wywalił.

Pod względem wygody najlepsze są dla mnie: Designer, Draw i dopiero potem Illustrator.

Fakt, na Affinity Photo paradoksalnie ciężko mi się było przesiąść, wszak przyzwyczajenia z Photoshopa, jednak po czasie, również i ten program doceniłem.

Jak dla mnie, świetna wstawka- planowałem nabyć oba programy na poprzedniej promocji, ale się spóźniłem. Teraz mam oba legalnie.
Co mnie martwi w produktach Affinity to ich przyszłość. Żeby mogli się rozwijać potrzebują pieniędzy. Adobe, poprzez chmurę, ma stałe źródło finansowania. Sądziłem, że Affinity skupi się na zarabianiu na dodatkach, ale nie widzę żadnych kroków w tym kierunku. Program się nie zużywa, co najwyżej starzeje, ale o ile nikt mu w tym nie pomaga - dość powoli. Rynek w końcu się nasyci i co dalej? Finansowanie poprzez tworzenie nowych produktów na dłuższą metę się nie sprawdzi, a może inaczej; pozwoli istnieć (Serif) Affinity, ale ich najstarsze produkty nie będą rozwijane.
Edytowane przez: "ZimnyŻuber" lis 20. 2018
ZimnyŻuber20/11/2018 19:54

Co mnie martwi w produktach Affinity to ich przyszłość. Żeby mogli się rozw …Co mnie martwi w produktach Affinity to ich przyszłość. Żeby mogli się rozwijać potrzebują pieniędzy. Adobe, poprzez chmurę, ma stałe źródło finansowania. Sądziłem, że Affinity skupi się na zarabianiu na dodatkach, ale nie widzę żadnych kroków w tym kierunku. Program się nie zużywa, co najwyżej starzeje, ale o ile nikt mu w tym nie pomaga - dość powoli. Rynek w końcu się nasyci i co dalej? Finansowanie poprzez tworzenie nowych produktów na dłuższą metę się nie sprawdzi, a może inaczej; pozwoli istnieć (Serif) Affinity, ale ich najstarsze produkty nie będą rozwijane.


Affinity potwierdziło, że darmowe aktualizacje będą do końca wersji 1.x.x ich programów (jeżeli dobrze się orientuję, obecne wersje to ~1.7.x, więc jeszcze sporo aktualizacji czeka). Wersje 2.0 trzeba będzie kupić (albo zostać na starszych).
Herned11 min

Affinity potwierdziło, że darmowe aktualizacje będą do końca wersji 1.x.x i …Affinity potwierdziło, że darmowe aktualizacje będą do końca wersji 1.x.x ich programów (jeżeli dobrze się orientuję, obecne wersje to ~1.7.x, więc jeszcze sporo aktualizacji czeka). Wersje 2.0 trzeba będzie kupić (albo zostać na starszych).Dzięki. Przeoczyłem tą informację. Jak nie walną ceny powyżej 100$ per program raz na rok to będzie ok. Od CS3 do CS6 kupowałem co drugą aktualizację do Adobe Master Collection.
Herned20/11/2018 20:03

Affinity potwierdziło, że darmowe aktualizacje będą do końca wersji 1.x.x i …Affinity potwierdziło, że darmowe aktualizacje będą do końca wersji 1.x.x ich programów (jeżeli dobrze się orientuję, obecne wersje to ~1.7.x, więc jeszcze sporo aktualizacji czeka). Wersje 2.0 trzeba będzie kupić (albo zostać na starszych).


Przecież 1.7 to może być ostatnia z serii 1.X, jak i mogą zrobić 1.170 zanim wydadzą 2.0. Kropka oddziela "stopień" wersji wyrażony kilkoma liczbami naturalnymi, a nie jest separatorem pojedynczej liczby rzeczywistej.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst