Niestety, ta okazja już wygasła
3 pozycje w Ultimate FPS Pack z Fanatical
173° Zakończono

3 pozycje w Ultimate FPS Pack z Fanatical

6
173° Zakończono
3 pozycje w Ultimate FPS Pack z Fanatical
sie 7. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dziś na Fanatical trzy pozycje w paczce Ultimate FPS Pack za 1,45€:

  • SNIPER: GHOST WARRIOR TRILOGY
  • ENEMY FRONT
  • ALIEN RAGE - UNLIMITED

Walcz z hordami kosmitów, walcz przez II wojnę światową i strzelaj do zwycięstwa dzięki pakietowi Ultimate FPS - teraz w NAJLEPSZEJ cenie kiedykolwiek na 24 godziny lub do wyczerpania zapasów!

Od historycznej po futurystyczną strzelaninę - ta kolekcja zawiera pięć gier Steam z dodatkową zawartością DLC.


SNIPER: TRÓJOGRANA GHOST WARRIOR
Zostań legendarnym strzelcem wyborowym z trzema intensywnymi strzelankami w trylogii Sniper: Ghost Warrior. Przejdź przez obszary zajmowane przez Trzecią Rzeszę, aby dotrzeć do swojej jednostki i wyeliminować nazistowskich generałów w Sniper Art of Victory; i wciel się w elitarną i świetnie wyszkoloną jednostkę specjalnej operacji snajperskiej na trudnych, śmiertelnych terenach w grze Sniper: Ghost Warrior.
Ciesz się jeszcze bardziej zróżnicowanymi wyzwaniami snajperskimi dzięki przeglądowi systemu „jeden strzał, jedno zabicie” podczas eksploracji nowych środowisk miejskich w Sniper Ghost Warrior 2. Ponadto trylogia obejmuje także Sniper: Ghost Warrior - Pakiet map, Sniper: Ghost Warrior - Second Strike, Sniper Ghost Warrior 2: Digital Extras, Sniper Ghost Warrior 2: Multiplayer Expansion Pack i Sniper Ghost Warrior 2: Soundtrack DLC!

WROG Z PRZODU
Przeżyj oszałamiającą grafikę, otwarte poziomy i bogatą interaktywną walkę w FPS Enemy Front z II wojny światowej. Wciel się w rolę Amerykanina Roberta Hawkinsa, który walczy ramię w ramię z bojownikami ruchu oporu przeciw nazistowskiemu juggernautowi we Francji, Niemczech, Norwegii i podczas Powstania Warszawskiego.
Zanurz się w mieszance szybkiej akcji FPS z precyzyjnym strzelaniem ekscytującym skradaniem się i zabójczym sabotażem.

ALIEN RAGE - Nielimitowane
Uwolnij furię potężnej broni, przebijając się przez armie obcych sił, chcąc pokonać cię w Alien Rage - Unlimited. Walcz na 14 intensywnych poziomach i przygotuj się na stawienie czoła potworom wielkości bossów, którzy przetestują każdą twoją umiejętność.
Zahartowani w boju kosmici atakują cię z każdego kierunku, używając różnych ruchów flankujących i atakujących, więc przygotuj się do walki z odwagą i furią. Zbudowany z wykorzystaniem najnowszej technologii graficznej, niesamowitej fizyki i zniszczalnych środowisk, nadszedł czas, aby doświadczyć naprawdę intensywnej strzelanki w stylu starej szkoły!
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
mam kody jak cos:
  • ENEMY FRONT
  • ALIEN RAGE - UNLIMITED
ktos na wymiane?
Dzięki kupione.
Klucze na steam czy jak
Jak tam się kupuje paypalem czy przelewy?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst