30 dni abonamentu Legimi z dostępem do 15000 ebooków za darmo @ HRS
268°Zakończono

30 dni abonamentu Legimi z dostępem do 15000 ebooków za darmo @ HRS

Pepper 17
maj 9. 2016
Każdy kto założy konto w HRS w dniach od 9 do 31 maja, otrzyma kod upoważniający do skorzystania miesięcznego abonamentu Legimi za darmo.

Aby otrzymać kod, w czasie zakładania konta musimy zaznaczyć opcję, że podróżujemy służbowo - w innym wypadku nie otrzymamy kodu na naszą skrzynkę!

Standardowa cena za miesięczny abonament to 24,99zł

Kod należy aktywować na stronie legimi.com/kod/ do dnia 30.06.2016
Aktualizacje społecznościowe
Legimi OkazjeRozrywka
17 Komentarzy
czy można przez te 30 dni ściągnąć parę książek na zapas i czytać je sobie już po zakończeniu 30 dniowego okresu trial? Bo w ramach bezpłatnego triala będzie możliwe ściągnięcie książek na dysk twardy tak? Potem już nikt nie będzie w żaden sposób weryfikował skąd ja mam te książki i czy nie minął już trial?
Autor Pepper
@kwintagen Nie do końca - książki otwierasz przez aplikację Legimi. Jeśli w ciągu 7 dni nie połączysz się z internetem, aby aplikacja mogła się zsynchronizować to blokowany jest dostęp.
No to można uzyskać dostęp na prawie 3 miesiące, do końca lipca, choć wymaga to założenia 3 kont na hrs i 3 w legimi. Od dziś, od za miesiąc i od 30.06
Autor Pepper
@DoReMi Dokładnie tak :). Szkoda, że dalej nie wymyślili jak abonament udostępnić klientom z Kindlem. A ja naprawdę chcę im płacić co miesiąc te 25zł
A jak ktoś nie wie, to teraz w abonamencie są też audiobooki.
Na razie tylko na urządzeniach Samsunga, potem i na innych
swiatczytnikow.pl/od-…ki/
Macie jakąś liste książek naukowych dostępnych ww. okazji bo jak same powieści to szkoda mojego czasu.
nocny_napoleonmaj 9. 2016

Macie jakąś liste książek naukowych dostępnych ww. okazji bo jak same powi …Macie jakąś liste książek naukowych dostępnych ww. okazji bo jak same powieści to szkoda mojego czasu.


To chyba te kategorie będą najlepsze
legimi.com/pl/…ted
legimi.com/pl/…ted

na górze są polecane, a na samym dole na szarym tle jest lista która się doczytuje w miarę scrollowania w dół.
Zbanowany
Kabanmaj 9. 2016

@kwintagen Nie do końca - książki otwierasz przez aplikację Legimi. Jeśli w …@kwintagen Nie do końca - książki otwierasz przez aplikację Legimi. Jeśli w ciągu 7 dni nie połączysz się z internetem, aby aplikacja mogła się zsynchronizować to blokowany jest dostęp.Nie do końca. Książki pobiera się do pamięci aplikacji i przez 30 dni nie trzeba łączyć się z internetem, aby je czytać. Dopiero po tych 30 dniach dostęp jest blokowany. Jeżeli abonament nie zostanie przedłużony, to książek także nie można czytać.
Kabanmaj 9. 2016

@DoReMi Dokładnie tak :). Szkoda, że dalej nie wymyślili jak abonament ud …@DoReMi Dokładnie tak :). Szkoda, że dalej nie wymyślili jak abonament udostępnić klientom z Kindlem. A ja naprawdę chcę im płacić co miesiąc te 25złKindle to twardy orzech. Jeżeli Amazon nie zmieni swojej polityki, to nic z tego nie będzie. A raczej nic tego nie zapowiada.

Regularna cena abonamentu Legimi bez limitu wynosi 39.99 zło.
Czy Was również przekierowuje do ekranu płatności kartą?
Autor Pepper
@barteee W którym momencie?
Po wybraniu pakietu "„Legimi bez limitu+”" przekierowuje na stronę do podania danych zapłaty kartą.
Autor Pepper
@barteee Kod który przysyła HRS musisz wprowadzić tutaj legimi.com/kod/
Tak też robię i przekierowuje mnie na tę stronę: legimi.com/pl/…ik/
Autor Pepper
@barteee Zadzwoń na infolinię - na pewno pomogą +48 22 250 11 80
@barteee Mam ten sam problem. W pierwszej chwili, nawet kod nie chciał zadziałać, bo wyskakiwał komunikat o błędnym kodzie, ale potem weszło. Daj znać, czy coś ustaliłeś
@pavel194 Jak się dowiedziałem, promocja obejmuje wydłużenie okresu bezpłatnego korzystania z serwisu z 7 dni dostępnego dla wszystkich do 30 dla posiadaczy kodów z HRS. Tak czy inaczej trzeba podać dane karty i najpóźniej w 30 dniu zrezygnować z subskrypcji, gdyż po okresie próbnym pobrana zostania opłata za korzystanie z serwisu.

barteeemaj 17. 2016

@pavel194 Jak się dowiedziałem, promocja obejmuje wydłużenie okresu bez …@pavel194 Jak się dowiedziałem, promocja obejmuje wydłużenie okresu bezpłatnego korzystania z serwisu z 7 dni dostępnego dla wszystkich do 30 dla posiadaczy kodów z HRS. Tak czy inaczej trzeba podać dane karty i najpóźniej w 30 dniu zrezygnować z subskrypcji, gdyż po okresie próbnym pobrana zostania opłata za korzystanie z serwisu.


Zgadza się bez podania danych karty nie można przetestować.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy